TIP: Koupí tohoto spotřebiče získáváte nárok na bezplatné prodloužení záruky až na 5 LET. Podmínkou pro uplatnění prodloužené záruky je spotřebič zaregistrovat do 14 dnů od data jeho zakoupení na www.registrace-zaruka.cz.
Pro bližší informaci nás prosím kontaktujte
Dostupnost je aktualizována 1x za 60min. Pro ověření 100% dostupnosti nás prosím kontaktujte.
set Haier HWO60SM6T5BH + HAHG6BF4XH + HWO45NM6SXB176 948 Kč
set Haier HWO60SM2F9XH + HAHG6BF4XH26 359 Kč
set Haier HWO60SM6T5BH + HAHG6BF4XH + HWO45NB6T0B176 948 Kč
set Haier HWO60SM2P8XH + HAHG6BF4XH25 259 Kč
set Haier HWO60SM6T5BH + HAHG6BF4XH32 959 Kč
set Haier HWO60SM5B5BH + HWO45NB4B0B1 + HAHG6BF4XH63 748 Kč
set Haier HWO60SM5B5BH + HWO45NB4B0B1 + HAHG6BF4XH63 748 Kč
set Haier HWO60SM5B5BH + HAHG6BF4XH27 459 Kč
set Haier HWO60SM2B9XH + HAHG6BF4XH30 759 Kč
set Haier HWO60SM5B5BH + HOR38G5FT + HAHG6BF4XH37 348 KčPlynová varná deska Haier HAHG6BF4XH
Hlavní vlastnosti
Standardní typ media: Metan (G 20)
Alternativní typ media: LPG (G30) – nutno přetryskovat
Počet hořáků: 4
Celkový výkon (kW): 9,65
Jištění (A) L / 230V~: Zanedbatelná spotřeba
Kmitočet sítě (Hz): 50 až 60
Hořáky
1x DC MONO Ř 125 mm, 4,2 kW
1x SEMI-RAPID Ř 70 mm, 1,75 kW
1x RAPID Ř 95 mm, 2,7 kW
1x AUX Ř 50 mm, 1 kW
Funkce
Preci Flame - precizní nastavení síly plamene
Elektrické zapalování v knoflíku
Bezpečnost
Bezpečnostní pojistka plynu
Konstrukce
Litinové podpěry hrnců (2x)
Knoflíky ovládání vpředu
Trysky na propan butan součástí balení
Rozměry
Barva: Nerez a černé sklo
Rozměry výrobku V × Š × H (mm): 43 (35+8) × 595 × 510
Čistá váha výrobku (kg): 12,16
Rozměry balení V × Š × H (mm): 127 × 634 × 556
Hmotnost s obalem (kg): 12,54
| Základní vlastnosti | |
| Výrobce | Haier |
| Typ varné desky | plynová |
| Šířka | 60 cm |
| Provedení | nerez a černé sklo |
| Záruka | |
| Záruka | 24 |
| Rozšířená záruka | 5 let PLNÉ záruky (po registraci) |
| Rozměry a logistika | |
| Hloubka spotřebiče | 51 cm |
| Hloubka balení | 55,6 cm |
| Hmotnost spotřebiče | 12,16 kg |
| Hmtnost balení | 12,54 kg |
| Šířka balení | 63,4 cm |
| Šířka spotřebiče | 59,5 cm |
| Výška balení | 12,7 cm |
| Výška spotřebiče | 4,3 cm |
| Konstrukce | |
| Ovládání | knoflíkové |
| Materiál mřížek | litina |
| Bezpečnostní pojistka na hořácích | Ano |
| Bezpečnostní prvky | ano |
| Integrované zapalování | Ano |
| Ostatní | |
| Distribuce | CZ |
Preci flame
Nastavte výkon pro přesné vaření s Preci Flame

Koupí tohoto spotřebiče získáváte nárok na bezplatné prodloužení záruky až na 5 LET. Podmínkou pro uplatnění prodloužené záruky je spotřebič zaregistrovat do 14 dnů od data jeho zakoupení na Prodloužená záruka Haier





Pro bližší informaci nás prosím kontaktujte
Dostupnost je aktualizována 1x za 60min. Pro ověření 100% dostupnosti nás prosím kontaktujte.
Vyřízených objedávek
Odeslaných spotřebičů
Expresní expedice
Více informacíDoprava zdarma u většiny produktů
Akční sety na míru
Více informacíBezpečné platby kartou
Více informacíRyché vrácení peněz
Více informacíKontrola produktů při expedici
Odeslaných spotřebičů