Pro bližší informaci nás prosím kontaktujte
Dostupnost je aktualizována 1x za 60min. Pro ověření 100% dostupnosti nás prosím kontaktujte.
Vestavná jednodvéřová chladnička Candy CM4S59EW
Hlavní vlastnosti
Třída energetické účinnosti: E
Celkový objem chlazení (l): 100
Celkový objem mrazení (l): 16
Spotřeba energie za den (kWh/24 hod): 0,401
Roční spotřeba energie (kWh/rok): 146
Úroveň emisí hluku šířeného vzduchem (dB(A) re 1 pW): 39
Mrazicí výkon (kg/24 hod): 2,6
Emisní třída hluku šířeného vzduchem: C
Doba skladování při výpadku proudu (hod): 11
Klimatická třída: ST
Hvězdičkové označení: ****
Chladnička
1+1 skleněné police
2+1 přihrádky ve dveřích chladničky
Automatické odmrazování
1 zásuvka na zeleninu
Mraznička
Manuální odmrazování
Výrobník ledu (manuální)
Konstrukce
Reverzibilní dvířka – výměnné panty dveří
2 nastavitelné nožičky
Rozměry
Barva: Bílá
Rozměry výrobku V × Š × H (mm): 871 × 540 × 545
Čistá váha výrobku (kg): 27
Rozměry balení V × Š × H (mm): 930 × 570 × 573
Hmotnost s obalem (kg): 30
| Základní vlastnosti | |
| Výrobce | Candy |
| Energetická třída | E |
| Typ spotřebiče | vestavná |
| Umístění mrazáku | s mrazícím boxem |
| Hlučnost | 39 dB |
| Akumulační doba | 11 hodin |
| Klimatická třída | ST |
| Mrazící výkon | 2,6 kg/24hod |
| Roční spotřeba energie | 146 kWh |
| Technologie | |
| Odmrazování lednice | automatické |
| Odmrazování mrazničky | manuální |
| Změna směru otevírání | Ano |
| Záruka | |
| Záruka | 24 |
| Rozměry a logistika | |
| Hloubka spotřebiče | 54,5 cm |
| Hloubka přepravního obalu | 57,3 cm |
| Hmotnost brutto | 30 kg |
| Hmotnost netto | 27 kg |
| Šířka přepravního obalu | 57 cm |
| Šírka spotřebiče | 54 cm |
| Výška přepravního obalu | 93 cm |
| Výška spotřebiče | 87,1 cm |
| Programy a Funkce | |
| Crisper | Ne |
| Konstrukce | |
| Objem lednice | 100 litrů |
| Objem mrazáku | 16 litrů |
| Počet dveří | 1 |
| Výrobník ledu | manuální |
| Ostatní | |
| Distribuce | CZ |

Díky dvířkům se zaměnitelnými panty můžete chladničku přizpůsobit jakémukoli kuchyňskému uspořádání. Rychlá instalace umožňuje umístit závěsy dveří na levou i pravou stranu spotřebiče.

Podle nového energetického štítku je tato lednička ve třídě E. Ve srovnání se spotřebiči třídy G snižuje spotřebu až o 36 %, šetří energii, peníze a respektuje životní prostředí.

Pro bližší informaci nás prosím kontaktujte
Dostupnost je aktualizována 1x za 60min. Pro ověření 100% dostupnosti nás prosím kontaktujte.
Vyřízených objedávek
Odeslaných spotřebičů
Expresní expedice
Více informacíDoprava zdarma u většiny produktů
Akční sety na míru
Více informacíBezpečné platby kartou
Více informacíRyché vrácení peněz
Více informacíKontrola produktů při expedici
Odeslaných spotřebičů