Bezpečné a pohodlné manipulace s plechem. Díky výsuvným teleskopickým roštům snadno zkontrolujete, obrátíte nebo dochutíte pokrm, aniž byste museli plech úplně vyndávat z trouby. Stabilní vedení zajišťuje bezpečnost a komfort při každém pečení.
TIP: Koupí tohoto spotřebiče získáváte nárok na bezplatný servis 36 měsíců. Podmínkou pro uplatnění prodloužené záruky je spotřebič zaregistrovat do 14 dnů od data jeho zakoupení na www.philco.cz/registrace
Energetická třída A
Objem trouby 76 litrů
SteamBase - Pečení s podporou páry
SteamClean - Čištění vnitřku párou
Teleskopický výsuv
SoftClose - Pomalé dovírání dvířek
Přednastavené recepty
Air Fry - Zdravé pečení bez oleje
RP - velké spotřebiče1ksv hodnotě 0 Kč
S výběrem ze 14 programů si poradíte s jakýmkoliv receptem – od křupavé pizzy až po pomalé pečení masa. Režim Pizza dosahuje teploty až 310 °C, takže těsto bude dokonale propečené a krásně křupavé, jako z kamenné pece. Nechybí ani režimy jako nízkoteplotní pečení (35–120 °C až 24 hodin), ideální třeba na domácí paštiku, a funkce kynutí těsta, kterou ocení každý domácí pekař. Speciální program pro sušení potravin vám umožní vyrábět domácí bylinky, sušené ovoce nebo zeleninu – zdravě a bez přidaných konzervantů.
Trouba je vybavena technologií SteamBase, která při pečení využívá podporu páry – ideální pro šťavnaté maso nebo nadýchané pečivo. Funkce SteamClean navíc využívá páru k snadnému čištění vnitřního prostoru bez chemie. Pro zdravý životní styl tu najdete i režim Air Fry, který umožňuje připravit křupavé hranolky nebo kuřecí nugety téměř bez oleje.
Dotykový panel v kombinaci s otočnými knoflíky a přehledným bílým LED displejem zajišťují snadné ovládání i u složitějších programů. Teleskopický výsuv na jedné úrovni usnadní manipulaci s plechy, zatímco SoftClose se postará o tiché a plynulé dovírání dvířek – žádné bouchání ani nechtěné úrazy.
Trouba je vybavena dětskou pojistkou a robustní konstrukcí, která vydrží každodenní provoz. Součástí výbavy je také hluboký a mělký plech, drátěný rošt a boční rošty, takže můžete začít péct hned po instalaci.











| Základní vlastnosti | |
| Výrobce | Philco |
| Displej | ano |
| Typ spotřebiče | vestavná |
| Provedení | černá |
| Max. Příkon | 3,15 kW |
| Objem | 76 l |
| Počet programů | 14 |
| Výkon grilu | 1,1 W |
| Konstrukce | |
| Osvětlení trouby | ano |
| Objem trouby | 76 litrů |
| Typ displeje | bílý |
| Ovládání | dotykové |
| Hloubka pro vestavbu | 55 cm |
| Počet skel ve dvířkách | 3 |
| Pomalé dovírání dvířek | Ano |
| Šířka pro vestavbu | 56 cm |
| Uchycení plechů | kolejnice pro rošt |
| Výška pro vestavbu | 59 cm |
| Programy a funkce | |
| 3D pečení | Ano |
| Ventilátor + Gril | Ano |
| Spodní + Horní ohřev | Ano |
| Spodní ohřev | Ano |
| Programy a Funkce | |
| Gril | Ano |
| Pečení za podpory páry | Ano |
| Horký vzduch | Ano |
| Dětská pojistka | Ano |
| Kynutí těsta | Ano |
| Nízkoteplotní pečení | Ano |
| Pizza program | Ano |
| Rozmrazování | Ano |
| Sušení | Ano |
| Uchovávání teploty | ano |
| Vybavení a příslušenství | |
| Teleskopický výsuv | Ano |
| Vybavení a Příslušenství | |
| Příslušenství 1 | mělký plech |
| Příslušenství 2 | hluboký plech |
| Příslušenství 3 | drátěný rošt |
| Záruka | |
| Záruka | 24 |
| Rozšířená záruka | Bezplatný servis + 36 měsíců (po registraci) |
| Rozměry a logistika | |
| Hloubka spotřebiče | 57 cm |
| Hloubka balení | 66,5 cm |
| Hmotnost spotřebiče | 40 kg |
| Hmotnost spotřebiče vč. přepravního obalu. | 38 kg |
| Šířka balení | 65,2 cm |
| Šířka spotřebiče | 59,5 cm |
| Výška balení | 66 cm |
| Výška spotřebiče | 59,5 cm |
| Spotřeba a Energie | |
| Napájecí napětí | 230 V |
| Spotřeba (pečení s ventilátor) | 0,82 kWh/cyklus |
| Spotřeba (statické pečení) | 0,89 kWh/cyklus |
| Ostatní | |
| Distribuce | CZ |
Vestavné spotřebiče do moderní kuchyně
Elegantní design, prémiová kvalita a funkce, které usnadní každý den. Objevte vestavné spotřebiče Philco, objevte VAŘENÍ, KTERÉ VÁS BUDE BAVIT.

Zlatavé hranolky, šťavnaté kuře nebo dokonale propečená zelenina – a to téměř bez kapky oleje! Dopřejte si své oblíbené smažené pokrmy ve zdravější verzi, bez přebytečného tuku, ale se zachováním skvělé chuti i křupavosti. Vybrané modely navíc obsahují praktický fritovací koš z nerezové oceli, se kterým bude příprava ještě jednodušší.


Nadýchané pečivo, šťavnaté maso a dokonale vláčné dezerty. Parní funkce při pečení zamezuje vysušování, takže si pokrmy uchovají svou přirozenou vláčnost, chuť i strukturu. Výsledky jako od profesionála – bez zbytečné námahy.











Díky této funkci už nemusíte neustále sledovat koláče, buchty nebo piškoty, vyndávat a otáčet horké plechy, abyste dosáhli stejného upečení ze všech stran. Vnitřní prostor trouby je přizpůsobený pro ideální rovnoměrné pečení. Nezáleží tak, do které úrovně plech zasunete, výsledek bude vždy perfektní. I při pečení několika plechů zároveň.

Domácí pizza jako z kamenné pece! Speciální program, vyhřeje troubu až na 310°C a zajistí dokonale křupavé těsto a šťavnatou náplň.

Už žádné bouchání dvířek! Tlumené dovírání zvyšuje komfort a chrání troubu před opotřebením, takže vydrží déle a vypadá stále jako nová.
Vyřízených objedávek
Odeslaných spotřebičů
Expresní expedice
Více informacíDoprava zdarma u většiny produktů
Akční sety na míru
Více informacíBezpečné platby kartou
Více informacíRyché vrácení peněz
Více informacíKontrola produktů při expedici
Odeslaných spotřebičů