Pro bližší informaci nás prosím kontaktujte
Dostupnost je aktualizována 1x za 60min. Pro ověření 100% dostupnosti nás prosím kontaktujte.
Trouba Amica TFB 126 MB
Vlastnosti
Energetická třída A
Typ trouby: Elektrická bez zadního kruhového topného tělesa s ventilátorem
Počet funkcí: Multifunkční trouba - 9 funkcí
Vnitřní objem trouby: 65 l
Celkový příkon: 3,5 kW
Horní topné těleso 900 W
Spodní topné těleso 1100 W
Elektrický gril 1500 W
Připojení k elektrické síti Zapojení na 230 V
Funkce
Super rychlý ohřev
Konstrukce
Snadno čistitelný smalt
CoolDoor3 - trojité sklo dveří
Boční závěsné lišty plechů
Příslušenství
1x plech
Rošt
Rozměry
Rozměry (VxŠxH) v cm: 59,5 x 59,5 x 57
Barva: Černá
| Základní vlastnosti | |
| Výrobce | Amica |
| Displej | ano |
| Typ spotřebiče | vestavná |
| Provedení | černá |
| Max. Příkon | 3,5 kW |
| Objem | 65 l |
| Počet funkcí | 9 |
| Konstrukce | |
| Objem trouby | 65 litrů |
| Ovládání | knoflíkové |
| Meziskelní čištění | Ano |
| Počet skel ve dvířkách | 3 |
| Uchycení plechů | kolejnice pro rošt |
| Programy a Funkce | |
| Gril | Ano |
| Rychlý ohřev | Ano |
| Záruka | |
| Záruka | 24 |
| Rozměry a logistika | |
| Hloubka spotřebiče | 57 cm |
| Šířka spotřebiče | 59,5 cm |
| Výška spotřebiče | 59,5 cm |
| Spotřeba a Energie | |
| Napájecí napětí | 230 |
| Spotřeba (pečení s ventilátor) | 0,78 kWh/cyklus |
| Spotřeba (statické pečení) | 0,99 kWh/cyklus |
| Ostatní | |
| Distribuce | CZ |

Funkce umožňuje dosažení požadované teploty v nejkratší době. Trouba dosahuje teploty 150 °C za 4 minuty, to je o 20 % rychleji než je standard. Můžete se tedy soustředit na přípravu jídla a nemusíte čekat na správnou teplotu v komoře trouby.

Díky speciálnímu typu povrchu trouby se tuk nepřichytává k jejím stěnám. Značně usnadňuje čištění trouby.

Reflexní sklo na vnitřní straně prosklených dveří významně snižuje teplotu povrchu na vnější straně dveří. Přední část trouby tak zůstává mnohem chladnější a bezpečnější na dotek.

Amica pečuje o životní prostředí a kromě nejnovějších technologií zavádí také pro ekologická řešení. Proto i v souladu s novou normou Evropské Unie mají všechny sporáky a trouby energetickou třídu A. Energetická třída A garantuje nízké účty za elektrickou energii.

Tyto nerezové lišty vám usnadňují manipulaci s plechy, které jsou po vysunutí z trouby stabilní. Je také možné je jednoduše vyjmout a umýt v myčce.

Pro bližší informaci nás prosím kontaktujte
Dostupnost je aktualizována 1x za 60min. Pro ověření 100% dostupnosti nás prosím kontaktujte.
Vyřízených objedávek
Odeslaných spotřebičů
Expresní expedice
Více informacíDoprava zdarma u většiny produktů
Akční sety na míru
Více informacíBezpečné platby kartou
Více informacíRyché vrácení peněz
Více informacíKontrola produktů při expedici
Odeslaných spotřebičů