Pro bližší informaci nás prosím kontaktujte
Dostupnost je aktualizována 1x za 60min. Pro ověření 100% dostupnosti nás prosím kontaktujte.
RP - velké spotřebiče
RP - střední spotřebičeSklokeramická deska Hoover HH64DCT
Hlavní vlastnosti
Počet varných zón: 4
Celkový příkon (W): 6400
Jištění (A): 25
Připojení: 220 - 240V
Varné zóny
1x Highlight O 130/220mm, 1000+1200 W
2x Highlight O 155 mm, 1200 W
1x Highlight O 190 mm, 1800 W
Funkce
Dotykové ovládání
10 úrovní výkonu
Ukazatel zbytkového tepla
Časovač
Bezpečnost
Dětská pojistka
Bezpečnostní automatické vypnutí v případě dlouhodobé nečinnosti
Ochrana před přehřátím
Ochrana proti přetečení
Provedení: Rovné hrany
Rozměry výrobku v x š x h (mm): 46,5 x 590 x 520
Čistá váha výrobku (kg): 12
Rozměry balení v x š x h (mm): 135 x 675 x 725
Hmotnost s obalem (kg): 13
| Základní vlastnosti | |
| Výrobce | Hoover |
| Typ varné desky | sklokeramická |
| Provedení | černá |
| Šířka | 60 cm |
| Záruka | |
| Záruka | 24 |
| Rozměry a logistika | |
| Hloubka spotřebiče | 52 cm |
| Hloubka balení | 72,5 cm |
| Hmotnost spotřebiče | 12 kg |
| Hmtnost balení | 13 kg |
| Šířka balení | 67,5 cm |
| Šířka spotřebiče | 59 cm |
| Výška balení | 13,5 cm |
| Výška spotřebiče | 4,65 cm |
| Konstrukce | |
| Bezpečnostní zámek | Ano |
| Ovládání | dotykové |
| Programy a Funkce | |
| Timer | Ano |
| Ostatní | |
| Distribuce | CZ |

Funkce Power management umožňuje omezení výkonu varné desky a zamezení jejího přetížení.
Desky Hoover nabízí nyní ještě více prostoru pro ještě větší hrnce a pánve. Dvojitá zóna s průměrem až 29 cm se postará o velké hostiny pro vaše blízké.

Pro bližší informaci nás prosím kontaktujte
Dostupnost je aktualizována 1x za 60min. Pro ověření 100% dostupnosti nás prosím kontaktujte.
Vyřízených objedávek
Odeslaných spotřebičů
Expresní expedice
Více informacíDoprava zdarma u většiny produktů
Akční sety na míru
Více informacíBezpečné platby kartou
Více informacíRyché vrácení peněz
Více informacíKontrola produktů při expedici
Odeslaných spotřebičů