TIP: Koupí tohoto spotřebiče získáváte nárok na bezplatné prodloužení záruky až na 5 LET. Podmínkou pro uplatnění prodloužené záruky je spotřebič zaregistrovat do 14 dnů od data jeho zakoupení na www.registrace-zaruka.cz.
Pro bližší informaci nás prosím kontaktujte
Dostupnost je aktualizována 1x za 60min. Pro ověření 100% dostupnosti nás prosím kontaktujte.
Trouba Haier HWO60SM2F3XH
Vlastnosti
Kapacita (l): 70
Energetická třída: A+
Spotř. en. Statický program (kWh): 1,10
Spotř. en. Nucená ventilace (kWh): 0,68
Maximální možná teplota (°C): 240
Programy
Statický, Statický + ventilátor, Gril, Super gril, Gril + ventilátor, Spodní ohřev, Spodní ohřev + ventilátor, Multilevel (pravý horký vzduch), Soft+
Speciální: Tailor Bake – program pro přípravu uvnitř měkkých a na povrchu křupavých pokrmů, Wifi, Hydrolytické čištění
Funkce
Wi-Fi + Bluetooth - možnost připojení k aplikaci hOn a ovládání na dálku
Funkce Cook with Me – umožňuje spravovat, ukládat a hledat nové recepty
H20 čištění – rychlé ekologické čištění pomocí vody, které je hotové za 90 min
Technologie Climatech:
Soft+ – kombinuje první fázi tradičního pečení a následně mění rychlost ventilátoru tak, aby koláče, sušenky a croissanty byly nadýchané a měkké
Dvojitý gril
Chef panel – speciální tvar ventilátoru pro optimální rozložení vzduchu a rychlý ohřev
Aktivní ventilace – zajistí konstantní vnitřní teplotu, nepřehřívání dvířek a madla
Bezpečnost
2 bezpečnostní skla
Konstrukce
Postranní osvětlení
Nerezové pojezdy pro vedení plechů
Soft Close – pomalé dovírání dvířek
Příslušenství
1x plech – 35 mm
1x rošt
Teleskopické výsuvy (prémiový set)
Rozměry
Barva: Nerez
Rozměry výrobku V × Š × H (mm): 595 x 595 x 568
Čistá váha výrobku (kg): 30
Rozměry balení V × Š × H (mm): 665 × 620 × 640
Hmotnost s obalem (kg): 32
| Základní vlastnosti | |
| Výrobce | Haier |
| Displej | ano |
| Typ spotřebiče | vestavná |
| Provedení | nerez |
| Objem | 70 l |
| Počet funkcí | 9 |
| Počet programů | 9 |
| Konstrukce | |
| Osvětlení trouby | ano |
| Objem trouby | 70 litrů |
| Ovládání | dotykové |
| Počet skel ve dvířkách | 2 |
| Pomalé dovírání dvířek | Ano |
| Uchycení plechů | kolejnice pro rošt |
| Programy a Funkce | |
| Gril | Ano |
| Horký vzduch | Ano |
| Programy a funkce | |
| Ventilátor + Gril | Ano |
| Spodní ohřev | Ano |
| Vybavení a příslušenství | |
| Teleskopický výsuv | Ano |
| Vybavení a Příslušenství | |
| Příslušenství 1 | plech 35 mm |
| Příslušenství 2 | rošt |
| Záruka | |
| Záruka | 24 |
| Rozšířená záruka | 5 let PLNÉ záruky (po registraci) |
| Rozměry a logistika | |
| Hloubka spotřebiče | 56,8 cm |
| Hloubka balení | 64 cm |
| Hmotnost spotřebiče | 30 kg |
| Hmotnost spotřebiče vč. přepravního obalu. | 32 kg |
| Šířka balení | 62 cm |
| Šířka spotřebiče | 59,5 cm |
| Výška balení | 66,5 cm |
| Výška spotřebiče | 59,5 cm |
| Technologie | |
| Chytrá domácnost | ano |
| Spotřeba a Energie | |
| Spotřeba (pečení s ventilátor) | 0,68 kWh/cyklus |
| Spotřeba (statické pečení) | 1,1 kWh/cyklus |
| Ostatní | |
| Distribuce | CZ |

Koupí tohoto spotřebiče získáváte nárok na bezplatné prodloužení záruky až na 5 LET. Podmínkou pro uplatnění prodloužené záruky je spotřebič zaregistrovat do 14 dnů od data jeho zakoupení na Prodloužená záruka Haier










Pro bližší informaci nás prosím kontaktujte
Dostupnost je aktualizována 1x za 60min. Pro ověření 100% dostupnosti nás prosím kontaktujte.
Vyřízených objedávek
Odeslaných spotřebičů
Expresní expedice
Více informacíDoprava zdarma u většiny produktů
Akční sety na míru
Více informacíBezpečné platby kartou
Více informacíRyché vrácení peněz
Více informacíKontrola produktů při expedici
Odeslaných spotřebičů