Pro bližší informaci nás prosím kontaktujte
Dostupnost je aktualizována 1x za 60min. Pro ověření 100% dostupnosti nás prosím kontaktujte.
Truhlicová mraznička Gorenje FH43EAW
Vlastnosti
Druh spotřebiče: Truhlicové mrazničky
Typ konstrukce: Volně stojící
Třída energetické účinnosti: E
Třída emisí hluku: C
Typ oddělení: 4hvězdičkové mrazící oddělení
Klimatické třídy: SN-T
Celkový objem: 440 l
Objem mrazicího oddílu: 440 l
Mrazící kapacita za 24 hodin: 20 kg
Skladovací doba při výpadku el. energie: 40 h
Odhadovaná roční spotřeba energie: 276 kWh
Typ chladiva: R600A
Elektrické připojení: 220-240 V
Frekvence: 50 Hz
Příkon: 140 W
LED display
Elektronické ovládání
Funkce
Digitální teplotní ukazatel pro mrazničku
Nastavitelná teplota mrazničky
Manuální odmrazování mrazicího prostoru
FastFreeze rychlé mrazení
Ochrana proti zamrznutí FreezeProtect -15 °C
Zámek dveří
Konstrukce
Prostor pro mrazení: 2 koše
Osvětlení mrazničky: LED osvětlení
Skrytý kondenzátor
1 kompresor
Rozměry
Rozměry (VxŠxH) v mm: 858 x 1429 x 746
Hmotnost: 50 kg
Rozměry balení (VxŠxH) v cm: 890 x 1466 x 766
Hmotnost balení: 57.6 kg
Barva: Bílá
| Základní vlastnosti | |
| Výrobce | Gorenje |
| Displej | ano |
| Energetická třída | E |
| Typ spotřebiče | volně stojící |
| Konstrukce | truhlicová |
| Mrazící výkon | 20 kg/24hod |
| Akumulační doba | 40 hodin |
| Hlučnost | 40 dB |
| Klimatická třída | SN-T |
| Min. provozní teplota okolí | 10°C |
| Provedení | Bílá |
| Roční spotřeba energie | 276 kWh |
| Konstrukce | |
| Osvětlení | LED |
| Madlo | externí |
| Typ displeje | led |
| Objem mrazáku | 440 litrů |
| Ekologické chladicí médium R600a | Ano |
| LED osvětlení | ano |
| Ovládání | elektronické |
| Počet dveří | 1 |
| Počet košů | 2 |
| Zámek dveří | Ano |
| Programy a Funkce | |
| Odmrazování | manuální |
| Záruka | |
| Záruka | 24 |
| Rozměry a logistika | |
| Hloubka spotřebiče | 74,6 cm |
| Šířka spotřebiče | 142,9 cm |
| Hloubka balení | 76,6 cm |
| Hmotnost brutto | 57,6 kg |
| Hmotnost netto | 50 kg |
| Hmotnost spotřebiče | 50 kg |
| Hmotnost spotřebiče vč. přepravního obalu. | 57,6 kg |
| Šířka balení | 146,6 cm |
| Šířka přepravního obalu | 146,6 cm |
| Šírka spotřebiče | 142,9 cm |
| Výška balení | 89 cm |
| Výška přepravního obalu | 89 cm |
| Výška spotřebiče | 85,8 cm |
| Technologie | |
| Rychlé zmrazení | Ano |
| Ostatní | |
| Distribuce | CZ |


Silný chlad již není problém, protože tento truhlicový mrazák funguje perfektně i při okolních teplotách až -15 °C, což z něj činí ideální volbu pro garáže a sklepy.



Čtyři pevná, odolná kolečka v kombinaci s pohodlnými bočními držadly umožňují volný a snadný pohyb mrazničky.

Pro bližší informaci nás prosím kontaktujte
Dostupnost je aktualizována 1x za 60min. Pro ověření 100% dostupnosti nás prosím kontaktujte.
Vyřízených objedávek
Odeslaných spotřebičů
Expresní expedice
Více informacíDoprava zdarma u většiny produktů
Akční sety na míru
Více informacíBezpečné platby kartou
Více informacíRyché vrácení peněz
Více informacíKontrola produktů při expedici
Odeslaných spotřebičů