Pro bližší informaci nás prosím kontaktujte
Dostupnost je aktualizována 1x za 60min. Pro ověření 100% dostupnosti nás prosím kontaktujte.
Vestavná chladnička Electrolux LFB3AE82R
Vlastnosti
Instalace: Vestavná pod pracovní desku
Čistá kapacita mrazáku : 16 (l)
Čistá kapacita chladničky : 93 (l)
Typ mrazící přihrádky - počet hvězdiček: ****
Klimatická třída: SN-N-ST-T
Třída energetické účinnosti: E
Emisní třída hluku šířeného vzduchem: C
Frekvence (Hz): 50
Roční spotřeba energie (v kWh/rok): 148
Objem prostoru označeného čtyřmi hvězdičkami (lit.): 137.4
Zmrazovací kapacita (kg/24h): 3.1
Celkový objem (lit.): 111
Akumulační doba - doba po kterou se při výpadku provozu udrží dostatečně nízká teplota aby nedošlo k tání (h): 8.2
Maximální teplota okolí, pro kterou je spotřebič vhodný (°C): 43
Objem prostoru označeného čtyřmi hvězdičkami (lit.): 16.4
Úroveň emisí hluku šířeného vzduchem v dB(A) re 1pW: 38
Délka přívodního kabelu (m): 2.4
Napájecí napětí (V): 220-240
Požad. jištění (A): 10
Ovládání: Dotykové ovládání
Funkce
Automatické odmrazování chladící přihrádky
Konstrukce
Poličky chladničky: 1 plná šířka, 2 poloviční hloubka, bílé plastové
Šuplíky chladničky: 1 plná šířka
Osvětlení chladničky: Interní LED, Po straně
Umístění dveřních závěsů: Vpravo, zaměnitelné doleva
Nastavitelné nožičky pro větší stabilitu
Rozměry
Rozměry spotřebiče VxŠxH (mm): 819 x 596 x 547
Hmotnost: 34.5 kg
Vestavné rozměry (mm): 820 x 600 x 550
| Základní vlastnosti | |
| Výrobce | Electrolux |
| Energetická třída | E |
| Typ spotřebiče | vestavná |
| Umístění mrazáku | s mrazícím boxem |
| Hlučnost | 38 dB |
| Klimatická třída | SN-T |
| Roční spotřeba energie | 148 kWh |
| Konstrukce | |
| Osvětlení | LED po straně |
| Hloubka pro vestavbu | 55 cm |
| LED osvětlení | ano |
| Objem lednice | 93 litrů |
| Počet dveří | 1 |
| Šířka pro vestavbu | 60 cm |
| Výška pro vestavbu | 82 cm |
| Technologie | |
| Odmrazování lednice | automatické |
| Změna směru otevírání | Ano |
| Záruka | |
| Záruka | 24 |
| Rozměry a logistika | |
| Hloubka spotřebiče | 54,7 cm |
| Hmotnost netto | 34,5 kg |
| Šírka spotřebiče | 59,6 cm |
| Výška spotřebiče | 81,9 cm |
| Programy a Funkce | |
| Crisper | Ne |
| Ostatní | |
| Distribuce | CZ |

Naše velká chladnička s mrazničkou je skvělá pro rodinný život díky množství úložných možností nahoře i mezi policemi. Kdykoliv však zjistíte, že vám dochází místo, zásuvku na zeleninu a chladicí a mrazicí zásuvky lze snadno odpojit a vyjmout dle vašich specifických potřeb.

Mějte skladovací podmínky vašich potravin pod kontrolou díky funkci vnitřního elektronického ovládání. Kontrolky LED vám pohodlně ukazují teplotu a díky nastavení už nemusíte nic odhadovat.

Energeticky úsporné LED osvětlení s dlouhou životností jasně osvítí celý prostor chladničky s mrazničkou. Může svítit déle s menší spotřebou.

Užívejte si se SpaceSmart Combo v kuchyni více prostoru - chladnička nebo mraznička se vám vejde pod varnou desku.

Čtyřhvězdičková mrazicí přihrádka uvnitř chladničky může dosáhnout teploty až -18 ºC. Účinné zmrazování na dosah ruky.

Pro bližší informaci nás prosím kontaktujte
Dostupnost je aktualizována 1x za 60min. Pro ověření 100% dostupnosti nás prosím kontaktujte.
Vyřízených objedávek
Odeslaných spotřebičů
Expresní expedice
Více informacíDoprava zdarma u většiny produktů
Akční sety na míru
Více informacíBezpečné platby kartou
Více informacíRyché vrácení peněz
Více informacíKontrola produktů při expedici
Odeslaných spotřebičů