TIP: Koupí tohoto spotřebiče získáváte nárok na bezplatný servis 36 měsíců. Podmínkou pro uplatnění prodloužené záruky je spotřebič zaregistrovat do 14 dnů od data jeho zakoupení na www.philco.cz/registrace
Objem 20 litrů
8 automatických programů
Rozmrazování podle času a hmotnosti
Funkce rychlý start
Dětská pojistka
Dotykové ovládání
RP - střední spotřebiče1ksv hodnotě 0 Kč
set Philco POP 7616 SFPB KING + PMD 2085 BIB22 528 Kč
Díky výkonu 800 W pro mikrovlnný ohřev a 1000 W grilu zvládne tato trouba nejen rychlý ohřev jídla, ale i křupavé zapékání nebo grilování. Funkce rychlého startu oceníte třeba při přípravě polévky po příchodu z práce – jedno stisknutí a mikrovlnka okamžitě začne pracovat.
Na výběr máte 5 úrovní výkonu a 8 automatických programů pro běžná jídla jako jsou pizza, maso, zelenina, ryby, popcorn nebo těstoviny. Stačí zvolit typ potraviny a mikrovlnka sama nastaví ideální čas a výkon. Rozmrazování podle času a hmotnosti je pak neocenitelnou funkcí, když zapomenete vyndat maso z mrazáku.









| Základní vlastnosti | |
| Výrobce | Philco |
| Displej | ano |
| Typ spotřebiče | vestavná |
| Objem | 20 l |
| Průměr talíře | 25,5 cm |
| Provedení | černé sklo |
| Počet výkonových stupňů | 5 |
| Výkon grilu | 1000 W |
| Výkon mikrovln | 800 W |
| Programy a Funkce | |
| Gril | Ano |
| Rozmrazování | Ano |
| Automatické programy | ano |
| Dětská pojistka | Ano |
| Rychlý ohřev | Ano |
| Záruka | |
| Záruka | 24 |
| Rozšířená záruka | Bezplatný servis + 36 měsíců (po registraci) |
| Rozměry a logistika | |
| Hloubka spotřebiče | 31,7 cm |
| Hloubka balení | 65,9 cm |
| Hmotnost spotřebiče | 17 kg |
| Hmotnost spotřebiče vč. přepravního obalu. | 18,3 kg |
| Šířka balení | 38,5 cm |
| Šířka spotřebiče | 59,4 cm |
| Výška balení | 43,8 cm |
| Výška spotřebiče | 38,2 cm |
| Konstrukce | |
| Ovládání programů | dotykové |
| Ovládání času vaření | dotykové |
| Hloubka pro vestavbu | 30 cm |
| Ovládání | dotykové |
| Šířka pro vestavbu | 56 cm |
| Výška pro vestavbu | 38 cm |
| Ostatní | |
| Distribuce | CZ |

I z mikrovlnky můžete vytáhnout dokonale křupavou pečínku. Stačí jen nastavit gril.

Díky zkrácené době rozmrazovaní ve srovnání s tradičními způsoby se přechází rozvoji bakterií.

Mikrovlnná trouba si sama nastaví čas rozmrazování dle hmotnosti a druhu potraviny.
Vyřízených objedávek
Odeslaných spotřebičů
Expresní expedice
Více informacíDoprava zdarma u většiny produktů
Akční sety na míru
Více informacíBezpečné platby kartou
Více informacíRyché vrácení peněz
Více informacíKontrola produktů při expedici
Odeslaných spotřebičů