TIP: Koupí tohoto spotřebiče získáváte nárok na bezplatný servis 36 měsíců. Podmínkou pro uplatnění prodloužené záruky je spotřebič zaregistrovat do 14 dnů od data jeho zakoupení na www.philco.cz/registrace
RP - velké spotřebiče1ksv hodnotě 0 KčPračka Philco PLDI 1410 ATG
Vlastnosti
Energetická třída: A
Náplň prádla: 10 kg
Otáčky: 1400 ot./min.
Hlučnost odstřeďování: 76 dB (emisní třída hluku B)
Spotřeba energie praní: 36 kWh / 100 cyklů
Spotřeba vody: 51 l / cyklus
Doba trvání referenčního programu ECO: 3:58 (238 min)
Ovládací panel v češtině
LED displej – s ukazatelem průběhu praní
Programy
Počet programů: 15
Funkce
Parní program – pro hygieničtější praní
Odložený start
Množstevní automatika
Signalizace průběhu praní
Rozměry
Rozměry (VxŠxH) v cm: 84,7 × 60 × 51,4
Hmotnost: 65 kg
Barva: Bílá
| Základní vlastnosti | |
| Výrobce | Philco |
| Displej | ano |
| Energetická třída | A |
| Konstrukce | volně stojící |
| Způsob plnění | předem |
| Kapacita praní | 10 kg |
| Max. otáčky | 1400 ot/min |
| Hlučnost odstřeďování | 76 dB |
| Počet funkcí | 0 |
| Počet programů | 15 |
| Popis panelu v ČJ | Ano |
| Provedení | bílá |
| Spotřeba a Energie | |
| Spotřeba vody | 51 litrů/cyk. |
| Spotřeba vody - praní | 51 litrů/cyk. |
| Spotřeba - praní | 0,359 kWh/cyklus |
| Spotřeba energie na 1 cyklus | 0,359 kWh |
| Programy a Funkce | |
| Odložený start | ano |
| Fuzzy Logic | Ano |
| Záruka | |
| Záruka | 24 |
| Rozšířená záruka | Bezplatný servis + 36 měsíců (po registraci) |
| Rozměry a logistika | |
| Hloubka spotřebiče | 51,4 cm |
| Hloubka balení | 67 cm |
| Hmotnost spotřebiče | 65 kg |
| Hmotnost spotřebiče vč. přepravního obalu. | 70 kg |
| Šířka balení | 63 cm |
| Šířka spotřebiče | 60 cm |
| Výška balení | 88,8 cm |
| Výška spotřebiče | 84,7 cm |
| Technologie | |
| Použití páry | Ano |
| Množstevní automatika | Ano |
| Ostatní | |
| Distribuce | CZ |
| Spotřeba energie na 100 cyklů | 36 kWh |

Moderní invertorový motor s prodlouženou 10letou zárukou zaručuje tichý chod, energeticky úsporný provoz a dlouhou životnost pračky.


Rychlý program určený pro každodenní praní, který dokončí svůj cyklus přibližně za hodinu. Perfektní volba, když potřebujete rychle čisté a svěží prádlo, aniž byste museli kompromitovat výkon nebo šetrnost k látkám.

Speciálně tvarovaný buben Crystal s unikátní strukturou povrchu vytváří jemný vodní film, po kterém prádlo hladce klouže. Díky tomu dochází k výraznému omezení mechanického opotřebení vláken a prodloužení životnosti vašeho prádla.

Přidejte vždy, když chcete mít jistotu, že je vaše prádlo zbaveno zbytků pracího prostředku, ať už se jedná o sportovní oblečení z technických materiálů, dětské prádlo nebo jemné tkaniny. Funkce Extra máchání zvyšuje kvalitu praní tím, že poskytuje maximální péči prádlu i citlivým osobám.

Speciální program na praní menšího množství, mírně znečištěného prádla, které bude vypráno během několika minut.

Technologie AquaBall zabraňuje zbytečnému úniku pracího prostředku do odpadu. Na rozdíl od běžných praček, kde může zůstat nevyužito až 10 % prostředku, AquaBall zajistí jeho efektivní využití ve správný čas. Výsledek? Dokonale čisté prádlo a úspora na každé dávce.

Tento program zbaví Vaše prádlo bakterií, plísní, prachu a zbytku pracích prostředků. Je vhodný pro praní prádla malých dětí a alergiků.

Speciální program Péřové jemně pere a zachovává nadýchanost peří. Optimalizované máchání odstraní zbytky pracího prostředku, aby vaše bundy a přikrývky zůstaly lehké, teplé a jako nové!

Bavlna a syntetika bez nutnosti třídění. Program Mix umožňuje prát oba typy textilií najednou – šetrně, efektivně a bez kompromisů. Ušetříte čas i energii, zatímco vaše oblečení zůstane dokonale čisté a svěží.

Program Čištění bubnu udržuje vaši pračku v perfektní kondici! Odstraní usazeniny, nečistoty a zbytky pracích prostředků, čímž prodlouží životnost spotřebiče a zajistí svěží prádlo. Stačí spustit bez prádla a nechat pračku udělat svou práci.


Fuzzy Logic - automatická pračka optimalizuje spotřebu vody a elektrické energie podle množství a druhu prané textilie tak, aby zajistila perfektní výsledky praní a zároveň šetřila vaše peníze.


Funkce Dětský zámek zablokuje ovládací panel, takže nastavený program zůstane beze změny. Ideální pro domácnosti s malými dětmi – bezpečí i klid v jednom stisknutí.
Vyřízených objedávek
Odeslaných spotřebičů
Expresní expedice
Více informacíDoprava zdarma u většiny produktů
Akční sety na míru
Více informacíBezpečné platby kartou
Více informacíRyché vrácení peněz
Více informacíKontrola produktů při expedici
Odeslaných spotřebičů