DÁREK: Při zakoupení tohoto spotřebiče Vám k nákupu přibalíme prací prostředek na Prací prostředek na 7 měsíců ZDARMA. Akce platí do vyprodání zásob.
TIP: Koupí tohoto spotřebiče získáváte nárok na bezplatné prodloužení záruky 10 LET na invertorový motor nebo kompresor. Podmínkou pro uplatnění prodloužené záruky je spotřebič zaregistrovat do 14 dnů od data jeho zakoupení na www.beko.cz.
Pro bližší informaci nás prosím kontaktujte
Dostupnost je aktualizována 1x za 60min. Pro ověření 100% dostupnosti nás prosím kontaktujte.
Slim sušička Beko BM3T3724WBB
Vlastnosti
Produktová řada: b300
Kapacita sušení: 7 kg
Hlučnost: 64 dBA
En.třída: C
Roční spotřeba energie (kWh/rok): 157.8 kWh
Napájecí napětí: 230 - 240 V
Frekvence: 50 Hz
Digitální displej
Programy
Počet programů: 15
Bavlna
Bavlna Eco sušení
Syntetika
Mix
Vlna
Tichý
GentleCare
Časové Programy
Džíny
Outdoor / Sport
Péřové oblečení
Košile
Denní express
Hygienické sušení
Hygienické osvěžení
Funkce
Úroveň vysušení
IonGuard
Pára Steam Cure
Senzory řízené sušení: OptiSense
Dětský zámek
Ukazatel dětského zámku
Ukazatel plné nádoby na vodu
Ukazatel čištění filtru
Ukazatel čistění kondenzátoru
Zvukový signál konce cyklu
Přímé vypouštění
Konstrukce
Tepelné čerpadlo
ProSmart Invertorový Motor
Filtr na zachycení vláken
Buben AquaWave
Osvětlení bubnu
Bez možnosti otočení otevírání dvířek
Rozměry
Rozměry (VxŠxH) v cm: 84.6 x 59.8 x 54.5
Hloubka desky: 47 cm
Hmotnost: 42.5 kg
Rozměry balení (VxŠxH) v cm: 88.5 x 65 x 55
Hmotnost balení: 43.5 kg
Barva: Bílá
| Základní vlastnosti | |
| Výrobce | BEKO |
| Displej | ano |
| Energetická třída | C |
| Konstrukce | volně stojící |
| Typ spotřebiče | kondenzační |
| Kapacita sušení | 7 kg |
| Český popis ovládacího panelu | Ano |
| Hlučnost | 64 dB |
| Barva dvířek | černá |
| Počet programů | 15 |
| Konstrukce | |
| Typ displeje | Digitální |
| Možnost napojení na odpad | Ano |
| Signalizace čistoty filtru | Ano |
| Typ motoru | invertorový |
| Vnitřní osvětlení bubnu | Ano |
| Zvukové znamení | Ano |
| Záruka | |
| Záruka | 24 |
| Rozšířená záruka | Bezplatný servis + 36 měsíců (po registraci) |
| Rozšířená záruka (2) | 10 let záruky na motor (po registraci) |
| Rozměry a logistika | |
| Hloubka spotřebiče | 54,5 cm |
| Hloubka skeletu | 47 cm |
| Hloubka balení | 55 cm |
| Hmotnost spotřebiče | 42,5 kg |
| Hmotnost spotřebiče vč. přepravního obalu. | 43,5 kg |
| Šířka balení | 65 cm |
| Šířka spotřebiče | 59,8 cm |
| Výška balení | 88,5 cm |
| Výška spotřebiče | 84,6 cm |
| Technologie | |
| Tepelné čerpadlo | Ano |
| AquaWave buben | Ano |
| GentleCare | Ano |
| Nastavení stupně vysušení | Ano |
| Programy a Funkce | |
| Bavlna Eco | Ano |
| Časové programy | Ano |
| Džíny | Ano |
| EcoGentle | Ano |
| Hygiene | Ano |
| Jemné | Ano |
| Košile | Ano |
| Mix | Ano |
| Outdoor / Sport | Ano |
| Outdoorové oblečení | Ano |
| Peřina / Péřové oblečení | Ano |
| Signalizace plného tanku | Ano |
| Syntetika | Ano |
| Vlna | Ano |
| Vybavení a příslušenství | |
| Nádobka na kondenzát | Ano |
| Ostatní | |
| Distribuce | CZ |

ProSmart invertorový kompresor je tím správným srdcem sušičky. Oproti klasickému motoru má tišší provoz, spotřebuje méně elektřiny a jeho dlouhá životnost zaručuje spolehlivý provoz sušičky po několik let.

Nebojte se sušit ani své oblíbené tričko! Buben AquaWave® se svou speciální strukturou povrchu prádlo šetrně a dokonce i lépe usuší tak, abyste své tričko měly na věky věků.

Na tento spotřebič se vztahuje možnost bezplatného prodloužení záruky na invertorový motor až na 10 let. Podmínkou je jednoduchá registrace produktu na stránkách www.beko.cz a to nejpozději do 14 dní od nákupu spotřebiče.

Sušička Beko zabírá mnohem méně prostoru než sušák a vejde se na pračku i do skříně. Nebo zvolte naší SLIM sušičku. Ta má hloubku skeletu pouhých 46 cm, takže projde i panelákovými dveřmi.

Tepelné čerpadlo EcoGentle™ umožňuje sušení při nižší teplotě. To má vliv nejen na kvalitu oblečení, protože neztrácí svůj tvar a barvu, ale také na nižší spotřebu energie.

Pára SteamCure osvěží a odstraní pachy z jinak čistého oblečení, takže jej nemusíte zbytečně prát. Pomůže také v narovnání pomačkaného prádla pro snazší žehlení.

Sušičky Beko jsou navrženy tak, aby spotřebovaly co nejméně energie. Šetří tak nejen vaše peníze, ale i životní prostředí.

Sušičky Beko dokážou prádlo dokonale vysušit a zajistit, aby bylo nejen krásně měkké, ale i voňavé. Stačí si vybrat jednu z vůní kapslí Beko, vložit ji do sušičky, a pak už můžete jen relaxovat v ráji hebkého a voňavého povlečení jako nebeský obláček.

Automatická ochrana proti zmačkání pohybuje bubnem až 8 hodin po skončení sušení, pokud nemůžete usušené prádlo vyjmout hned. Tím se omezí pomačkání a vznik těžko žehlitelných skladů.

Vnitřní LED osvětlení bubnu je dobrá vychytávka na zapomenuté kousky prádla. Perfektně ovětlí celý buben, takže páry ponožek už budou konečně kompletní.

Kombinovaný filtr tvoří dva samostatné filtry, které lze vyjmout a vyčistit. Dvojitý systém zachycení nečistot omezuje vniknutí nečistot do sušičky, a tím prodlužuje její životnost a zlepšuje účinnost sušení.

Vyspěte se do růžova a ráno si oblečte své oblíbené šaty, i když byly včera na večeři. Noční program sušiček Beko je až o 50 % tišší než standardní program, takže zatímco spíte, sušička se potichu postará o vaše oblečení, aniž by někoho budila.

Sušičky Beko lze připojit na odpad jako pračku. Sušička pak kondenzovanou vodu vypouští rovnou do odpadu, takže odpadá vylévání zásobníku na vodu ze sušení.

Filtry sušiček Beko jsou umístěny tak, aby je šlo snadno vyndat a vyčistit. Lze je vyjmout jednoduše, bez použití větší síly a dalšího náčiní.

Senzory sušení neustále kontrolují zbytkovou vlhkost v prádle a teplotu sušení dle nastaveného programu. Sušení proto netrvá zbytečně dlouho a je šetrné k textíliím.

Pro bližší informaci nás prosím kontaktujte
Dostupnost je aktualizována 1x za 60min. Pro ověření 100% dostupnosti nás prosím kontaktujte.
Vyřízených objedávek
Odeslaných spotřebičů
Expresní expedice
Více informacíDoprava zdarma u většiny produktů
Akční sety na míru
Více informacíBezpečné platby kartou
Více informacíRyché vrácení peněz
Více informacíKontrola produktů při expedici
Odeslaných spotřebičů