TIP: Koupí tohoto spotřebiče získáváte nárok na bezplatný servis 36 měsíců. Podmínkou pro uplatnění prodloužené záruky je spotřebič zaregistrovat do 14 dnů od data jeho zakoupení na www.philco.cz/registrace
Objem 20 litrů
Průměr talíře 24,5 cm
5 úrovní výkonu
8 automatických programů
RP - střední spotřebiče1ksv hodnotě 0 KčOvládání je čistě mechanické, takže se neztratíte v digitálních menu – nastavíte čas i výkon jednoduše a rychle. Velmi praktická je i funkce rychlého startu, kdy stačí jediné otočení a mikrovlnka začne okamžitě pracovat.
Využijte 8 automatických programů, které jsou navržené na míru různým typům jídel – od pizzy, přes ryby, brambory, maso, nápoje, až po oblíbený popcorn. Stačí vložit pokrm, zvolit program a trouba vše nastaví za vás.











| Základní vlastnosti | |
| Výrobce | Philco |
| Displej | ano |
| Typ spotřebiče | vestavná |
| Objem | 20 l |
| Průměr talíře | 24,5 cm |
| Provedení | nerez |
| Počet výkonových stupňů | 5 |
| Výkon mikrovln | 800 W |
| Konstrukce | |
| Typ displeje | bílý LED |
| Ovládání programů | tlačítkové |
| Ovládání času vaření | knoflíkové |
| Časovač 0 – 95 min | Ano |
| Hloubka pro vestavbu | 32,4 cm |
| Ovládání | tlačítkové |
| Šířka pro vestavbu | 56 cm |
| Výška pro vestavbu | 36,2 cm |
| Záruka | |
| Záruka | 24 |
| Rozšířená záruka | Bezplatný servis + 36 měsíců (po registraci) |
| Rozměry a logistika | |
| Hloubka spotřebiče | 34,4 cm |
| Hloubka balení | 64,3 cm |
| Hmotnost spotřebiče | 14,5 kg |
| Hmotnost spotřebiče vč. přepravního obalu. | 16,6 kg |
| Šířka balení | 40,4 cm |
| Šířka spotřebiče | 59,5 cm |
| Výška balení | 43,1 cm |
| Výška spotřebiče | 38,2 cm |
| Programy a Funkce | |
| Rozmrazování | Ano |
| Automatické programy | ano |
| Dětská pojistka | Ano |
| Ostatní | |
| Distribuce | CZ |

Díky zkrácené době rozmrazovaní ve srovnání s tradičními způsoby se přechází rozvoji bakterií.

Mikrovlnná trouba si sama nastaví čas rozmrazování dle hmotnosti a druhu potraviny.
Vyřízených objedávek
Odeslaných spotřebičů
Expresní expedice
Více informacíDoprava zdarma u většiny produktů
Akční sety na míru
Více informacíBezpečné platby kartou
Více informacíRyché vrácení peněz
Více informacíKontrola produktů při expedici
Odeslaných spotřebičů