Zakupte tento spotřebič a získejte praktickou sadu kuchyňských dóz ZDARMA! Akce platí do vyprodání zásob.
TIP: Koupí tohoto spotřebiče získáváte nárok na bezplatný servis 36 měsíců. Podmínkou pro uplatnění prodloužené záruky je spotřebič zaregistrovat do 14 dnů od data jeho zakoupení na www.philco.cz/registrace
Pro bližší informaci nás prosím kontaktujte
Dostupnost je aktualizována 1x za 60min. Pro ověření 100% dostupnosti nás prosím kontaktujte.
RP - chlazení0 Kč
Kuchyňská dóza LAMART LT60320,10 KčPultová mraznička Philco PCF 249 EMI
Klíčové vlastnosti
Volně stojící
Pultové provedení
Objem mrazničky: 249 l
Energetická třída: E
Roční spotřeba energie: 216 kWh
Hlučnost: 41 dB (třída hlučnosti C)
Klimatická třída: SN/N/ST/T
Mrazící výkon: 11,5 kg/24 hod
Akumulační doba: 28 hod
Chladivo: R600a (66 g)
Ukazatel teploty: Mechanické
Manuální ovládání
Funkce
Manuální odmrazování
Konstrukce
Invertorový kompresor
Hliníkový vnitřek pro lepší izolaci
2x drátěný košík na potraviny
Tlumené zavírání dveří
Kolečka pro snadnější manipulaci
Rozměry
Rozměry (VxŠxH) v cm: 85 x 98,5 x 60
Barva: Bílá
| Základní vlastnosti | |
| Výrobce | Philco |
| Energetická třída | E |
| Typ spotřebiče | volně stojící |
| Konstrukce | truhlicová |
| Mrazící výkon | 11,5 kg/24hod |
| Akumulační doba | 28 hodin |
| Hlučnost | 41 dB |
| Klimatická třída | SN-T |
| Provedení | Bílá |
| Roční spotřeba energie | 216 kWh |
| Konstrukce | |
| Madlo | integrované |
| Objem mrazáku | 249 litrů |
| Invertorový kompresor | Ano |
| Ovládání | mechanické |
| Počet dveří | 1 |
| Počet košů | 2 |
| Programy a Funkce | |
| Odmrazování | manuální |
| Záruka | |
| Záruka | 24 |
| Rozšířená záruka | Bezplatný servis + 36 měsíců (po registraci) |
| Rozšířená záruka (2) | 10 let záruky na kompresor (po registraci) |
| Rozměry a logistika | |
| Hloubka spotřebiče | 60 cm |
| Šířka spotřebiče | 98,5 cm |
| Hmotnost spotřebiče vč. přepravního obalu. | 36,5 kg |
| Šířka přepravního obalu | 62,5 cm |
| Šírka spotřebiče | 98,5 cm |
| Výška přepravního obalu | 88,5 cm |
| Výška spotřebiče | 85 cm |
| Ostatní | |
| Distribuce | CZ |


Speciální technologie, která zajistí bezpečný a bezproblémový provoz přístroje i při velmi nízkých okolních teplotách. Inteligentní senzory detekují okolní teplotu a přizpůsobí tomu fungování přístroje. Díky FrostProtection bude mraznička fungovat kdekoliv až do -15 °C okolní teploty.

Inteligentní chladící agregát přizpůsobuje rychlost a výkon kompresoru co nejstabilnější teplotě uvnitř mrazničky. To poskytuje rychlejší mrazení s nižší spotřebou energie. Má dlouhou životnost, nízkou spotřebu a hlučnost.

Pro bližší informaci nás prosím kontaktujte
Dostupnost je aktualizována 1x za 60min. Pro ověření 100% dostupnosti nás prosím kontaktujte.
Vyřízených objedávek
Odeslaných spotřebičů
Expresní expedice
Více informacíDoprava zdarma u většiny produktů
Akční sety na míru
Více informacíBezpečné platby kartou
Více informacíRyché vrácení peněz
Více informacíKontrola produktů při expedici
Odeslaných spotřebičů