Pro bližší informaci nás prosím kontaktujte
Dostupnost je aktualizována 1x za 60min. Pro ověření 100% dostupnosti nás prosím kontaktujte.
Ostrůvkový odsavač par Gorenje IHT943E6XGB
Vlastnosti
Třída energetické účinnosti: B
Typ instalace: Ostrůvkový odsavač
Druh odsavače: Dekorativní
Způsob odvodu par: Odtah nebo recirkulace
Třída účinnosti filtrace tuku: B
Třída účinnosti osvětlení: A
Třída účinnosti dynamiky tekutin: B
Výkon motoru: 260 W
Počet stupňů výkonu: 4
Osvětlení: 4
Počet motorů: 1
Zvýšené proudění vzduchu (PowerBoost 1) - odtah: 675 m³/h
Maximální výkon při odtahu: 400 m³/h
Maximální výkon při recirkulaci: 305 m³/h
Maximální výkon při odtahu/rychlost I: 240 m³/h
Maximální výkon při odtahu/rychlost II: 300 m³/h
Maximální výkon při odtahu/rychlost III: 400 m³/h
Roční spotřeba energie: 68.8 kWh
Úroveň hluku (max.): 60 dB(A)
Délka připojovacího kabelu: 2100 mm
Elektrické připojení: 220-240 V
Frekvence: 50 Hz, 60 Hz
Příkon: 276 W
Dotykové ovládání
Funkce
Režim recirkulace
Funkce časovač
Konstrukce
Materiál skříně: Nerezová ocel
Materiál komínu: Nerezová ocel
Osvětlení: LED pás
Filtr proti mastnotám: Omyvatelný hliníkový filtr s polyuretanovou pěnou
Počet filtrů proti mastnotám: 3
Typ motoru: Kondenzátorový
Zpětná klapka: 150 mm
Příslušenství
Kód uhlíkového filtru (nutné pro recirkulaci, není součástí odsavače): 315275
Počet uhlíkových filtrů (nejsou součástí odsavače): 3
Rozměry
Rozměry (VxŠxH) v cm: 51.5 x 90 x 50
Výška komínu min/max: 77.5/97.5
Barva: Nerezová ocel
| Základní vlastnosti | |
| Výrobce | Gorenje |
| Typ spotřebiče | ostrůvkový |
| Šířka | 90 cm |
| Provedení | nerezová ocel |
| Energetická třída | B |
| Max. Výkon | 400 m3/hod |
| Max. Hlučnost | 60 dB |
| Min. výkon | 240 m3/hod |
| Počet rychlostí | 4 |
| Konstrukce | |
| Osvětlení | led |
| Ovládání | dotykové |
| Možnost recirkulace u odsavačů par. | Ano |
| Délka kabelu | 2,1 m |
| Počet motorů | 1 |
| Zpětná klapka | Ano |
| Záruka | |
| Záruka | 24 |
| Rozměry a logistika | |
| Hloubka spotřebiče | 50 cm |
| Šířka spotřebiče | 90 cm |
| Výška spotřebiče | 51,5 cm |
| Programy a Funkce | |
| Časovač | Ano |
| Vybavení a příslušenství | |
| Tukový filtr | 3 kusy, hliníkový |
| Ostatní | |
| Distribuce | CZ |

Jedinečné hliníkové tukové filtry jsou vylepšené speciální polyuretanovou pěnou, která eliminuje až 98 % všech tukových a jiných nečistot. Pěna zároveň zachovává perfektní absorpční účinnost.


V dnešních domácnostech je kuchyň novým centrem, které zaměřilo pozornost na hladinu hluku odsavačů. Během několika posledních let se účinnost odsávání odsavačů výrazně zvýšila a v mnoha odsavačích Gorenje se stále více využívají materiály snižující jejich hlučnost.

Pro bližší informaci nás prosím kontaktujte
Dostupnost je aktualizována 1x za 60min. Pro ověření 100% dostupnosti nás prosím kontaktujte.
Vyřízených objedávek
Odeslaných spotřebičů
Expresní expedice
Více informacíDoprava zdarma u většiny produktů
Akční sety na míru
Více informacíBezpečné platby kartou
Více informacíRyché vrácení peněz
Více informacíKontrola produktů při expedici
Odeslaných spotřebičů