TIP: Koupí tohoto spotřebiče získáváte nárok na bezplatné prodloužení záruky až na 5 LET. Podmínkou pro uplatnění prodloužené záruky je spotřebič zaregistrovat do 14 dnů od data jeho zakoupení na www.registrace-zaruka.cz.
Pro bližší informaci nás prosím kontaktujte
Dostupnost je aktualizována 1x za 60min. Pro ověření 100% dostupnosti nás prosím kontaktujte.
Trouba Candy CA6 NP5B3EHTB
Hlavní vlastnosti
Kapacita (l): 78
Energetická třída: A++
Teplotní rozmezí: 30°C-300°C*
Spotř. en. Statický program (kWh): 0,97
Spotř. en. Nucená ventilace (kWh): 0,54
Celkový příkon (W): 3300
Programy pečení
Počet programů 12
Eco, Statický, Multilevel (víceúrovňové pečení), Supergril, Pizza, Maso+pára, Ryby+pára, Zelenina+pára, Pečivo (all-in)+pára, Gratinování, Hydrolytické čištění, Wifi
*Teplota 300°C pouze pro program Pizza
Funkce
Easy Steam – parní asistence se spouští v konfiguraci s různými topnými tělesy (kapacita 200 ml)
Wi-Fi + Bluetooth – možnost připojení k aplikaci hOn a ovládání na dálku
Hydrolytické čištění - čištění trouby pomocí páry
Ovládání na displeji - Dálkové ovládání, osvětlení, nastavení času a nastavení teploty/rychlého předehřátí
Bezpečnost
2 bezpečnostní skla
Konstrukce
6 úrovní pečení
Soft Close – tlumené dovírání dvířek
Push Pull knoflíky + dotykové ovládání, Bíle podsvícený LED displej
Osvětlení žárovkou v horní části trouby
Nerezové drátěné pojezdy pro vedení plechů
Click&Clean – pro snadné čištění skel dvířek
Příslušenství
2x plech (40 mm, 20 mm)
1x rošt
1x teleskopické výsuvy
Rozměry
Provedení: černá
Připojení: kabel s vidlicí 230 V
Rozměry výrobku V × Š × H (mm): 595 × 595 × 568
Čistá váha výrobku (kg): 31,95
Rozměry balení V × Š × H (mm): 665 × 620 × 646
Hmotnost s obalem (kg): 33,89
| Základní vlastnosti | |
| Výrobce | Candy |
| Displej | ano |
| Typ spotřebiče | vestavná |
| Provedení | černá |
| Max. Příkon | 3,3 kW |
| Objem | 78 l |
| Počet programů | 12 |
| Konstrukce | |
| Osvětlení trouby | ano |
| Objem trouby | 78 litrů |
| Ovládání | zátlačné |
| Meziskelní čištění | Ano |
| Počet skel ve dvířkách | 2 |
| Pomalé dovírání dvířek | Ano |
| Uchycení plechů | kolejnice pro rošt |
| Programy a Funkce | |
| Gril | Ano |
| Pečení za podpory páry | Ano |
| BOOSTER | Ano |
| Gratinované pokrmy | Ano |
| Pizza program | Ano |
| Rychlý ohřev | Ano |
| Vybavení a příslušenství | |
| Teleskopický výsuv | Ano |
| Vybavení a Příslušenství | |
| Příslušenství 1 | plech 40 mm |
| Příslušenství 2 | plech 20 mm |
| Příslušenství 3 | rošt |
| Záruka | |
| Záruka | 24 |
| Rozšířená záruka | 5 let PLNÉ záruky (po registraci) |
| Rozměry a logistika | |
| Hloubka spotřebiče | 56,8 cm |
| Hloubka balení | 64,6 cm |
| Hmotnost spotřebiče | 31,95 kg |
| Hmotnost spotřebiče vč. přepravního obalu. | 33,89 kg |
| Šířka balení | 62 cm |
| Šířka spotřebiče | 59,5 cm |
| Výška balení | 66,5 cm |
| Výška spotřebiče | 59,5 cm |
| Technologie | |
| Chytrá domácnost | ano |
| Spotřeba a Energie | |
| Napájecí napětí | 230 |
| Spotřeba (pečení s ventilátor) | 0,54 kWh/cyklus |
| Spotřeba (statické pečení) | 0,97 kWh/cyklus |
| Ostatní | |
| Distribuce | CZ |

Využijte možnost ovládat vaši troubu Candy na dálku! S aplikací simply-FI si ji můžete předehřát například na cestě z práce, nastavit odpočítávání nebo konec pečení.

Inovativní panty zaručují jemné a tiché dovření dvířek trouby. Tím chrání troubu i při každodenním používání. Nemusíte se tedy bát jestli jste troubu správně dovřeli, stačí do dvířek jemně strčit a ony se už samy jemně dovřou.

Teleskopické pojezdy usnadňují kontrolu stavu pokrmu tím, že umožňují pohodlnou manipulaci (vysunutím a zasunutím) s mřížkami a nádobím.

Aplikace hOn nabízí tipy a recepty na přípravu chutných jídel v troubě, stačí si ji stáhnout do vašeho smartphonu. Originální nové nápady: bramborová focaccia, pečené krevety, plněné papriky a krémové obláčky, to je jen pár příkladů z nekonečné řady dostupných receptů. Popusťte uzdu fantazii, inspirujte se nebo si vytvořte vlastní originální recepty v nové troubě.

Pro bližší informaci nás prosím kontaktujte
Dostupnost je aktualizována 1x za 60min. Pro ověření 100% dostupnosti nás prosím kontaktujte.
Vyřízených objedávek
Odeslaných spotřebičů
Expresní expedice
Více informacíDoprava zdarma u většiny produktů
Akční sety na míru
Více informacíBezpečné platby kartou
Více informacíRyché vrácení peněz
Více informacíKontrola produktů při expedici
Odeslaných spotřebičů