TIP: Zakupte tento spotřebič a my Vám příbalíme kupón na bezplatné prodloužení záruky na 5 let. Podmínkou pro uplatnění prodloužené záruky je spotřebič zaregistrovat do 14 dnů od data jeho zakoupení na www.gorenje.cz.
Třída energetické účinnosti: E
Objem chladicího oddílu: 138 l
Automatické odmrazování
Možnost otočení směru otevírání
LED osvětlení
Elektronické ovládání
Pro bližší informaci nás prosím kontaktujte
Dostupnost je aktualizována 1x za 60min. Pro ověření 100% dostupnosti nás prosím kontaktujte.
Prodloužená záruka od Gorenje +3 roky0,10 Kč
Chladnička je vybavena LED displejem a elektronickým ovládáním, takže nastavení teploty je snadné a přehledné. Zařazena do energetické třídy E s roční spotřebou 93 kWh, přitom pracuje tiše – hlučnost nepřesahuje 37 dB, takže vás nebude rušit ani v otevřeném prostoru kuchyně.
Uvnitř chladničky najdete 3 skleněné police, z toho 1 nastavitelnou, a praktickou polici na lahve s držákem ve dveřích, díky které budete mít nápoje vždy po ruce. LED osvětlení po straně zajistí přehledný pohled na všechny uložené potraviny.
Dveře lze otevřít vpravo nebo vlevo podle dispozice vaší kuchyně a masivní nožový samouzavírací pant zajistí jejich bezpečné dovření. 4 nastavitelné nožičky umožní stabilní umístění i na nerovném podkladu.
Funkce automatického odmrazování udržuje chladničku bez námrazy a čerstvé potraviny bezpečně uložené. Blikající textová zpráva vás upozorní na otevřená dvířka, takže se vyhnete zbytečným energetickým ztrátám.














| Základní vlastnosti | |
| Displej | ano |
| Výrobce | Gorenje |
| Energetická třída | E |
| Typ spotřebiče | vestavná |
| Hlučnost | 37 dB |
| Klimatická třída | SN-ST |
| Roční spotřeba energie | 93 kWh |
| Konstrukce | |
| Osvětlení | LED boční |
| Typ displeje | led |
| Hloubka pro vestavbu | 55 cm |
| LED osvětlení | ano |
| Objem lednice | 138 litrů |
| Počet dveří | 1 |
| Šířka pro vestavbu | 60 cm |
| Výška pro vestavbu | 82 cm |
| Technologie | |
| Odmrazování lednice | automatické |
| Změna směru otevírání | Ano |
| Záruka | |
| Záruka | 24 |
| Rozměry a logistika | |
| Hloubka spotřebiče | 54,5 cm |
| Hloubka přepravního obalu | 57 cm |
| Hmotnost brutto | 31,5 kg |
| Hmotnost netto | 29 kg |
| Šířka přepravního obalu | 62,8 cm |
| Šírka spotřebiče | 59,5 cm |
| Výška přepravního obalu | 88,8 cm |
| Výška spotřebiče | 81,8 cm |
| Programy a Funkce | |
| Crisper | Ne |
| Vybavení a příslušenství | |
| Držák lahví | Ano |
| Ostatní | |
| Distribuce | CZ |


Ve srovnání s běžnými kompresory jsou invertorové kompresory tišší, odolnější a spotřebovávají méně energie. Lépe a rychleji se přizpůsobí změnám teplot v chladničce, například když otevřete dveře, takže dochází k menším výkyvům teplot a zlepšují se podmínky skladování potravin.

Pro bližší informaci nás prosím kontaktujte
Dostupnost je aktualizována 1x za 60min. Pro ověření 100% dostupnosti nás prosím kontaktujte.
Vyřízených objedávek
Odeslaných spotřebičů
Expresní expedice
Více informacíDoprava zdarma u většiny produktů
Akční sety na míru
Více informacíBezpečné platby kartou
Více informacíRyché vrácení peněz
Více informacíKontrola produktů při expedici
Odeslaných spotřebičů