Pro bližší informaci nás prosím kontaktujte
Dostupnost je aktualizována 1x za 60min. Pro ověření 100% dostupnosti nás prosím kontaktujte.
Slim pračka Gorenje WNGPI72SBS
Vlastnosti
Třída energetické účinnosti praní: B
Třída účinnosti odstřeďování: B
Třída emisí hluku ve fázi odstřeďování: B
Úroveň emisí hluku ve fázi odstřeďování dB(A) re 1 pW: 74
Náplň prádla pro praní: 7 kg
Otáčky při odstřeďování: 1200 ot./min.
Objem bubnu: 43 l
Trvání programu 40°C: 208 min
Délka trvání Eco programu: 208 min
Spotřeba vody v litrech na cyklus: 37 l
Spotřeba el. energie/cyklus - program Eco: 0.514 kWh
Spotřeba el. energie/100 cyklů (praní): 51 kWh
Elektrické připojení: 220-240 V
Příkon: 1600 W
Programy
Počet programů: 15
Základní programy
Bavlna
Syntetika
Vlna
Sport
Mix
Everyday wash
Dodatečné programy
Power 49'
Extra hygiena
Eco 40–60
Polštáře
Program QuickWash 15'
Dětské prádlo
Extra prací programy
Odstředění
Samočistící program bubnu pračky
Máchání/odstřeďování
Funkce
DelayEnd nastavení konce praní
Odložení startu
Přidání prádla
Rychlý program
Vyšší hladina vody
Nastavení teploty
Přeskočit odstředění
Předpírka
Parní funkce
SteamTech technologie
Senzor úrovně vody
Praní za studena 15°C
Ochrana proti přetečení
Dětská pojistka
Konstrukce
Typ bubnu: Buben SnowFlake
Invertorový motor PowerDrive
Dávkovací zásuvka: 3 komorová
Rozměry
Rozměry (VxŠxH) v mm: 845 x 595 x 435
Hmotnost: 57 kg
Rozměry balení (VxŠxH) v mm: 880 x 650 x 495
Hmotnost balení: 59 kg
Barva: Bílá
| Základní vlastnosti | |
| Výrobce | Gorenje |
| Displej | ano |
| Energetická třída | B |
| Konstrukce | volně stojící |
| Způsob plnění | předem |
| Kapacita praní | 7 kg |
| Max. otáčky | 1200 ot/min |
| Hlučnost odstřeďování | 74 dB |
| Počet funkcí | 0 |
| Počet programů | 15 |
| Provedení | bílá |
| Konstrukce | |
| Dětský zámek | Ano |
| Ochrana proti přetečení | Ano |
| Spotřeba a Energie | |
| Spotřeba vody | 37 litrů/cyk. |
| Spotřeba - praní | 0,514 kWh/cyklus |
| Spotřeba energie na 1 cyklus | 0,514 kWh |
| Programy a Funkce | |
| Odložený start | ano |
| Bavlna | Ano |
| Bavlna Eco | Ano |
| Dětský | Ano |
| Dětský program | Ano |
| DrumClean | Ano |
| EKO | Ano |
| Mix40 | Ano |
| Předpírka | Ano |
| Sport | Ano |
| Sportovní | Ano |
| Syntetika | Ano |
| Vlna / ruční praní | Ano |
| Záruka | |
| Záruka | 24 |
| Rozšířená záruka (2) | 15 let záruky na motor (po registraci) |
| Rozměry a logistika | |
| Hloubka spotřebiče | 43,5 cm |
| Hloubka balení | 49,5 cm |
| Hmotnost spotřebiče | 57 kg |
| Hmotnost spotřebiče vč. přepravního obalu. | 59 kg |
| Šířka balení | 65 cm |
| Šířka spotřebiče | 59,5 cm |
| Výška balení | 88 cm |
| Výška spotřebiče | 84,5 cm |
| Technologie | |
| Použití páry | Ano |
| Invertorový motor | Ano |
| Pára | Ano |
| Ostatní | |
| Distribuce | CZ |
| Spotřeba energie na 100 cyklů | 51 kWh |

Po registraci produktu, do 14 dní od nákupu, prostřednictvím formuláře na webu výrobce https://cz.gorenje.com/podpora/registrace-prodlouzen-zaruky , získejte záruku 15 let na Invertorový motor PowerDrive.


Během praní zůstanou dveře zamčené, čímž se zabrání tomu, aby je otevřelo i to nejzvídavější dítě. Kvůli zvýšené ochraně lze ovládací panel uzamknout stisknutím speciální kombinace kláves, což znemožňuje neúmyslné změny nastavení.

Praní s pracím práškem při nižších teplotách může vést k ideálním podmínkám pro tvorbu bakterií, které by mohly způsobit nepříjemný zápach prádla. SterilTub odstraní jakékoliv bakterie uvnitř pračky a zajistí, že vaše oblečení bude vždy svěže vonět.

Pro bližší informaci nás prosím kontaktujte
Dostupnost je aktualizována 1x za 60min. Pro ověření 100% dostupnosti nás prosím kontaktujte.
Vyřízených objedávek
Odeslaných spotřebičů
Expresní expedice
Více informacíDoprava zdarma u většiny produktů
Akční sety na míru
Více informacíBezpečné platby kartou
Více informacíRyché vrácení peněz
Více informacíKontrola produktů při expedici
Odeslaných spotřebičů