TIP: Koupí tohoto spotřebiče získáváte nárok na bezplatné prodloužení 15 let záruky na invertorový motor nebo kompresor. Podmínkou pro uplatnění prodloužené záruky je spotřebič zaregistrovat do 8 týdnů od data jeho zakoupení na www.gorenje.cz.
Pro bližší informaci nás prosím kontaktujte
Dostupnost je aktualizována 1x za 60min. Pro ověření 100% dostupnosti nás prosím kontaktujte.
Vestavná kombinovaná chladnička Gorenje NRKI519E41
Vlastnosti
Typ konstrukce: Vestavný integrovaný
Třída energetické účinnosti: E
Třída emisí hluku: B
Klimatické třídy: SN-T
Celkový objem: 284 l
Objem chladicího oddílu: 208 l
Objem mrazicího oddílu: 76 l
Mrazící kapacita za 24 hodin: 6 kg
Skladovací doba při výpadku el. energie: 10 h
Odhadovaná roční spotřeba energie: 232 kWh
Úroveň hluku (max.): 35 dB(A)
Typ chladiva: R600A
Elektrické připojení: 220-240 V
Frekvence: 50 Hz
Příkon: 210 W
Elektronické ovládání
LED displej samostatné ovládání mrazničky
Funkce
Digitální ukazatel teploty pro chladničku a mrazničku
Indikátor otevřených dveří: Zvukový alarm
Příliš vysoká teplota v chladicí části: Zvukový alarm a bílé světlo
Indikátor zvýšené teploty v mrazničce: Zvukový alarm
Nastavitelná teplota mrazničky
Automatické odmrazování chladicího prostoru
Automatické odmrazování mrazicího prostoru
Funkce SuperCool pro rychlé zchlazení
ConvertActive změní mrazničku na ZeroZone
AdaptTech: Adaptivní inteligentní systém
NoFrost beznámrazový systém: NoFrost Dual
Cirkulace vzduchu: Multiflow 360 ° systém proudění vzduchu
Úsporný režim EcoMode
Konstrukce
Umístění mrazicího prostoru: Dole
Materiál dveří: Ocel
Otevírání dveří: Pravé/možnost změny směru otevírání
Počet dveří: 2
Typ základny: 2 nastavitelné nožičky
Počet kompresorů: 1 invertorový kompresor s ventilem
Výbava chladničky
Police na lahve ve dveřích chladničky: 1 police na láhve s pevným držákem zabraňujícím pohybu lahví
1 zásuvka na zeleninu
CrispZone zásuvka na zeleninu
Policeve dveřích chladničky: 3 police ve dveřích
Vnitřní osvětlení: LED osvětlení ze stropu, LED pás na boku
Počet nastavitelných polic v chladničce: 4 ks
Skleněné police v chladničce: 5 ks
Stojan na vejce
Nízkoteplotní zóna: FreshZone zásuvka
Multi-variabilní police
Výbava mrazničky
Nádoba na led
Prostor pro mrazení: 3 zásuvky
Rozměry
Rozměry (VxŠxH) v mm: 1932 x 540 x 545
Hmotnost: 67.5 kg
Rozměry balení (VxŠxH) v mm: 2038 x 585 x 585
Hmotnost balení: 72 kg
| Základní vlastnosti | |
| Displej | ano |
| Výrobce | Gorenje |
| Energetická třída | E |
| Typ spotřebiče | vestavná |
| Konstrukce | kombinovaná |
| Umístění mrazáku | dole |
| Hlučnost | 35 dB |
| Akumulační doba | 10 hodin |
| Klimatická třída | SN-T |
| Mrazící výkon | 6 kg/24hod |
| Roční spotřeba energie | 232 kWh |
| Konstrukce | |
| Osvětlení | LED ze stropu, LED boční |
| Typ displeje | led |
| Akustický alarm | Ano |
| Invertorový kompresor | Ano |
| LED osvětlení | ano |
| Objem lednice | 208 litrů |
| Objem mrazáku | 76 litrů |
| Počet dveří | 2 |
| Výrobník ledu | manuální |
| Technologie | |
| Odmrazování lednice | automatické |
| Odmrazování mrazničky | automatické |
| Technologie chlazení | NoFrost Dual |
| Fresh zóna | Ano |
| Super chlazení | Ano |
| Změna směru otevírání | Ano |
| Programy a Funkce | |
| Holiday / Dovolená | Ano |
| Crisper | Ne |
| MultiFlow | Ano |
| Vybavení a příslušenství | |
| Držák na vajíčka | Ano |
| Držák lahví | Ano |
| Záruka | |
| Záruka | 24 |
| Rozšířená záruka (2) | 15 let záruky na kompresor (po registraci) |
| Rozměry a logistika | |
| Hloubka spotřebiče | 54,5 cm |
| Hloubka přepravního obalu | 58,5 cm |
| Hmotnost brutto | 72 kg |
| Hmotnost netto | 67,5 kg |
| Šířka přepravního obalu | 58,5 cm |
| Šírka spotřebiče | 54 cm |
| Výška přepravního obalu | 203,8 cm |
| Výška spotřebiče | 193,2 cm |
| Ostatní | |
| Distribuce | CZ |

Zaregistrujte svou chladničku do 14 dnů od nákupu na webové stránce výrobce https://cc.gorenje.com/cz/registrace-15let-na-kompresor pro získání prodloužené 15leté záruky na kompresor chladničky.

Noční návštěva chladničky. Vidíte koláč, a zatímco jsou dveře otevřené, bojujete sami se sebou. Když otevřete dveře chladničky, teplota náhle stoupne a způsobí teplotní šok. Tím se jídlo rychleji kazí. Naše technologie AdaptTech naštěstí nepřetržitě monitoruje vaše zvyky a učí se je. Dokáže předvídat návštěvy chladničky, takže sníží teplotu o 1 až 2 °C, aby zůstaly potraviny čerstvé a plné živin.


Větrací systém MultiFlow 360° se stará o rovnoměrnou distribuci vzduchu v chladničce, aby zajistil optimální cirkulaci vzduchu a nejlepší podmínky pro skladování potravin.


Prostorná zásuvka CrispZone je navržena tak, aby uchovala živiny a prodloužila čerstvost skladované zeleniny a ovoce. Nízká teplota uchovává kvalitu potravin.

Intenzivní chlazení výrazně snižuje teplotu v chladničce pro rychlé ochlazení jídla po velkých nákupech. Po šesti hodinách se funkce automaticky vypne a teplota chladicího prostoru se vrátí do výchozího nastavení.

Funkce FastFreeze zmrazí jídlo při -24 °C, aby se zachovala většina minerálů v potravě. Přibližně po 2 dnech se funkce automaticky vypne a teplota mrazicího prostoru se vrátí do výchozího nastavení.

V případě dlouhodobé nepřítomnosti, když jsou dvířka chladničky neustále zavřené, lze chladničku nastavit tak, aby pracovala v úsporném režimu.


Tyto robustní skleněné police lze velmi jednoduše výškově nastavit, nebo vyjmout, což vám umožňuje naprostou svobodu přizpůsobení interiéru chladničky dle vašich specifickým potřeb. Tyto police z tvrzeného skla jsou vysoce odolné a bezpečně, takže unesou i větší množství potravin.

Kombinovaná chladnička pracuje při hladině hluku pouhých 38 dB, což je stejně tiché jako šeptaná konverzace mezi dvěma lidmi. Tento tichý provoz je výsledkem vynikající izolace a inovativních řešení chladicího systému.

Osvětlete svou chladničku naším dvojitým LED světlem pro vynikající viditelnost interiéru. Toto účinné osvětlení nabízí jasný přehled, převyšuje životnost konvenčních žárovek až třicetkrát a ušetří desetkrát více energie.

Dveře chladničky mají dostatek úložného prostoru pro největší skleněné nebo plastové láhve. Speciální plot drží předměty na místě, aby se zabránilo jejich pohybu a poškození při otevírání nebo zavírání dveří.

Tento vysoce účinný chladicí systém obsahuje dva samostatné systémy instalované v části chladničky a mrazničky, které účinně zabraňují tvorbě ledu a námrazy. Dejte tedy sbohem odmrazování a vysokým účtům za energii! Užijte si přesnou regulaci teploty v každé přihrádce, která zajišťuje optimální skladovací podmínky a čerstvější potraviny.

Pro bližší informaci nás prosím kontaktujte
Dostupnost je aktualizována 1x za 60min. Pro ověření 100% dostupnosti nás prosím kontaktujte.
Vyřízených objedávek
Odeslaných spotřebičů
Expresní expedice
Více informacíDoprava zdarma u většiny produktů
Akční sety na míru
Více informacíBezpečné platby kartou
Více informacíRyché vrácení peněz
Více informacíKontrola produktů při expedici
Odeslaných spotřebičů