TIP: Koupí tohoto spotřebiče získáváte nárok na bezplatný servis 36 měsíců. Podmínkou pro uplatnění prodloužené záruky je spotřebič zaregistrovat do 14 dnů od data jeho zakoupení na www.philco.cz/registrace
RP - chlazení1ksv hodnotě 0 KčVestavná jednodvéřová lednice Philco PTBI 123 EBI
Vlastnosti
Energetická třída: E
Celkový objem: 181 l
Chladnička: 167 l
Mrazák (****): 14 l
Roční spotřeba energie: 146 kWh
Hlučnost: 39 dB (emisní třída C)
Klimatická třída: N/ST
Mrazicí výkon: 2 kg / 24 h
Ovládání: Mechanické – otočný knoflík
Funkce
SuperFreeze - rychlé zmrazení pro zachování čerstvosti potravin
Automatické odmrazování chladničky
Manuální odmrazování mrazničky
Alarm otevřených dveří
LED osvětlení - úsporné a přehledné osvětlení vnitřního prostoru
Konstrukce
4 skleněné police
1 šuplík na ovoce/zeleninu
Možnost otočení otevírání dveří
Vhodné pro plnou integraci do kuchyňské linky
Rozměry
Rozměry (VxŠxH) v cm: 122 x 54 x 54
Rozměry pro vestavbu (V x Š x H): 123 × 56 × 55 cm
Hmotnost: 35 kg
Barva: Bílá
| Základní vlastnosti | |
| Výrobce | Philco |
| Energetická třída | E |
| Typ spotřebiče | vestavná |
| Umístění mrazáku | s mrazícím boxem |
| Provedení | Bílá |
| Hlučnost | 39 dB |
| Klimatická třída | N-ST |
| Mrazící výkon | 2 kg/24hod |
| Roční spotřeba energie | 146 kWh |
| Konstrukce | |
| Osvětlení | LED |
| Madlo | integrované |
| Hloubka pro vestavbu | 55 cm |
| LED osvětlení | ano |
| Objem lednice | 167 litrů |
| Objem mrazáku | 14 litrů |
| Počet dveří | 1 |
| Šířka pro vestavbu | 56 cm |
| Výška pro vestavbu | 123 cm |
| Technologie | |
| Odmrazování lednice | automatické |
| Odmrazování mrazničky | manuální |
| Změna směru otevírání | Ano |
| Záruka | |
| Záruka | 24 |
| Rozšířená záruka | Bezplatný servis + 36 měsíců (po registraci) |
| Rozměry a logistika | |
| Hloubka spotřebiče | 54 cm |
| Hmotnost netto | 35 kg |
| Šírka spotřebiče | 54 cm |
| Výška spotřebiče | 122 cm |
| Programy a Funkce | |
| Crisper | Ne |
| Ostatní | |
| Distribuce | CZ |

Funkce rychlého zmrazení zajistí, že potraviny budou zmrazeny co nejrychleji, což pomáhá uchovat jejich živiny i čerstvou chuť.

LED osvětlení poskytuje rovnoměrné a energeticky úsporné osvětlení vnitřku chladničky. Díky dlouhé životnosti a nízké tepelné emisi zajišťuje perfektní přehled o uložených potravinách.

Funkce otočení dveří umožňuje nastavit směr otevírání chladničky podle potřeby vaší kuchyně. Dveře lze jednoduše přemístit na levou nebo pravou stranu pro větší komfort.

Mrazicí výkon udává, kolik kilogramů potravin dokáže mrazák bezpečně zmrazit za 24 hodin. Vyšší mrazicí výkon znamená rychlejší zachování čerstvosti, chuti a živin u čerstvě uložených potravin.
Vyřízených objedávek
Odeslaných spotřebičů
Expresní expedice
Více informacíDoprava zdarma u většiny produktů
Akční sety na míru
Více informacíBezpečné platby kartou
Více informacíRyché vrácení peněz
Více informacíKontrola produktů při expedici
Odeslaných spotřebičů