Pro bližší informaci nás prosím kontaktujte
Dostupnost je aktualizována 1x za 60min. Pro ověření 100% dostupnosti nás prosím kontaktujte.
Plynová deska Gorenje GW642AB
Vlastnosti
Typ varné desky: Plynová
Příkon: 5 kW
Celkový výkon plynu: 8150 W
Elektrické připojení: 220-240 V
Typ konektoru: AC 230V
Přiložené plynové trysky: G30/G31-28-30/37 propan butan
Plyn: G20/20 zemní plyn
Elektrické zapalování: Jednoruční zapalování plynových hořáků
Varné zóny
Typ levé přední varné zóny: Wok hořák, 123 mm, 3500 W
Typ pravé přední varné zóny: Pomocný hořák, 53,7 mm, 1050 W
Typ levé zadní varné zóny: Normální hořák, 73,5 mm, 1800 W
Typ pravé zadní varné zóny: Normální hořák, 73,5 mm, 1800 W
Konstrukce
Litinové nosné mřížky
Rozměry
Rozměry (VxŠxH) v mm: 130 x 600 x 520
Rozměry pro instalaci (VxŠxH) v mm: 100 x 560 x 490
Hmotnost: 11.5 kg
Rozměry balení (VxŠxH) v mm: 157 x 680 x 600
Hmotnost balení: 12.2 kg
Barva: Černá
| Základní vlastnosti | |
| Výrobce | Gorenje |
| Typ varné desky | plynová |
| Šířka | 60 cm |
| Provedení | černá |
| Záruka | |
| Záruka | 24 |
| Rozměry a logistika | |
| Hloubka spotřebiče | 52 cm |
| Hloubka balení | 60 cm |
| Hmotnost spotřebiče | 11,5 kg |
| Hmtnost balení | 12,2 kg |
| Šířka balení | 68 cm |
| Šířka spotřebiče | 60 cm |
| Výška balení | 15,7 cm |
| Výška spotřebiče | 13 cm |
| Konstrukce | |
| Ovládání | knoflíkové |
| Wok hořák | Ano |
| Materiál mřížek | litina |
| Bezpečnostní pojistka na hořácích | Ano |
| Hloubka pro vestavbu | 49 cm |
| Integrované zapalování | Ano |
| Šířka pro vestavbu | 56 cm |
| Ostatní | |
| Distribuce | CZ |

Masivní a elegantní litinové mřížky ProGrids jsou extrémně stabilní a odolné i při nejvyšších teplotách. Přináší do vaší kuchyně vynikající stabilitu, dlouhou životnost a uživatelsky přívětivý design.



Nový wok hořák se speciálním tvarem plynové korunky nasměruje plamen přímo na wok a umožňuje ještě výkonnější vaření s výkonem až 4,0 kW. Asijská kuchyně, zelenina a jiná jídla nebyly nikdy tak křupavé a chutné v tak krátký čas.

Knoflíky plynových varných desek jsou ergonomicky navrženy a uživatelsky příjemné, s velkými a dobře viditelnými ukazateli. Sofistikované materiály nabízejí dokonalé uchopení. Inovativní konstrukce varné desky zajišťuje optimální umístění knoflíků pro snadnou manipulaci a zároveň udržuje prostor kolem nich bezpečný a chladný.

Pro různý vkus a potřeby máme nové plynové varné desky k dispozici v různých rozměrech, barvách a materiálových provedeních, včetně nerezové oceli, kovového a tvrzeného skla. Nové plynové varné desky mají také vylepšené materiály, které jsou odolnější proti poškrábání, snadněji se čistí a mají dlouhou životnost.

Díky speciální kartáčované nerezové oceli je na povrchu varné desky méně škrábanců a otisků prstů a plochý, a moderní tvar základny umožňuje rychlé, snadné čištění i údržbu varné desky.

Pro bližší informaci nás prosím kontaktujte
Dostupnost je aktualizována 1x za 60min. Pro ověření 100% dostupnosti nás prosím kontaktujte.
Vyřízených objedávek
Odeslaných spotřebičů
Expresní expedice
Více informacíDoprava zdarma u většiny produktů
Akční sety na míru
Více informacíBezpečné platby kartou
Více informacíRyché vrácení peněz
Více informacíKontrola produktů při expedici
Odeslaných spotřebičů