TIP: Koupí tohoto spotřebiče získáváte nárok na bezplatný servis 36 měsíců. Podmínkou pro uplatnění prodloužené záruky je spotřebič zaregistrovat do 14 dnů od data jeho zakoupení na www.philco.cz/registrace
RP - velké spotřebiče1ksv hodnotě 0 KčVestavná myčka Philco PDI 1049 BBIT
Vlastnosti
Energetická třída: B
Třída účinnosti čištění: A
Třída účinnosti sušení: A
Kapacita: 10 sad nádobí
Počet teplot: 5
Spotřeba energie: 51 kWh / 100 cyklů
Hlučnost: 42 dB
LED displej
Dotykové ovládání
Programy
8 programů
Eco program
Auto program 65°C
Hygiena 72 °C
Tichý provoz
90 minut (65 °C)
Rychlý 30 minut (45 °C)
Namáčení
Samočištění 72 °C
Funkce
Odložený start
iOpen – automatické otevření dveří po domytí
Floor Light – světelný indikátor provozu na podlahu
Auto program (senzor naplnění)
Zónové mytí (možnost volby horního nebo spodního koše)
Expresní mytí (možnost zkrátit program)
Antibakteriální filtr
AquaStop (ochrana proti úniku vody)
Konstrukce
Invertorový motor
Vnitřní osvětlení
Systém pevných dveří
Výsuvný koš na příbory
Košík na příbory ve spodním koši
Nastavitelný horní koš (i při plném zatížení)
Rozměry
Rozměry (VxŠxH): 81,5 x 44,8 x 55 cm
| Základní vlastnosti | |
| Výrobce | Philco |
| Displej | ano |
| Energetická třída | B |
| Typ spotřebiče | vestavná |
| Konstrukce | plně integrovaná |
| Šířka myčky | 45 cm |
| Počet sad nádobí | 10 |
| Hlučnost | 42 dB |
| Počet teplot | 5 |
| Programů | 8 |
| Konstrukce | |
| Typ displeje | led |
| Aquastop | Ano |
| Nastavitelný horní koš | Ano |
| Příborová zásuvka | Ano |
| ProSmart invertorový motor | Ano |
| Signalizace na podlahu | Ano |
| Vnitřní osvětlení | Ano |
| Spotřeba a Energie | |
| Spotřeba vody (cyklus) | 8 litrů |
| Spotřeba energie (100 cyklů) | 51 kWh |
| Spotřeba v kWh (cyklus) | 0,512 kWh |
| Programy a Funkce | |
| Odložený start | ano |
| Auto program | Ano |
| ECO 50 / ECO | Ano |
| Silent Plus - Tichý chod | Ano |
| Zkrácení času mytí | Ano |
| Záruka | |
| Záruka | 24 |
| Rozšířená záruka | Bezplatný servis 36 měsíců (po registraci na www.philco.cz) |
| Rozšířená záruka na motor | 10 let záruky na motor (po registraci) |
| Rozměry a logistika | |
| Hloubka spotřebiče | 55 cm |
| Hloubka balení | 45 cm |
| Hmotnost spotřebiče | 35 kg |
| Hmotnost spotřebiče vč. přepravního obalu. | 40 kg |
| Šířka balení | 55 cm |
| Šířka spotřebiče | 44,8 cm |
| Výška balení | 81,5 cm |
| Výška spotřebiče | 81,5 cm |
| Technologie | |
| Technologie sušení | iOpen |
| Automatické otevření | Ano |
| Ostatní | |
| Distribuce | CZ |

Invertorový motor s 10letou zárukou nabízí tichý, úsporný provoz a dlouhou životnost – patří k nejpokročilejším technologiím ve své třídě.

Po dokončení mycího cyklu se dveře myčky automaticky pootevřou, což umožní přirozené doschnutí nádobí a zabrání usazování zbytkové vlhkosti uvnitř spotřebiče.

S technologií AquaStop je vaše domácnost v bezpečí. Přívodní hadice myčky je vybavena speciálním zařízením, které zabrání úniku vody při jejím poškození. V případě poruchy AquaStop automaticky uzavře přívod vody, čímž ochrání vaši kuchyň před vytopením. Spolehlivé řešení pro klid a bezpečí ve vašem domově.




Vyřízených objedávek
Odeslaných spotřebičů
Expresní expedice
Více informacíDoprava zdarma u většiny produktů
Akční sety na míru
Více informacíBezpečné platby kartou
Více informacíRyché vrácení peněz
Více informacíKontrola produktů při expedici
Odeslaných spotřebičů