DÁREK: Při zakoupení tohoto spotřebiče Vám k nákupu přibalíme prací prostředek na Prací prostředek na 7 měsíců ZDARMA. Akce platí do vyprodání zásob.
Pro bližší informaci nás prosím kontaktujte
Dostupnost je aktualizována 1x za 60min. Pro ověření 100% dostupnosti nás prosím kontaktujte.
Vrchem plněná pračka Candy TCA473D3-S
Hlavní vlastnosti
Třída energetické účinnosti: C
Jmenovitá kapacita (kg): 7
Spotřeba energie na 1 cyklus programu Eco 40-60 (kWh): 0,594
Spotřeba energie na 100 cyklů programu Eco 40-60 (kWh): 59
Spotřeba vody na 1 cyklus v programu Eco 40-60 (l): 42
Otáčky při odstřeďování (ot./min): 1351
Třída účinnosti sušení odstřeďováním: B
Trvání programu Eco 40-60 (h:min): 3:28
Úroveň emisí hluku ve fázi odstřeďování (dB(A) re 1 pW): 81
Emisní třída hluku šířeného vzduchem při odstřeďování: D
Technologie
Wifi + Bluetooth připojení - možnost ovládat pračku přes aplikaci hOn se širokou škálou dodatečných informací a funkcí
Snap&Wash – vyfoť prádlo a aplikace vybere nejvhodnější rychlý cyklus s dalšími nastaveními
Quick & Clean – smísení vody a detergentu pro dosažení dokonalých výsledků již při 30 °C
9 Rychlých programů do 1 hod
Programy
16 programů základních + Wifi programy
Rychlý speciální 49 min, Rychlý pro malé náplně 14, 30, 44 min, Rychlý Sport Plus 39 min, Rychlý Perfektní Bavlna 59 min, Rychlý Smíšené a barevné 59 min, Rychlý Hygienický Plus 59 min, Rychlý Jemný 59 min, Odčerpání + Odstřeďování, Máchání, Syntetika a barevné, Vlna/Ruční praní, Džíny, Eco 40 – 60°, Bavlna, Wifi programy
Funkce
Předpírka, Extra máchání, Snadné žehlení, Rychlý/Nastavení míry znečištění (3), Odložený start až 24 hod, Nastavení teploty praní, Nastavení otáček odstřeďování, Zablokování tlačítek
Bezpečnost
Bezpečnostní zámek dveří
Ochrana proti úniku vody Antioverflow; Ochrana proti přepěnění
Konstrukce
Horizontální dotykový displej na hraně dvířek - ergonomické ovládání
3 místný digitální displej v CZ i SK; AC motor
Objem bubnu 46 l; Materiál bubnu Nerez/ vany Silitech
Buben Shiatsu – masážní body na povrchu pro šetrnou péči o tkaniny
Smart Drum Opening – Snadné otevírání dvířek
Dvířka bubnu potažena techno polymerem pro šetrnou manipulaci bez poranění rukou
Rozměry
Barva: Bílá
Rozměry výrobku v x š x h (mm): 860 x 410 x 600
Čistá váha výrobku (kg): 58
Rozměry balení v x š x h (mm): 890 x 480 x 650
Hmotnost s obalem (kg): 59,5
| Základní vlastnosti | |
| Výrobce | Candy |
| Displej | ano |
| Energetická třída | C |
| Konstrukce | volně stojící |
| Způsob plnění | vrchem |
| Kapacita praní | 7 kg |
| Max. otáčky | 1351 ot/min |
| Hlučnost odstřeďování | 81 dB |
| Počet funkcí | 0 |
| Počet programů | 16 + Wifi programy |
| Provedení | bílá |
| Konstrukce | |
| Dětský zámek | Ano |
| Antioverflow | Ano |
| Ochrana proti přepěnění | Ano |
| Ochrana proti přetečení | Ano |
| Odčerpání + Odstřeďování | Ano |
| Spotřeba a Energie | |
| Spotřeba vody | 42 litrů/cyk. |
| Spotřeba vody - praní | 42 litrů/cyk. |
| Spotřeba - praní | 0,594 kWh/cyklus |
| Spotřeba energie na 1 cyklus | 0,594 kWh |
| Programy a Funkce | |
| Odložený start | ano |
| Bavlna | Ano |
| Bavlna Eco | Ano |
| Džíny | Ano |
| EKO | Ano |
| Extra máchání | Ano |
| Hygiene | Ano |
| Máchání | Ano |
| Předpírka | Ano |
| Program na ruční praní | Ano |
| Ruční praní | Ano |
| Rychlý 14, 30, 44 min | Ano |
| Rychlý program 14,30,44 | Ano |
| Snap&Wash | Ano |
| Syntetika | Ano |
| Vlna / ruční praní | Ano |
| Záruka | |
| Záruka | 24 |
| Rozměry a logistika | |
| Hloubka spotřebiče | 60 cm |
| Hloubka balení | 65 cm |
| Hmotnost spotřebiče | 58 kg |
| Hmotnost spotřebiče vč. přepravního obalu. | 59,5 kg |
| Šířka balení | 48 cm |
| Šířka spotřebiče | 41 cm |
| Výška balení | 89 cm |
| Výška spotřebiče | 86 cm |
| Technologie | |
| Buben Shiatsu | Ano |
| BubenShiatsu | Ano |
| Chytrá domácnost | ano |
| Wifi+Bluetooth | Ano |
| Ostatní | |
| Distribuce | CZ |
| Spotřeba energie na 100 cyklů | 59 kWh |

Koupí tohoto spotřebiče získáváte nárok na bezplatné prodloužení záruky až na 5 LET. Podmínkou pro uplatnění prodloužené záruky je spotřebič zaregistrovat do 14 dnů od data jeho zakoupení nawww.registrace-zaruka.cz.

Připravte se na revoluci ve svém životě s aplikací hOn. Jakou? Umožňuje vám vybrat si mezi více než 60 cykly navrženými pro každý typ tkaniny a poskytuje užitečné tipy pro odstraňování skvrn a správné množství pracího prostředku. Navíc můžete neustále sledovat efektivitu a spotřebu a dává vám návrhy, jak je optimalizovat. Můžete také přistupovat k plánování údržby pračky, abyste předešli poruchám a prodloužili její životnost a zajistili si skvělý výkon na další roky. To vše s klidem v duši, kdy můžete stav praní spravovat a ovládat ze svého chytrého telefonu kdykoli, i když nejste doma.

Už žádné plýtvání vodou díky AI! Díky speciální funkci AI Weight Sense tato nová pračka automaticky nastaví optimální parametry zvoleného pracího cyklu analýzou vody absorbované vaším oblečením pro dokonale vyprané prádlo.

Je to pračka, která by měla odpovídat vašemu životnímu stylu, ne naopak! Nová Candy ProWash přichází s několika možnostmi pro vaše každodenní praní. Single Item: pro praní menšího počtu kusů oděvů při úspoře energie a vody, bez kompromisů ve výkonu. Noční praní: extrémně tiché pro noční praní. Čištění bubnu: účinně čistí buben a odstraňuje nečistoty, pachy a bakterie.

Všestranná, rychlá a spolehlivá. Nová Candy ProWash je navržena tak, aby vyhovovala vašim každodenním potřebám mytí: s celou řadou rychlých cyklů, od 14 do 59 minut, se rozhodnete, jak co nejlépe využít svůj čas.

Zvýšit úroveň praní a zároveň optimalizovat prostor ve vaší domácnosti? Nyní můžete! S naším inovativním systémem otevírání bubnu vložíte a vyjmete prádlo bez námahy a bezpečně.

Design je skutečně velkým plusem této robustní vrchem plněné pračky, vytvořené pro dlouhou životnost a vybavené předními a bočními panely pro snížení vibrací a hluku. Navíc díky uživatelskému rozhraní s posouvajícím se textem budete moci snadno zobrazovat informace pro jedinečný a špičkový zážitek.

Seznamte se s novou Candy ProWash 300 a perte prádlo tím nejchytřejším způsobem! Díky novému 49 minutovému cyklu spolu s novou technologií ProActive Wash vyperete plnou náplň za kratší dobu, aniž byste se vzdali nejlepších výsledků. Navíc díky Instant Door Opening a funkcím v aplikaci hOn je vše intuitivní a chytré!

Pro bližší informaci nás prosím kontaktujte
Dostupnost je aktualizována 1x za 60min. Pro ověření 100% dostupnosti nás prosím kontaktujte.
Vyřízených objedávek
Odeslaných spotřebičů
Expresní expedice
Více informacíDoprava zdarma u většiny produktů
Akční sety na míru
Více informacíBezpečné platby kartou
Více informacíRyché vrácení peněz
Více informacíKontrola produktů při expedici
Odeslaných spotřebičů