Pro bližší informaci nás prosím kontaktujte
Dostupnost je aktualizována 1x za 60min. Pro ověření 100% dostupnosti nás prosím kontaktujte.
Vestavný kávovar Gorenje CMA9200BG
Vlastnosti
Druh spotřebiče: Vestavný kávovar
Příprava kávy: Automatický
Ohřev kávy: 1200 W
Kapacity nádoby na vodu: 1.8 l
Nádoba na mletí kávových zrn: 200 g
Počet šálků připravených najednou: 2
Nastavení teploty kávy: 3
Maximální teplota horké vody: 80 °C
Tlak čerpadla: 15 bar
Frekvence: 50 Hz, 60 Hz
Délka připojovacího kabelu: 1500 mm
Elektrické připojení: 220-240 V
Příkon: 1350 W
Funkce
Funkce časovač
Režim přípravy kávy: Zrnková a mletá káva
Zobrazení času
Automatické cappuccino
Funkce horkého mléka
Druh nápoje: Dvojité espresso
Nastavitelné programy: Množství vody na šálek
Vlastní recepty
Výroba mléčné pěny
Možnost přípravy čaje
Předmletí kávy
Automatické vypnutí
Program pro odstranění vodního kamene
Dva topné systémy
Konstrukce
Nádoba na mletou kávu: Vnitřní
Snímací varná jednotka
Vyjímatelná nádoba na mléko: Standardní
Vyjímatelný zásobník na vodu pro jednoduchou údržbu
Nastavitelná výška trysky na kávu
Rozměry
Rozměry (VxŠxH) v cm: 45.5 x 59.5 x 40.5
Hmotnost: 23 kg
Rozměry pro instalaci (VxŠxH) v cm: 45 x 56 x 55
Rozměry balení (VxŠxH) v cm: 53.5 x 65 x 51
Hmotnost balení: 27.6 kg
Barva: Černá
| Základní vlastnosti | |
| Výrobce | Gorenje |
| Barva | černá |
| Mlýnek | Ano |
| Objem vody | 1,8 l |
| Parní tlak | 15 bar |
| Šířka | 59,5 cm |
| Typ kávovaru | automatický |
| Zásobník na kávu | Ano |
| Záruka | |
| Záruka | 24 |
| Technologie | |
| Automatické čištění | Ano |
| Programy a Funkce | |
| Časovač | Ano |
| Rozměry a logistika | |
| Hmotnost spotřebiče | 23 kg |
| Konstrukce | |
| Typ ovládání | automatické |
| Ostatní | |
| Distribuce | CZ |








Pro bližší informaci nás prosím kontaktujte
Dostupnost je aktualizována 1x za 60min. Pro ověření 100% dostupnosti nás prosím kontaktujte.
Vyřízených objedávek
Odeslaných spotřebičů
Expresní expedice
Více informacíDoprava zdarma u většiny produktů
Akční sety na míru
Více informacíBezpečné platby kartou
Více informacíRyché vrácení peněz
Více informacíKontrola produktů při expedici
Odeslaných spotřebičů