Bezpečné a pohodlné manipulace s plechem. Díky výsuvným teleskopickým roštům snadno zkontrolujete, obrátíte nebo dochutíte pokrm, aniž byste museli plech úplně vyndávat z trouby. Stabilní vedení zajišťuje bezpečnost a komfort při každém pečení.
TIP: Koupí tohoto spotřebiče získáváte nárok na bezplatný servis 36 měsíců. Podmínkou pro uplatnění prodloužené záruky je spotřebič zaregistrovat do 14 dnů od data jeho zakoupení na www.philco.cz/registrace
Energetická třída A
Objem trouby 78 litrů
Horkovzdušné pečení
Pyrolýza - čištění žárem až 500 °C
Teleskopický výsuv
SoftClose - Pomalé dovírání dvířek
Pro bližší informaci nás prosím kontaktujte
Dostupnost je aktualizována 1x za 60min. Pro ověření 100% dostupnosti nás prosím kontaktujte.
RP - velké spotřebiče1ksv hodnotě 0 KčTrouba Philco POP 7880 TBX
Vlastnosti
Energetická třída: A
Objem trouby: 78 l
Gril: 1400 W
Max. příkon: 3100 W
Maximální čas pečení: 23 hod.
Napájení: 230 V (připojení do zásuvky)
Displej: Bílý dotykový displej
Ovládání: Plně dotykové
Programy
Počet programů: 9
Rozmrazování
Horkovzdušné pečení
Spodní ohřev
Statické pečení (horní + spodní topné těleso)
Horní a spodní ohřev s ventilátorem
Pizza
Gril + otočný rožeň
Gril + ventilátor + otočný rožeň
3D pečení
Funkce
Pyrolytické čištění (až 500 °C)
SoftClose: Pomalé dovírání dvířek
Dětská pojistka
Konstrukce
Teleskopický výsuv
Boční drátěné rošty
Čtyřnásobné prosklení dveří
Smaltovaný vnitřek
Příslušenství
Hluboký plech
Mělký plech
Drátěný rošt
Otočný rožeň
Rozměry
Rozměry (VxŠxH): 59,5 x 59,5 x 57,5 cm
Rozměry pro vestavbu (VxŠxH): 59 x 56 x 55,5 cm
Barva: Nerez
Hmotnost: 31,95 kg
| Základní vlastnosti | |
| Výrobce | Philco |
| Displej | ano |
| Typ spotřebiče | vestavná |
| Provedení | nerez |
| Max. Příkon | 3,1 kW |
| Objem | 78 l |
| Počet programů | 9 |
| Konstrukce | |
| Osvětlení trouby | ano |
| Objem trouby | 78 litrů |
| Typ displeje | bílý |
| Ovládání | dotykové |
| Otočný rožeň | Ano |
| Počet skel ve dvířkách | 4 |
| Pomalé dovírání dvířek | Ano |
| Uchycení plechů | kolejnice pro rošt |
| Programy a funkce | |
| 3D pečení | Ano |
| Ventilátor + Gril | Ano |
| Spodní + Horní ohřev | Ano |
| Spodní ohřev | Ano |
| Programy a Funkce | |
| Gril | Ano |
| Horký vzduch | Ano |
| Dětská pojistka | Ano |
| Pizza program | Ano |
| Rozmrazování | Ano |
| Vybavení a příslušenství | |
| Teleskopický výsuv | Ano |
| Vybavení a Příslušenství | |
| Příslušenství 1 | mělký plech |
| Příslušenství 2 | hluboký plech |
| Příslušenství 3 | drátěný rošt |
| Příslušenství 4 | otočný rožeň |
| Záruka | |
| Záruka | 24 |
| Rozšířená záruka | Bezplatný servis + 36 měsíců (po registraci) |
| Rozměry a logistika | |
| Hloubka spotřebiče | 57,5 cm |
| Hloubka balení | 64,5 cm |
| Hmotnost spotřebiče | 31,95 kg |
| Hmotnost spotřebiče vč. přepravního obalu. | 38,5 kg |
| Šířka balení | 64 cm |
| Šířka spotřebiče | 59,5 cm |
| Výška balení | 64 cm |
| Výška spotřebiče | 59,5 cm |
| Technologie | |
| Pyrolyza | Ano |
| Spotřeba a Energie | |
| Spotřeba (pečení s ventilátor) | 0,83 kWh/cyklus |
| Spotřeba (statické pečení) | 0,93 kWh/cyklus |
| Ostatní | |
| Distribuce | CZ |



Otočný rožeň je skvělým pomocníkem pro přípravu dokonale propečeného kuřete. Maso se rovnoměrně otáčí, díky čemuž je kůrka krásně křupavá a vnitřek zůstává šťavnatý a plný chuti. Ideální volba pro nedělní oběd nebo slavnostní večeři – bez nutnosti obracení či hlídání.



Díky této funkci už nemusíte neustále sledovat koláče, buchty nebo piškoty, vyndávat a otáčet horké plechy, abyste dosáhli stejného upečení ze všech stran. Vnitřní prostor trouby je přizpůsobený pro ideální rovnoměrné pečení. Nezáleží tak, do které úrovně plech zasunete, výsledek bude vždy perfektní. I při pečení několika plechů zároveň.

Po zapnutí pyrolytické funkce se vnitřek trouby zahřeje až na 500°C a tímto žárem se přemění veškeré zbytky z pečení na popel, který nakonec pouze lehce setřete vlhkým hadříkem.

Už žádné bouchání dvířek! Tlumené dovírání zvyšuje komfort a chrání troubu před opotřebením, takže vydrží déle a vypadá stále jako nová.

Šetrné a rychlé rozmrazování bez ztráty chuti a kvality. Maso, pečivo i hotová jídla budou během chvíle připravena k vaření nebo servírování.

Pomalé zavírání SoftClosing přispívají k vyšší bezpečnosti provozu a snadno rozebíratelná dvířka EasyClean zase umožní udržovat troubu v perfektní čistotě a užívat si klasického designu z nerezu.

Pro bližší informaci nás prosím kontaktujte
Dostupnost je aktualizována 1x za 60min. Pro ověření 100% dostupnosti nás prosím kontaktujte.
Vyřízených objedávek
Odeslaných spotřebičů
Expresní expedice
Více informacíDoprava zdarma u většiny produktů
Akční sety na míru
Více informacíBezpečné platby kartou
Více informacíRyché vrácení peněz
Více informacíKontrola produktů při expedici
Odeslaných spotřebičů