TIP: Koupí tohoto spotřebiče získáváte nárok na bezplatný servis 36 měsíců. Podmínkou pro uplatnění prodloužené záruky je spotřebič zaregistrovat do 14 dnů od data jeho zakoupení na www.philco.cz/registrace
Pro bližší informaci nás prosím kontaktujte
Dostupnost je aktualizována 1x za 60min. Pro ověření 100% dostupnosti nás prosím kontaktujte.
Pračka Philco PLDI 1510 A KING
Klíčové vlastnosti
Umístění: Volně stojící
Plnění: Předem plněná
Energetická třída: A
Spotřeba energie / 100 cyklů: 51 kWh
Spotřeba vody / 1 cyklus: 53 l
Kapacita praní: 10 kg
Otáčky odstřeďování: 1 500 ot./min.
Hlučnost při odstřeďování: 80 dB (emisní třída hluku C)
Ovládací panel v češtině
LED displej
Programy
14 programů
Můj program
Bavlna
Syntetika
Mix
Lůžkoviny
Dětské
Studené 20 °C
Rychlé praní 15’
Intenzivní
ECO 40–60
Vlna
Máchání a odstředění
Odstředění
Čištění bubnu
Funkce
SpaCare – použití páry pro efektivní praní
Můj program
Rychlý 15’
Extra špinavé
Extra máchání
Odložený start (0–24 hod.)
Ukazatel zbytkového času
Dětský zámek
Zvuková signalizace ukončení programu
Čištění bubnu na 95 °C
Množstevní automatika
Konstrukce
Typ motoru: Invertorový motor
Crystal buben
Rozměry
Rozměry (VxŠxH): 85 × 59,5 × 56,5 cm
Hmotnost: 70 kg
Barva: Bílá
| Základní vlastnosti | |
| Výrobce | Philco |
| Displej | ano |
| Energetická třída | A |
| Konstrukce | volně stojící |
| Způsob plnění | předem |
| Kapacita praní | 10 kg |
| Max. otáčky | 1500 ot/min |
| Hlučnost odstřeďování | 80 dB |
| Počet funkcí | 0 |
| Počet programů | 14 |
| Popis panelu v ČJ | Ano |
| Provedení | bílá |
| Konstrukce | |
| Dětský zámek | Ano |
| Spotřeba a Energie | |
| Spotřeba vody | 53 litrů/cyk. |
| Spotřeba vody - praní | 53 litrů/cyk. |
| Spotřeba - praní | 0,513 kWh/cyklus |
| Spotřeba energie na 1 cyklus | 0,513 kWh |
| Programy a Funkce | |
| Odložený start | ano |
| Bavlna | Ano |
| Bavlna Eco | Ano |
| Dětský | Ano |
| Dětský program | Ano |
| DrumClean | Ano |
| EKO | Ano |
| Extra máchání | Ano |
| Fuzzy Logic | Ano |
| Mix40 | Ano |
| Syntetika | Ano |
| Vlna / ruční praní | Ano |
| Záruka | |
| Záruka | 24 |
| Rozšířená záruka | Bezplatný servis + 36 měsíců (po registraci) |
| Rozšířená záruka (2) | 10 let záruky na motor (po registraci) |
| Rozměry a logistika | |
| Hloubka spotřebiče | 56,5 cm |
| Hloubka balení | 68 cm |
| Hmotnost spotřebiče | 70 kg |
| Hmotnost spotřebiče vč. přepravního obalu. | 76 kg |
| Šířka balení | 69,5 cm |
| Šířka spotřebiče | 59,5 cm |
| Výška balení | 87,4 cm |
| Výška spotřebiče | 85 cm |
| Technologie | |
| Použití páry | Ano |
| Invertorový motor | Ano |
| Množstevní automatika | Ano |
| Pára | Ano |
| Ostatní | |
| Distribuce | CZ |
| Spotřeba energie na 100 cyklů | 51 kWh |

Moderní invertorový motor s prodlouženou 10letou zárukou zaručuje tichý chod, energeticky úsporný provoz a dlouhou životnost pračky.

Funkce SpaCare využívá páru před praním, která proniká do vláken a účinně odstraňuje bakterie i alergeny, čímž zajistí hygienicky čisté a svěží prádlo.

Unikátně tvarovaný buben Crystal se speciální povrchovou strukturou vytváří tenký vodní film, po němž prádlo šetrně klouže. Tím se výrazně snižuje mechanické namáhání vláken a prodlužuje se životnost vašeho oblečení.


Nemusíte zdlouhavě řešit, jaký program zvolit pro odolné skvrny – jednoduše zadáte typ znečištění a funkce ExtraŠpinavé se postará o zbytek. Pračka automaticky přizpůsobí cyklus tak, aby dosáhla perfektního výsledku a zároveň šetřila vodu i energii.

Umožňuje trvalé nastavení nejvíce používaného programu ve všech jeho parametrech od teploty praní po počet otáček při odstřeďování a jeho následné uložení jako Můj program.

Přidejte vždy, když chcete mít jistotu, že je vaše prádlo zbaveno zbytků pracího prostředku, ať už se jedná o sportovní oblečení z technických materiálů, dětské prádlo nebo jemné tkaniny. Funkce Extra máchání zvyšuje kvalitu praní tím, že poskytuje maximální péči prádlu i citlivým osobám.

Speciální program na praní menšího množství, mírně znečištěného prádla, které bude vypráno během několika minut.

Technologie AquaBall zabraňuje zbytečnému úniku pracího prostředku do odpadu. Na rozdíl od běžných praček, kde může zůstat nevyužito až 10 % prostředku, AquaBall zajistí jeho efektivní využití ve správný čas. Výsledek? Dokonale čisté prádlo a úspora na každé dávce.

Když jde o čas, pomůže doplňková funkce Turbo. Zkracuje celkovou dobu praní podle zvoleného programu o desítky minut – pro čisté prádlo rychleji, ale bez kompromisů.

Bavlna a syntetika bez nutnosti třídění. Program Mix umožňuje prát oba typy textilií najednou – šetrně, efektivně a bez kompromisů. Ušetříte čas i energii, zatímco vaše oblečení zůstane dokonale čisté a svěží.

Program Čištění bubnu udržuje vaši pračku v perfektní kondici! Odstraní usazeniny, nečistoty a zbytky pracích prostředků, čímž prodlouží životnost spotřebiče a zajistí svěží prádlo. Stačí spustit bez prádla a nechat pračku udělat svou práci.

Fuzzy Logic - automatická pračka optimalizuje spotřebu vody a elektrické energie podle množství a druhu prané textilie tak, aby zajistila perfektní výsledky praní a zároveň šetřila vaše peníze.

Doplňková funkce pračky umožňuje odložení startu, a tím lépe využívat snížených sazeb ceny elektrické energie.

Zbavte se odolných skvrn ještě dřív, než začne hlavní praní! Funkce předpírka je ideální pro silně znečištěné prádlo – aktivuje extra cyklus na začátku praní, který uvolní zaschlé nečistoty a připraví prádlo na dokonale čistý výsledek. Už žádné namáčení v lavoru – nechte těžkou práci na pračce!

Funkce Dětský zámek zablokuje ovládací panel, takže nastavený program zůstane beze změny. Ideální pro domácnosti s malými dětmi – bezpečí i klid v jednom stisknutí.

Pro bližší informaci nás prosím kontaktujte
Dostupnost je aktualizována 1x za 60min. Pro ověření 100% dostupnosti nás prosím kontaktujte.
Vyřízených objedávek
Odeslaných spotřebičů
Expresní expedice
Více informacíDoprava zdarma u většiny produktů
Akční sety na míru
Více informacíBezpečné platby kartou
Více informacíRyché vrácení peněz
Více informacíKontrola produktů při expedici
Odeslaných spotřebičů