TIP: Koupí tohoto spotřebiče získáváte nárok na bezplatný servis 36 měsíců. Podmínkou pro uplatnění prodloužené záruky je spotřebič zaregistrovat do 14 dnů od data jeho zakoupení na www.philco.cz/registrace
Energetická třída E
Objem mrazničky 508 litrů
JOKER
Frost Protection
Alarm vysoké teploty
Mechanické ovládání
RP - chlazení1ksv hodnotě 0 Kč
Unikátní funkcí JOKER můžete mrazničku proměnit v chladničku – a zpět. Podle potřeby tak můžete zařízení přepnout třeba během léta na chladící režim pro nápoje a ovoce, a v zimě ho opět používat jako plnohodnotný mrazák.
Technologie Frost Protection zaručuje bezproblémový chod mrazničky i v chladnějších prostorách, jako jsou garáže nebo nevytápěné sklepy – mraznička bez problémů funguje až do -15 °C okolní teploty. Díky tomu ji můžete umístit opravdu kamkoli, aniž by to ovlivnilo její výkon.
S mrazicím výkonem 23 kg za 24 hodin a akumulační dobou až 36 hodin se nemusíte bát ani výpadku proudu – vaše potraviny zůstanou v bezpečí. Teplotní rozsah mrazení sahá až do -30 °C, takže je vhodná i pro hluboké zmrazování masa či jiných náročných surovin. V případě nežádoucího zvýšení teploty vás upozorní alarm vysoké teploty.
Uvnitř najdete 2 praktické drátěné košíky, ideální pro menší balení nebo často používané potraviny. Hliníkový vnitřek zajišťuje lepší tepelnou izolaci a snadné čištění.









| Základní vlastnosti | |
| Výrobce | Philco |
| Energetická třída | E |
| Typ spotřebiče | volně stojící |
| Konstrukce | truhlicová |
| Mrazící výkon | 23 kg/24hod |
| Akumulační doba | 36 hodin |
| Hlučnost | 41 dB |
| Klimatická třída | SN-T |
| Provedení | Bílá |
| Roční spotřeba energie | 298 kWh |
| Programy a Funkce | |
| Odmrazování | manuální |
| Záruka | |
| Záruka | 24 |
| Rozšířená záruka | Bezplatný servis + 36 měsíců (po registraci) |
| Rozměry a logistika | |
| Hloubka spotřebiče | 73,5 cm |
| Šířka spotřebiče | 153 cm |
| Hmotnost netto | 60,3 kg |
| Hmotnost spotřebiče | 60,3 kg |
| Hmotnost spotřebiče vč. přepravního obalu. | 67,1 kg |
| Šířka přepravního obalu | 156,5 cm |
| Šírka spotřebiče | 153 cm |
| Výška přepravního obalu | 90 cm |
| Výška spotřebiče | 86 cm |
| Konstrukce | |
| Objem mrazáku | 508 litrů |
| Akustický alarm zvýšené teploty | Ano |
| Ovládání | mechanické |
| Počet dveří | 2 |
| Počet košů | 2 |
| Ostatní | |
| Distribuce | CZ |

Za spolehlivost spotřebičů Philco ručíme, a proto nabízíme zákazníkům ZDARMA službu „BEZPLATNÝ SERVIS +36 MĚSÍCŮ“, která přináší registrovaným uživatelům 3 roky pozáručního servisu po uplynutí dvouleté zákonné záruční lhůty, to znamená celkem 5 let bez starostí.
Podmínkou prodloužení servisu o 36 měsíců je provedení bezplatné registrace na https://philco.cz/registrace nejpozději do 14 dnů od zakoupení spotřebiče.

Speciální technologie, která zajistí bezpečný a bezproblémový provoz přístroje i při velmi nízkých okolních teplotách. Inteligentní senzory detekují okolní teplotu a přizpůsobí tomu fungování přístroje. Díky FrostProtection bude mraznička fungovat kdekoliv až do -15 °C okolní teploty.
Vyřízených objedávek
Odeslaných spotřebičů
Expresní expedice
Více informacíDoprava zdarma u většiny produktů
Akční sety na míru
Více informacíBezpečné platby kartou
Více informacíRyché vrácení peněz
Více informacíKontrola produktů při expedici
Odeslaných spotřebičů