TIP: Koupí tohoto setu spotřebičů získáváte nárok na bezplatné prodloužení záruky až na 5 LET. Podmínkou pro uplatnění prodloužené záruky je spotřebiče zaregistrovat do 14 dnů od data jejich zakoupení na www.registrace-zaruka.cz.
Pro bližší informaci nás prosím kontaktujte
Dostupnost je aktualizována 1x za 60min. Pro ověření 100% dostupnosti nás prosím kontaktujte.
RP - velké spotřebiče
RP - střední spotřebičeIndukční varná deska Haier HAH64EXCP
Hlavní vlastnosti
Počet varných zón: 4
Celkový příkon (W): 6500
Jištění (A) L / 230V~: 16 při 2,5kW až 3,5kW
Jištění (A) L1, L2 / 400V~: 10 při 4,5kW
Jištění (A) L1, L2 / 400V~: 16 při 5,5kW
Jištění (A) L1, L2 / 400V~: 16 při 6,5kW – bez omezení výkonu
Kmitočet sítě (Hz): 50 až 60
Varné zóny
Levá přední: Ř 155 mm; 1200 W
Pravá zadní: Ř 155 mm; 1200 W
Levá zadní: 1x zóna Ř 257×190 mm; 1500 + 900 W (oválná)
Pravá přední: 1x zóna Ř 0-190 mm; 1000 + 700 W (dvojitá zóna)
Funkce
Power Management – možnost rozdělit maximální příkon. V případě nízkého jištění v domácnosti je tak možné připojení na 230V.
Dvojitá zóna
11 úrovní výkonu
Dotykové ovládání
Časovač
Bezpečnost
Dětská pojistka
Ukazatel zbytkového tepla
Upozornění při rozlití
Ochrana před přehřátím
Rozměry
Barva: Rovné hrany, černé sklo
Rozměry výrobku V × Š × H (mm):46,5 × 590 × 520
Čistá váha výrobku (kg): 7,54
Rozměry balení V × Š × H (mm): 95 × 690 × 633
Hmotnost s obalem (kg): 8,24
| Základní vlastnosti | |
| Výrobce | Haier |
| Typ varné desky | indukční |
| Provedení | černé sklo |
| Šířka | 60 cm |
| Záruka | |
| Záruka | 24 |
| Rozšířená záruka | 5 let PLNÉ záruky (po registraci) |
| Rozměry a logistika | |
| Hloubka spotřebiče | 52 cm |
| Hloubka balení | 63,3 cm |
| Hmotnost spotřebiče | 7,54 kg |
| Hmtnost balení | 8,24 kg |
| Šířka balení | 69 cm |
| Šířka spotřebiče | 59 cm |
| Výška balení | 9,5 cm |
| Výška spotřebiče | 4,5 cm |
| Programy a Funkce | |
| BOOSTER | Ano |
| Timer | Ano |
| Ukazovatel zbytkového tepla | Ano |
| Konstrukce | |
| Bezpečnostní zámek | Ano |
| Ovládání | dotykové |
| Zapojení na 230 V | Ano |
| Ostatní | |
| Distribuce | CZ |

Koupí tohoto spotřebiče získáváte nárok na bezplatné prodloužení záruky až na 5 LET. Podmínkou pro uplatnění prodloužené záruky je spotřebič zaregistrovat do 14 dnů od data jeho zakoupení na Prodloužená záruka Haier

Pro bližší informaci nás prosím kontaktujte
Dostupnost je aktualizována 1x za 60min. Pro ověření 100% dostupnosti nás prosím kontaktujte.
Vyřízených objedávek
Odeslaných spotřebičů
Expresní expedice
Více informacíDoprava zdarma u většiny produktů
Akční sety na míru
Více informacíBezpečné platby kartou
Více informacíRyché vrácení peněz
Více informacíKontrola produktů při expedici
Odeslaných spotřebičů