TIP: Koupí tohoto spotřebiče získáváte nárok na bezplatný servis 36 měsíců. Podmínkou pro uplatnění prodloužené záruky je spotřebič zaregistrovat do 14 dnů od data jeho zakoupení na www.philco.cz/registrace
RP - chlazení1ksv hodnotě 0 KčVestavná mraznička Philco PTF 1013 EBU
Vlastnosti
Provedení: šuplíková mraznička
Energetická třída: E
Objem mrazničky: 101 l
Roční spotřeba energie: 178 kWh
Hlučnost: 38 dB (emisní třída C)
Klimatická třída: SN/N/ST
Mrazicí výkon: 4,6 kg / 24 h
Akumulační doba: 14 h
Displej - dotykové ovládání
Funkce
Ukazatel teploty
SuperFreeze - rychlé zmrazení pro uchování čerstvosti potravin
Alarm otevřeých dveří
Konstrukce
Možnost otočení otevírání dveří
Dveřní systém: door-on-door (ploché panty)
Počet zásuvek: 3
Vhodná pro vestavbu
Rozměry
Rozměry (VxŠxJH) v cm: 81,8 x 59,5 x 54,5
Barva: Bílá
Hmotnost: 35 kg
| Základní vlastnosti | |
| Výrobce | Philco |
| Displej | ano |
| Energetická třída | E |
| Typ spotřebiče | vestavná |
| Konstrukce | šuplíková |
| Mrazící výkon | 4,6 kg/24hod |
| Akumulační doba | 14 hodin |
| Hlučnost | 38 dB |
| Klimatická třída | ST-SN |
| Provedení | Bílá |
| Roční spotřeba energie | 178 kWh |
| Programy a Funkce | |
| Odmrazování | manuální |
| Záruka | |
| Záruka | 24 |
| Rozšířená záruka | Bezplatný servis + 36 měsíců (po registraci) |
| Rozměry a logistika | |
| Hloubka spotřebiče | 54,5 cm |
| Šířka spotřebiče | 59,5 cm |
| Hmotnost netto | 35 kg |
| Hmotnost spotřebiče | 35 kg |
| Hmotnost spotřebiče vč. přepravního obalu. | 36,1 kg |
| Šířka přepravního obalu | 57 cm |
| Šírka spotřebiče | 59,5 cm |
| Výška přepravního obalu | 88 cm |
| Výška spotřebiče | 81,8 cm |
| Konstrukce | |
| Objem mrazáku | 101 litrů |
| Počet šuplíků + výklopů | 3 |
| Akustický alarm | Ano |
| Možnost změny otevírání | Ano |
| Ovládání | dotykové |
| Počet dveří | 1 |
| Technologie | |
| Rychlé zmrazení | Ano |
| Změna směru otevírání | Ano |
| Ostatní | |
| Distribuce | CZ |
Vyřízených objedávek
Odeslaných spotřebičů
Expresní expedice
Více informacíDoprava zdarma u většiny produktů
Akční sety na míru
Více informacíBezpečné platby kartou
Více informacíRyché vrácení peněz
Více informacíKontrola produktů při expedici
Odeslaných spotřebičů