TIP: Koupí tohoto spotřebiče získáváte nárok na bezplatný servis 36 měsíců. Podmínkou pro uplatnění prodloužené záruky je spotřebič zaregistrovat do 14 dnů od data jeho zakoupení na www.philco.cz/registrace
Energetická třída D
Objem 83 litrů
Rychlé mrazení SuperFreeze
Invertorový kompresor
Elektronické ovládání
Možnost otočení dveří
RP - chlazení1ksv hodnotě 0 KčFunkce Super Freeze se postará o rychlé zamrazení čerstvých surovin – ideální po větším nákupu, nebo když potřebujete rychle zchladit domácí nanuky, maso na víkendový gril nebo led na letní drinky.
Díky invertorovému kompresoru mraznička pracuje tiše (pouhých 39 dB) a s nižší spotřebou energie. Patří do úsporné energetické třídy D, s roční spotřebou pouze 131 kWh – šetří tak nejen místo, ale i vaši peněženku. A díky delší životnosti invertoru se na něj můžete spolehnout dlouhé roky.
Tři praktické zásuvky umožňují přehledné uspořádání potravin – oddělíte maso, zeleninu i zmrzlinu, a vše rychle najdete. I přes své menší rozměry zvládne mrazák zamrazit až 4 kg potravin za 24 hodin, a pokud dojde k výpadku proudu, udrží obsah bezpečně zmražený až 15 hodin.
Elektronické ovládání zajišťuje přesné nastavení teploty. Samozřejmostí je možnost otočení dveří, takže si snadno přizpůsobíte směr otevírání podle rozvržení prostoru. Díky jednoduchému manuálnímu odmrazování je údržba snadná a rychlá.







Integrované madlo

| Základní vlastnosti | |
| Výrobce | Philco |
| Energetická třída | D |
| Typ spotřebiče | volně stojící |
| Konstrukce | šuplíková |
| Mrazící výkon | 4 kg/24hod |
| Akumulační doba | 15 hodin |
| Hlučnost | 39 dB |
| Klimatická třída | SN-ST |
| Provedení | Bílá |
| Roční spotřeba energie | 131 kWh |
| Konstrukce | |
| Madlo | integrované |
| Objem mrazáku | 83 litrů |
| Počet šuplíků + výklopů | 3 |
| Invertorový kompresor | Ano |
| Možnost změny otevírání | Ano |
| Ovládání | elektronické |
| Počet dveří | 1 |
| Programy a Funkce | |
| Odmrazování | manuální |
| Záruka | |
| Záruka | 24 |
| Rozšířená záruka | Bezplatný servis + 36 měsíců (po registraci) |
| Rozšířená záruka (2) | 10 let záruky na kompresor (po registraci) |
| Rozměry a logistika | |
| Hloubka spotřebiče | 57,4 cm |
| Šířka spotřebiče | 55,3 cm |
| Hmotnost netto | 23,9 kg |
| Hmotnost spotřebiče | 23,9 kg |
| Hmotnost spotřebiče vč. přepravního obalu. | 27,4 kg |
| Šířka přepravního obalu | 57,4 cm |
| Šírka spotřebiče | 55,3 cm |
| Výška přepravního obalu | 86,5 cm |
| Výška spotřebiče | 84,5 cm |
| Technologie | |
| Rychlé zmrazení | Ano |
| Změna směru otevírání | Ano |
| Ostatní | |
| Distribuce | CZ |


Umožňuje nastavit režim rychlého zmrazení potravin pro maximální zachování živin i čerstvé chuti.

Inteligentní chladící agregát přizpůsobuje rychlost a výkon kompresoru co nejstabilnější teplotě uvnitř mrazničky. To poskytuje rychlejší mrazení s nižší spotřebou energie. Má dlouhou životnost, nízkou spotřebu a hlučnost.
Vyřízených objedávek
Odeslaných spotřebičů
Expresní expedice
Více informacíDoprava zdarma u většiny produktů
Akční sety na míru
Více informacíBezpečné platby kartou
Více informacíRyché vrácení peněz
Více informacíKontrola produktů při expedici
Odeslaných spotřebičů