Pro bližší informaci nás prosím kontaktujte
Dostupnost je aktualizována 1x za 60min. Pro ověření 100% dostupnosti nás prosím kontaktujte.
Truhlicová mraznička Gorenje FH37E6W
Vlastnosti
Třída energetické účinnosti: E
Celkový čistý objem: 371 L
Mrazící výkon: 18 kg/24h
Roční spotřeba energie: 254 kWh
Klimatická třída: SN-T, N-ST
Akumulační doba: 36 hod.
Maximální hlučnost: 40 db
Vestavěný displej
Elektronické ovládání
Funkce
Manuální odmrazování
Rychlé zamražení
Funkce FreezeProtect -15°C
Zámek dveří
Konstrukce
2 koše
LED osvětlení
Rozměry
Rozměry (VxŠxH) v cm: 84,5 x 130 x 70
Hmotnost: 41 kg
Barva: Bílá
| Základní vlastnosti | |
| Výrobce | Gorenje |
| Displej | ano |
| Energetická třída | E |
| Typ spotřebiče | volně stojící |
| Konstrukce | truhlicová |
| Mrazící výkon | 18 kg/24hod |
| Akumulační doba | 36 hodin |
| Hlučnost | 40 dB |
| Klimatická třída | SN-ST |
| Provedení | Bílá |
| Roční spotřeba energie | 254 kWh |
| Konstrukce | |
| Osvětlení | led |
| Madlo | externí |
| Objem mrazáku | 371 litrů |
| LED osvětlení | ano |
| Ovládání | elektronické |
| Počet dveří | 1 |
| Počet košů | 2 |
| Zámek dveří | Ano |
| Programy a Funkce | |
| Odmrazování | manuální |
| Záruka | |
| Záruka | 24 |
| Rozměry a logistika | |
| Hloubka spotřebiče | 70 cm |
| Šířka spotřebiče | 130 cm |
| Hmotnost netto | 41 kg |
| Hmotnost spotřebiče | 41 kg |
| Šírka spotřebiče | 130 cm |
| Výška spotřebiče | 84,5 cm |
| Technologie | |
| Rychlé zmrazení | Ano |
| Ostatní | |
| Distribuce | CZ |

Silný chlad již není problém, protože tento truhlicový mrazák funguje perfektně i při okolních teplotách až -15 °C, což z něj činí ideální volbu pro garáže a sklepy.


Pro bližší informaci nás prosím kontaktujte
Dostupnost je aktualizována 1x za 60min. Pro ověření 100% dostupnosti nás prosím kontaktujte.
Vyřízených objedávek
Odeslaných spotřebičů
Expresní expedice
Více informacíDoprava zdarma u většiny produktů
Akční sety na míru
Více informacíBezpečné platby kartou
Více informacíRyché vrácení peněz
Více informacíKontrola produktů při expedici
Odeslaných spotřebičů