TIP: Koupí tohoto spotřebiče získáváte nárok na bezplatný servis 36 měsíců. Podmínkou pro uplatnění prodloužené záruky je spotřebič zaregistrovat do 14 dnů od data jeho zakoupení na www.philco.cz/registrace
Pro bližší informaci nás prosím kontaktujte
Dostupnost je aktualizována 1x za 60min. Pro ověření 100% dostupnosti nás prosím kontaktujte.
Pračka Philco PLDI 148 ASTW
Klíčové vlastnosti
Umístění: Volně stojící
Plnění: Předem plněná
Energetická třída: A
Spotřeba energie / 100 cyklů: 37 kWh
Spotřeba vody / 1 cyklus: 32 l
Kapacita praní: 8 kg
Otáčky odstřeďování: 1 400 ot./min.
Hlučnost při odstřeďování: 75 dB (emisní třída hluku B)
Ovládací panel včeštině
LED displej a nerezový volič programů s LED osvětlením
Programy
15 programů
Rychlé praní 12’
Rychlé praní 60’
Džíny / Tmavé oděvy
Lůžkoviny
Sport
Ruční praní
Antialergenní
Bavlna
ECO 40–60
Bavlna s předpírkou
Bavlna 20 °C
Barevné
Vlna
Máchání
Odstřeďování / Vypouštění
Funkce
Steam – parní praní
EcoBar – sledování spotřeby
Program pro alergiky
Možnost nastavení úrovně znečištění prádla
Odložený start (0–24 hod.)
Fuzzy Logic – množstevní automatika
Konstrukce
Invertorový motor
Topné těleso s niklovou úpravou proti vodnímu kameni
Nádobka na tekutý prací prostředek
Rozměry
Rozměry (VxŠxH): 84,5 x 59,7 × 55,7 cm
Hmotnost: 70 kg
Barva: Bílá
| Základní vlastnosti | |
| Výrobce | Philco |
| Displej | ano |
| Energetická třída | A |
| Konstrukce | volně stojící |
| Způsob plnění | předem |
| Kapacita praní | 8 kg |
| Max. otáčky | 1400 ot/min |
| Hlučnost odstřeďování | 75 dB |
| Počet funkcí | 0 |
| Počet programů | 15 |
| Popis panelu v ČJ | Ano |
| Provedení | bílá |
| Spotřeba a Energie | |
| Spotřeba vody | 32 litrů/cyk. |
| Spotřeba vody - praní | 32 litrů/cyk. |
| Spotřeba - praní | 0,374 kWh/cyklus |
| Spotřeba energie na 1 cyklus | 0,374 kWh |
| Programy a Funkce | |
| Odložený start | ano |
| Bavlna | Ano |
| Bavlna Eco | Ano |
| Džíny | Ano |
| EKO | Ano |
| Fuzzy Logic | Ano |
| Program na ruční praní | Ano |
| Ruční praní | Ano |
| Sport | Ano |
| Sportovní | Ano |
| Vlna / ruční praní | Ano |
| Záruka | |
| Záruka | 24 |
| Rozšířená záruka | Bezplatný servis + 36 měsíců (po registraci) |
| Rozšířená záruka (2) | 10 let záruky na motor (po registraci) |
| Rozměry a logistika | |
| Hloubka spotřebiče | 55,7 cm |
| Hmotnost spotřebiče | 70 kg |
| Šířka spotřebiče | 59,7 cm |
| Výška spotřebiče | 84,5 cm |
| Technologie | |
| Použití páry | Ano |
| Antialergický | Ano |
| Invertorový motor | Ano |
| Množstevní automatika | Ano |
| Pára | Ano |
| Ostatní | |
| Distribuce | CZ |
| Spotřeba energie na 100 cyklů | 37 kWh |

Moderní invertorový motor s prodlouženou 10letou zárukou zaručuje tichý chod, energeticky úsporný provoz a dlouhou životnost pračky.


Rychlý program určený pro každodenní praní, který dokončí svůj cyklus přibližně za hodinu. Perfektní volba, když potřebujete rychle čisté a svěží prádlo, aniž byste museli kompromitovat výkon nebo šetrnost k látkám.


Ukazatel EcoBar vám ještě před spuštěním praní prozradí, kolik vody a energie spotřebujete – abyste měli spotřebu vždy pod kontrolou.

Nemusíte zdlouhavě řešit, jaký program zvolit pro odolné skvrny – jednoduše zadáte typ znečištění a funkce ExtraŠpinavé se postará o zbytek. Pračka automaticky přizpůsobí cyklus tak, aby dosáhla perfektního výsledku a zároveň šetřila vodu i energii.

Kvalitní topné těleso s niklovou úpravou chrání pračku před usazováním vodního kamene a prodlužuje její životnost, bez usazenin ohřívá vodu rychleji, s menší energetickou ztrátou a tím přispívá k úspornosti pračky.

Technologie AquaBall zabraňuje zbytečnému úniku pracího prostředku do odpadu. Na rozdíl od běžných praček, kde může zůstat nevyužito až 10 % prostředku, AquaBall zajistí jeho efektivní využití ve správný čas. Výsledek? Dokonale čisté prádlo a úspora na každé dávce.

Tento program zbaví Vaše prádlo bakterií, plísní, prachu a zbytku pracích prostředků. Je vhodný pro praní prádla malých dětí a alergiků.

Program na šetrné praní oděvů, který využívá přesného měření množství vody, teploty lázně a jemných pohybů bubnu, které jsou potřebné k šetrnému, a přitom vysoce účinnému praní prádla. Nahradí praní v ruce a zachová kvalitu tkanin.

Fuzzy Logic - automatická pračka optimalizuje spotřebu vody a elektrické energie podle množství a druhu prané textilie tak, aby zajistila perfektní výsledky praní a zároveň šetřila vaše peníze.

Doplňková funkce pračky umožňuje odložení startu, a tím lépe využívat snížených sazeb ceny elektrické energie.

Pro bližší informaci nás prosím kontaktujte
Dostupnost je aktualizována 1x za 60min. Pro ověření 100% dostupnosti nás prosím kontaktujte.
Vyřízených objedávek
Odeslaných spotřebičů
Expresní expedice
Více informacíDoprava zdarma u většiny produktů
Akční sety na míru
Více informacíBezpečné platby kartou
Více informacíRyché vrácení peněz
Více informacíKontrola produktů při expedici
Odeslaných spotřebičů