TIP: Koupí tohoto spotřebiče získáváte nárok na bezplatný servis 36 měsíců. Podmínkou pro uplatnění prodloužené záruky je spotřebič zaregistrovat do 14 dnů od data jeho zakoupení na www.philco.cz/registrace
RP - chlazení1ksv hodnotě 0 KčPultová mraznička Philco PCF 99 EM Joker
Klíčové vlastnosti
Volně stojící
Truhlicové provedení
Objem mrazničky: 99 l
Energetická třída: E
Roční spotřeba energie: 169 kWh
Hlučnost: 38 dB (třída hlučnosti C)
Klimatická třída: SN/N/ST
Mrazící výkon: 4,5 kg/24 hod
Akumulační doba: 17 hod
Chladivo: R600a (46 g)
Ukazatel teploty: Mechanické
Funkce
Manuální odmrazování
Konstrukce
Invertorový kompresor
Hliníkový vnitřek pro lepší izolaci
1x plastový košík na potraviny
Tlumené zavírání dveří
Kolečka pro snadnější manipulaci
Rozměry
Rozměry (VxŠxH) v cm: 85 x 54,7 x 44,6
Hmotnost: 22 kg
Barva: Bílá
| Základní vlastnosti | |
| Výrobce | Philco |
| Energetická třída | E |
| Typ spotřebiče | volně stojící |
| Konstrukce | truhlicová |
| Mrazící výkon | 4,5 kg/24hod |
| Akumulační doba | 17 hodin |
| Hlučnost | 38 dB |
| Klimatická třída | SN-ST |
| Provedení | Bílá |
| Roční spotřeba energie | 169 kWh |
| Konstrukce | |
| Madlo | integrované |
| Objem mrazáku | 99 litrů |
| Invertorový kompresor | Ano |
| Ovládání | mechanické |
| Počet dveří | 1 |
| Počet košů | 1 |
| Programy a Funkce | |
| Odmrazování | manuální |
| Záruka | |
| Záruka | 24 |
| Rozšířená záruka | Bezplatný servis + 36 měsíců (po registraci) |
| Rozšířená záruka (2) | 10 let záruky na kompresor (po registraci) |
| Rozměry a logistika | |
| Hloubka spotřebiče | 44,6 cm |
| Šířka spotřebiče | 54,7 cm |
| Hmotnost netto | 22 kg |
| Hmotnost spotřebiče | 22 kg |
| Hmotnost spotřebiče vč. přepravního obalu. | 24,3 kg |
| Šířka přepravního obalu | 46,3 cm |
| Šírka spotřebiče | 54,7 cm |
| Výška přepravního obalu | 88,8 cm |
| Výška spotřebiče | 85 cm |
| Ostatní | |
| Distribuce | CZ |



Inteligentní chladící agregát přizpůsobuje rychlost a výkon kompresoru co nejstabilnější teplotě uvnitř mrazničky. To poskytuje rychlejší mrazení s nižší spotřebou energie. Má dlouhou životnost, nízkou spotřebu a hlučnost.
Vyřízených objedávek
Odeslaných spotřebičů
Expresní expedice
Více informacíDoprava zdarma u většiny produktů
Akční sety na míru
Více informacíBezpečné platby kartou
Více informacíRyché vrácení peněz
Více informacíKontrola produktů při expedici
Odeslaných spotřebičů