TIP: Koupí tohoto spotřebiče získáváte nárok na bezplatný servis 36 měsíců. Podmínkou pro uplatnění prodloužené záruky je spotřebič zaregistrovat do 14 dnů od data jeho zakoupení na www.philco.cz/registrace
Energetická třída C
Tlačítkové ovládání
3 stupně výkonu
Možnost odtahu i recirkulace
RP - střední spotřebiče1ksv hodnotě 0 KčTento podvěsný odsavač par v elegantním bílém provedení je ideální volbou do menších kuchyní, kde se klade důraz na prostor, funkčnost i vzhled. I přes své kompaktní rozměry (50 cm na šířku) nabízí výkon, na který se můžete spolehnout každý den.
S maximálním výkonem odsávání 206 m³/hod. a 3 stupni rychlosti si digestoř poradí s párou, pachy i vlhkostí vznikající při vaření. Výkon si snadno nastavíte podle aktuální potřeby pomocí přehledného tlačítkového ovládání. Motor o výkonu 75 W zajistí dostatečný tah, a přitom pracuje s hlučností do 66 dB, takže vás nebude rušit při rozhovoru nebo sledování televize v kuchyni.
Odsavač podporuje klasický odtah do komína, ale zároveň je připraven i na provoz v režimu recirkulace – stačí dokoupit uhlíkový filtr Air 5. Díky tomu je ideální i do bytů, kde není možné napojení na odtah. Zpětná klapka navíc zabraňuje návratu pachů nebo studeného vzduchu zpět do místnosti.
Součástí digestoře je úsporné LED osvětlení (2 W), které účinně nasvítí pracovní plochu pod digestoří. Vaření tak bude komfortnější i za zhoršených světelných podmínek.






| Základní vlastnosti | |
| Výrobce | Philco |
| Typ spotřebiče | podvěsný |
| Šířka | 50 cm |
| Provedení | bílá |
| Energetická třída | C |
| Max. Výkon | 206 m3/hod |
| Max. Hlučnost | 66 dB |
| Počet rychlostí | 3 |
| Konstrukce | |
| Osvětlení | led |
| Ovládání | tlačítkové |
| Možnost recirkulace u odsavačů par. | Ano |
| Počet motorů | 1 |
| Průměr sacího potrubí | 12 cm |
| Zpětná klapka | Ano |
| Záruka | |
| Záruka | 24 |
| Rozšířená záruka | Bezplatný servis + 36 měsíců (po registraci) |
| Rozměry a logistika | |
| Hloubka spotřebiče | 50 cm |
| Hloubka balení | 53,1 cm |
| Hmotnost spotřebiče | 4 kg |
| Hmotnost spotřebiče vč. přepravního obalu. | 4,8 kg |
| Šířka balení | 12,1 cm |
| Šířka spotřebiče | 50 cm |
| Výška balení | 54,1 cm |
| Výška spotřebiče | 8 cm |
| Vybavení a příslušenství | |
| Uhlíkový filtr (volitelné přísl.) | Air 5 |
| Ostatní | |
| Distribuce | CZ |

Pracovní plochu je možné osvětlit úsporným LED osvětlením
Vyřízených objedávek
Odeslaných spotřebičů
Expresní expedice
Více informacíDoprava zdarma u většiny produktů
Akční sety na míru
Více informacíBezpečné platby kartou
Více informacíRyché vrácení peněz
Více informacíKontrola produktů při expedici
Odeslaných spotřebičů