TIP: Koupí tohoto spotřebiče získáváte nárok na bezplatné prodloužení 10 let záruky na invertorový motor nebo kompresor. Podmínkou pro uplatnění prodloužené záruky je spotřebič zaregistrovat do 3 měsíců od data jeho zakoupení na www.electrolux.cz.
Pro bližší informaci nás prosím kontaktujte
Dostupnost je aktualizována 1x za 60min. Pro ověření 100% dostupnosti nás prosím kontaktujte.
Vestavná kombinovaná chladnička Electrolux ENG7TE75S
Vlastnosti
Instalace: Vestavná se spřaženými dveřmi
Čistá kapacita mrazáku : 69 (l)
Čistá kapacita chladničky : 287 (l)
Celkový objem (lit.): 376
Klimatická třída: SN-N-ST-T
Třída energetické účinnosti: E
Doporučené nastavení teploty pro optimalizované uchovávání potravin (°C): -18
Emisní třída hluku šířeného vzduchem: B
Zmrazovací kapacita (kg/24h): 10.5
Roční spotřeba energie (v kWh/rok): 247
Objem prostoru označeného čtyřmi hvězdičkami (lit.): 89.1
Akumulační doba - doba po kterou se při výpadku provozu udrží dostatečně nízká teplota aby nedošlo k tání (h): 15
Maximální teplota okolí, pro kterou je spotřebič vhodný (°C): 43
Úroveň emisí hluku šířeného vzduchem v dB(A) re 1pW: 35
Délka přívodního kabelu (m): 2.4
Napájecí napětí (V): 220-240
Příkon (W): 120
Ovládání: Dotykové ovládání
Funkce
Automatické rozmrazování mrazící přihrádky - TwinTech NoFrost
Technologie zchlazování: No Frost
Automatické odmrazování
Ventilátor pro cirkulaci vzduchu zajišťuje rovnoměrnou teplotu
Funkce rychlého chlazení zajišťuje rychlé dosažení požadované teploty
Funkce rychlého zmrazení: Funkce rychlého zmrazení rychle zmrazí větší množství právě vložených potravi a zachová vůni i vitamíny.
Zvukový a vizuální alarm vysoké teploty
Zvukové a vizuální upozornění na otevřená dvířka
Oddělené ovládání mrazící a chladící části
Konstrukce
Poličky chladničky: 2 plná šířka + 1 FlexiShelf, bílé plastové
Zásuvky mrazáku: 3 plná šířka
Speciální držák pro stabilní uložení lahví v dveřní přihrádce
Umístění dveřních zámků: Vpravo, zaměnitelné doleva
Rozměry
Rozměry (VxŠxH) v mm: 1884 x 696 x 549
Rozměry pro instalaci (VxŠxH) v cm: 1894 x 710 x 560
| Základní vlastnosti | |
| Výrobce | Electrolux |
| Energetická třída | E |
| Typ spotřebiče | vestavná |
| Konstrukce | kombinovaná |
| Umístění mrazáku | dole |
| Hlučnost | 35 dB |
| Akumulační doba | 15 hodin |
| Klimatická třída | SN-T |
| Mrazící výkon | 10,5 kg/24hod |
| Roční spotřeba energie | 247 kWh |
| Technologie | |
| Odmrazování lednice | automatické |
| Odmrazování mrazničky | automatické |
| Technologie chlazení | NoFrost |
| Rychlé zmrazení | Ano |
| Super chlazení | Ano |
| Změna směru otevírání | Ano |
| Záruka | |
| Záruka | 24 |
| Rozšířená záruka (2) | 10 let záruky na kompresor (po registraci) |
| Rozměry a logistika | |
| Hloubka spotřebiče | 54,9 cm |
| Šírka spotřebiče | 69,6 cm |
| Výška spotřebiče | 188,4 cm |
| Konstrukce | |
| Akustický alarm | Ano |
| Hloubka pro vestavbu | 56 cm |
| Invertorový kompresor | Ano |
| Objem lednice | 287 litrů |
| Objem mrazáku | 69 litrů |
| Počet dveří | 2 |
| Šířka pro vestavbu | 71 cm |
| Výška pro vestavbu | 189,4 cm |
| Programy a Funkce | |
| Crisper | Ne |
| Vybavení a příslušenství | |
| Držák lahví | Ano |
| Ostatní | |
| Distribuce | CZ |

U tohoto modelu ELECTROLUX nabízí ZÁRUKU 10 LET na invertorový motor, který zajišťuje tichý a plynulý chod i nižší spotřebu energie. Podmínkou uplatnění záruky je bezplatná registrace na https://www.electrolux.cz/local/promotions/rozsirene-zaruky/ do 90-ti dní od zakoupení spotřebiče.

GreenZone je ideální úložná zásuvka, která eliminuje přebytečnou vlhkost a zároveň zachovává její správnou úroveň pro vaši zeleninu. Díky správné úrovni vlhkosti se zachová až 95 % vitamínů i po 11 dnech.*
*Míra zachování vitaminu na základě externího testu zachování vitaminu C v borůvkách uložených v zásuvce GreenZone po dobu 11 dnů.

S hrdostí představujeme naši chladničku s mrazničkou s použitím vnitřního materiálu ze 70 % recyklovaného plastu. Plast z vyřazených chladniček se používá k výrobě nových chladniček, což pomáhá snižovat množství odpadu díky recyklaci materiálu.


Díky MaxiSpace získáte o 45 % větší kapacitu, než nabízí standardní chladnička s mrazničkou.* Je vyšší a širší než běžné chladničky a poskytuje dostatek prostoru pro spoustu potravin.
*V porovnání s vlastní chladničkou s mrazničkou standardní velikosti

Oddělený systém chlazení vzduchu TwinTech udržuje potraviny déle čerstvé. Cirkulace vzduchu probíhá v chadničce a mrazničce zvlášť a tím se udržuje konstantní hladina vlhkosti a teploty. Potraviny jsou tak skladovány v dokonalém prostředí a chráněny proti vysychání.

DynamicAir zajišťuje udržování stabilní teploty uvnitř vaší chladničky. Funguje na základě cirkulace chladného vzduchu, který chrání vaše potraviny před ohřátím i při otevření dveří. Chytře a lépe chrání potraviny.

Speciální beznámrazový systém, který eliminuje tvorbu námrazy v chladící i mrazící části. Díky tomu se chladnička nemusí odmrazovat a beznámrazový provoz se také projeví na spotřebě.

Pro bližší informaci nás prosím kontaktujte
Dostupnost je aktualizována 1x za 60min. Pro ověření 100% dostupnosti nás prosím kontaktujte.
Vyřízených objedávek
Odeslaných spotřebičů
Expresní expedice
Více informacíDoprava zdarma u většiny produktů
Akční sety na míru
Více informacíBezpečné platby kartou
Více informacíRyché vrácení peněz
Více informacíKontrola produktů při expedici
Odeslaných spotřebičů