Pro bližší informaci nás prosím kontaktujte
Dostupnost je aktualizována 1x za 60min. Pro ověření 100% dostupnosti nás prosím kontaktujte.
Vestavná chladnička Electrolux LFB3AE12S
Vlastnosti
Instalace: Pro plnou integraci, k montáži se spřaženými (kluznými) dveřmi
Čistá kapacita chladničky : 173 (l)
Čistá kapacita mrazícího prostoru: 14 (l)
Typ mrazící přihrádky - počet hvězdiček: ****
Třída energetické účinnosti: E
Klimatická třída: SN-N-ST-T
Emisní třída hluku šířeného vzduchem: B
Frekvence (Hz): 50
Roční spotřeba energie (v kWh/rok): 146
Zmrazovací kapacita (kg/24h): 2.7
Celkový objem (lit.): 188
Maximální teplota okolí, pro kterou je spotřebič vhodný (°C): 43
Akumulační doba - doba po kterou se při výpadku provozu udrží dostatečně nízká teplota aby nedošlo k tání (h): 8
Objem prostoru označeného čtyřmi hvězdičkami (lit.): 14
Úroveň emisí hluku šířeného vzduchem v dB(A) re 1pW: 35
Délka přívodního kabelu (m): 2.4
Napájecí napětí (V): 230-240
Ovládání: Dotykové ovládání
Funkce
Automatické odmrazování chladící přihrádky
Funkce rychlého chlazení
Konstrukce
Poličky chladničky: 3 plná šířka, fólie na plastu
Šuplíky chladničky: 1 plná šířka
Osvětlení chladničky: Interní LED, Po straně
Umístění dveřních závěsů: Vpravo, zaměnitelné doleva
Rozměry
Rozměry spotřebiče VxŠxH (mm): 1218 x 548 x 549
Vestavné rozměry (mm): 1225 x 560 x 550
Hmotnost (kg): 39
| Základní vlastnosti | |
| Výrobce | Electrolux |
| Energetická třída | E |
| Typ spotřebiče | vestavná |
| Umístění mrazáku | s mrazícím boxem |
| Hlučnost | 35 dB |
| Akumulační doba | 8 hodin |
| Klimatická třída | SN-T |
| Mrazící výkon | 2,7 kg/24hod |
| Roční spotřeba energie | 146 kWh |
| Konstrukce | |
| Osvětlení | LED po straně |
| Hloubka pro vestavbu | 55 cm |
| LED osvětlení | ano |
| Objem lednice | 173 litrů |
| Objem mrazáku | 14 litrů |
| Počet dveří | 1 |
| Šířka pro vestavbu | 56 cm |
| Výška pro vestavbu | 122,5 cm |
| Technologie | |
| Odmrazování lednice | automatické |
| Super chlazení | Ano |
| Změna směru otevírání | Ano |
| Záruka | |
| Záruka | 24 |
| Rozměry a logistika | |
| Hloubka spotřebiče | 54,9 cm |
| Hmotnost netto | 39 kg |
| Šírka spotřebiče | 54,8 cm |
| Výška spotřebiče | 121,8 cm |
| Programy a Funkce | |
| Crisper | Ne |
| Ostatní | |
| Distribuce | CZ |

Naše velká chladnička s mrazničkou je skvělá pro rodinný život díky množství úložných možností nahoře i mezi policemi. Kdykoliv však zjistíte, že vám dochází místo, zásuvku na zeleninu a chladicí a mrazicí zásuvky lze snadno odpojit a vyjmout dle vašich specifických potřeb.

Čtyřhvězdičková mrazicí přihrádka uvnitř chladničky může dosáhnout teploty až -18 ºC. Účinné zmrazování na dosah ruky.

Mějte skladovací podmínky vašich potravin pod kontrolou díky funkci vnitřního elektronického ovládání. Kontrolky LED vám pohodlně ukazují teplotu a díky nastavení už nemusíte nic odhadovat.

V naší zásuvce s regulací vlhkosti vydrží zelenina déle čerstvá a chutná. Kontrolou vlhkosti vzduchu vytváří ty nejlepší podmínky pro skladování. Uzavřené ventilační otvory jsou ideální pro bylinky a zeleninu.

Energeticky úsporné LED osvětlení s dlouhou životností jasně osvítí celý prostor chladničky s mrazničkou. Může svítit déle s menší spotřebou.

Pro bližší informaci nás prosím kontaktujte
Dostupnost je aktualizována 1x za 60min. Pro ověření 100% dostupnosti nás prosím kontaktujte.
Vyřízených objedávek
Odeslaných spotřebičů
Expresní expedice
Více informacíDoprava zdarma u většiny produktů
Akční sety na míru
Více informacíBezpečné platby kartou
Více informacíRyché vrácení peněz
Více informacíKontrola produktů při expedici
Odeslaných spotřebičů