Pro bližší informaci nás prosím kontaktujte
Dostupnost je aktualizována 1x za 60min. Pro ověření 100% dostupnosti nás prosím kontaktujte.
Truhlicová mraznička Gorenje FH37DAW
Vlastnosti
Typ konstrukce: Volně stojící
Třída energetické účinnosti: D
Třída emisí hluku: C
Klimatické třídy: SN-T
Celkový objem: 372 l
Objem mrazicího oddílu: 372 l
Mrazící kapacita za 24 hodin: 17 kg
Skladovací doba při výpadku el. energie: 42 h
Odhadovaná roční spotřeba energie: 204 kWh
Typ chladiva: R600A
Elektrické připojení: 220-240 V
Frekvence: 50 Hz
Příkon: 140 W
LED display
Elektronické ovládání
Funkce
Režim odmrazování mrazicího prostoru: Manuální
Nastavitelná teplota mrazničky
FastFreeze rychlé mrazení
Ochrana proti zamrznutí FreezeProtect -15 °C
Zámek dveří
Konstrukce
Invertorový kompresor
Prostor pro mrazení: 2 koše
LED osvětlení
Materiál dveří: Lakovaný povrch
Typ základny: 4 kolečka
Rozměry
Rozměry (VxŠxH) v cm: 85.8 x 124.3 x 74.6
Hmotnost: 46.5
Rozměry balení (VxŠxH) v cm: 89 x 128.3 x 76.6
Hmotnost balení: 53.5 kg
Barva: Bílá
| Základní vlastnosti | |
| Výrobce | Gorenje |
| Displej | ano |
| Energetická třída | D |
| Typ spotřebiče | volně stojící |
| Konstrukce | truhlicová |
| Mrazící výkon | 17 kg/24hod |
| Akumulační doba | 42 hodin |
| Hlučnost | 40 dB |
| Klimatická třída | SN-T |
| Min. provozní teplota okolí | 10°C |
| Provedení | Bílá |
| Roční spotřeba energie | 204 kWh |
| Konstrukce | |
| Osvětlení | led in lid |
| Madlo | externí |
| Typ displeje | led |
| Objem mrazáku | 372 litrů |
| Ekologické chladicí médium R600a | Ano |
| Invertorový kompresor | Ano |
| LED osvětlení | ano |
| Ovládání | elektronické |
| Počet dveří | 1 |
| Počet košů | 2 |
| Zámek dveří | Ano |
| Programy a Funkce | |
| Odmrazování | manuální |
| Záruka | |
| Záruka | 24 |
| Rozměry a logistika | |
| Hloubka spotřebiče | 74,6 cm |
| Šířka spotřebiče | 124,3 cm |
| Hloubka balení | 76,6 cm |
| Hmotnost brutto | 53,5 kg |
| Hmotnost netto | 46,5 kg |
| Hmotnost spotřebiče | 46,5 kg |
| Hmotnost spotřebiče vč. přepravního obalu. | 53,5 kg |
| Šířka balení | 128,3 cm |
| Šířka přepravního obalu | 128,3 cm |
| Šírka spotřebiče | 124,3 cm |
| Výška balení | 89 cm |
| Výška přepravního obalu | 89 cm |
| Výška spotřebiče | 85,8 cm |
| Technologie | |
| Rychlé zmrazení | Ano |
| Ostatní | |
| Distribuce | CZ |


Silný chlad již není problém, protože tento truhlicový mrazák funguje perfektně i při okolních teplotách až -15 °C, což z něj činí ideální volbu pro garáže a sklepy.

Čtyři pevná, odolná kolečka v kombinaci s pohodlnými bočními držadly umožňují volný a snadný pohyb mrazničky.




Pro bližší informaci nás prosím kontaktujte
Dostupnost je aktualizována 1x za 60min. Pro ověření 100% dostupnosti nás prosím kontaktujte.
Vyřízených objedávek
Odeslaných spotřebičů
Expresní expedice
Více informacíDoprava zdarma u většiny produktů
Akční sety na míru
Více informacíBezpečné platby kartou
Více informacíRyché vrácení peněz
Více informacíKontrola produktů při expedici
Odeslaných spotřebičů