Pro bližší informaci nás prosím kontaktujte
Dostupnost je aktualizována 1x za 60min. Pro ověření 100% dostupnosti nás prosím kontaktujte.
Šuplíková mraznička Beko B1RMFNE314W1
Vlastnosti
Spotřeba el. energie: 250.23 kWh/rok
Energetická třída: E
Hlučnost: 34 dB
Objem mrazničky: 286
Akumulační doba: 10hod
Mrazící kapacita: 17 Kg/24hod
Mechanické ovládání
Funkce
NoFrost - bez nutnosti ručního odmrazování
Freezer Guard - udržuje mrazák v chodu, i když je umístěný v prostředí s teplotou pod 0 °C
Signalizace otevřených dveří
Konstrukce
ProSmart invertorový kompresor
Možnost otočení dveří
Easyopen madlo
Rozměry
Rozměry (VxŠxH) v cm: 186,5 x 59,7 x 70,9
Barva: Bílá
| Základní vlastnosti | |
| Výrobce | BEKO |
| Energetická třída | E |
| Typ spotřebiče | volně stojící |
| Konstrukce | šuplíková |
| Mrazící výkon | 17 kg/24hod |
| Akumulační doba | 10 hodin |
| Hlučnost | 34 dB |
| Min. provozní teplota okolí | 10°C |
| Provedení | Bílá |
| Roční spotřeba energie | 250,23 kWh |
| Konstrukce | |
| Madlo | externí |
| Objem mrazáku | 286 litrů |
| Počet šuplíků + výklopů | 8 |
| Akustický alarm zvýšené teploty | Ano |
| Invertorový kompresor | Ano |
| Možnost změny otevírání | Ano |
| Ovládání | mechanické |
| Počet dveří | 1 |
| Programy a Funkce | |
| Odmrazování | automatické |
| Záruka | |
| Záruka | 24 |
| Rozměry a logistika | |
| Hloubka spotřebiče | 70,9 cm |
| Šířka spotřebiče | 59,7 cm |
| Šírka spotřebiče | 59,7 cm |
| Výška spotřebiče | 186,5 cm |
| Technologie | |
| Technologie mrazení | NoFrost |
| No Frost | Ano |
| Změna směru otevírání | Ano |
| Ostatní | |
| Distribuce | CZ |

Speciálně upravené madlo umožňuje otevřít dveře mrazničky snadno bez nutnosti použití větší síly.

U lednic Beko můžete otočit směr otevírání dveří snadným prohozením pantů. Lednici tak lze kdykoliv přizpůsobit jinému umístění.

Pro bližší informaci nás prosím kontaktujte
Dostupnost je aktualizována 1x za 60min. Pro ověření 100% dostupnosti nás prosím kontaktujte.
Vyřízených objedávek
Odeslaných spotřebičů
Expresní expedice
Více informacíDoprava zdarma u většiny produktů
Akční sety na míru
Více informacíBezpečné platby kartou
Více informacíRyché vrácení peněz
Více informacíKontrola produktů při expedici
Odeslaných spotřebičů