TIP: Koupí tohoto spotřebiče získáváte nárok na bezplatný servis 36 měsíců. Podmínkou pro uplatnění prodloužené záruky je spotřebič zaregistrovat do 14 dnů od data jeho zakoupení na www.philco.cz/registrace
Pro bližší informaci nás prosím kontaktujte
Dostupnost je aktualizována 1x za 60min. Pro ověření 100% dostupnosti nás prosím kontaktujte.
RP - velké spotřebiče1ksv hodnotě 0 KčMyčka PHILCO PDI 1468 C 3OW
Vlastnosti
Typ: Volně stojící
Energetická třída: C
Spotřeba energie: 75 kWh/100 cyklů
Spotřeba vody: 9 l
Kapacita myčky: 14 sad nádobí
Počet programů: 9
Počet teplot: 6
Hlučnost: 42 dB
Emisní třída hluku: B
Doba trvání programu ECO: 4:31
Účinnost sušení: A
Typ ovládání: Elektronické
LED displej
Programy
Mini 14 minut
Rychlý 30 minut
Eco program
Šetření+ (max 5,4 l na cyklus)
Dual Pro Wash 60°C
Super 50 minut
SmartWash-Chytrý (30–50 °C)
SmartWash-Chytrý (50–70 °C)
Parní mytí
Funkce
SmartWash – automatický program
iOpen (automatické otevírání dveří)
SteamWash (parní mytí)
TrianglWash – dvě trojúhelníkové trysky
DirectSpray – sklopné trysky
WaterBox
ExtraTiché mytí
Odložený start
Autoprogram
Rychlý program 14 minut
Program 50 minut mytí a sušení
ECO program
Šetření+
Dual Pro Wash
AquaStop
Konstrukce
Příborová zásuvka
Košík na příbory ve spodním koši
Horní koš výškově nastavitelný i při plném naložení
Počet mycích úrovní: 3
Invertorový motor
Rozměry
Rozměry (V x Š x H): 85 × 59,8 × 59,8 cm
Hmotnost: 60 kg
Barva: Bílá
| Základní vlastnosti | |
| Výrobce | Philco |
| Displej | ano |
| Energetická třída | C |
| Typ spotřebiče | volně stojící |
| Šířka myčky | 60 cm |
| Počet sad nádobí | 14 |
| Hlučnost | 42 dB |
| Provedení | Bílá |
| Počet teplot | 6 |
| Programů | 9 |
| Konstrukce | |
| Typ displeje | led |
| Aquastop | Ano |
| Nastavitelný horní koš | Ano |
| ProSmart invertorový motor | Ano |
| Příborová zásuvka | Ano |
| Spotřeba a Energie | |
| Spotřeba vody (cyklus) | 9 litrů |
| Spotřeba energie (100 cyklů) | 75 kWh |
| Spotřeba v kWh (cyklus) | 0,747 kWh |
| Programy a Funkce | |
| Odložený start | ano |
| Auto program | Ano |
| ECO 50 / ECO | Ano |
| Zkrácení času mytí | Ano |
| Záruka | |
| Záruka | 24 |
| Rozšířená záruka | Bezplatný servis 36 měsíců (po registraci na www.philco.cz) |
| Rozšířená záruka na motor | 10 let záruky na motor (po registraci) |
| Rozměry a logistika | |
| Hloubka spotřebiče | 59,8 cm |
| Hloubka balení | 65 cm |
| Hmotnost spotřebiče | 58,5 kg |
| Hmotnost spotřebiče vč. přepravního obalu. | 60 kg |
| Šířka balení | 64 cm |
| Šířka spotřebiče | 59,8 cm |
| Výška balení | 88,5 cm |
| Výška spotřebiče | 85 cm |
| Technologie | |
| Technologie sušení | iOpen |
| Automatické otevření | Ano |
| Ostatní | |
| Distribuce | CZ |

Invertorový motor s 10letou zárukou nabízí tichý, úsporný provoz a dlouhou životnost – patří k nejpokročilejším technologiím ve své třídě.

Technologie DirectSpray zajišťuje přímé a důkladné oplachování vnitřku kojeneckých lahví nebo vysokých sklenic pro maximální hygienu.

Po dokončení mycího cyklu se dveře myčky automaticky pootevřou, což umožní přirozené doschnutí nádobí a zabrání usazování zbytkové vlhkosti uvnitř spotřebiče.

Technologie AquaStop chrání vaši domácnost před vytopením. Speciální systém v přívodní hadici automaticky zastaví přívod vody při poruše nebo poškození, a tím zamezí úniku vody. Spolehlivé a bezpečné řešení pro váš klid.


Tlakové mytí TriangleWash je určeno pro mytí velmi špinavého nádobí jako jsou hrnce či pekáče, umístěného v zadní části spodního koše.



Technologie parního mytí uvolňuje i ty nejodolnější nečistoty silou páry. Vysoká teplota a pára zajistí dokonalou hygienu a šetrné čištění i choulostivého nádobí.

Chytrý automatický program SmartWash vyhodnotí úroveň zašpinění mytého nádobí, následně nastaví optimální teplotu vody i čas mytí pro kvalitní umytí nádobí, ale i úsporu času a energie.












Pro bližší informaci nás prosím kontaktujte
Dostupnost je aktualizována 1x za 60min. Pro ověření 100% dostupnosti nás prosím kontaktujte.
Vyřízených objedávek
Odeslaných spotřebičů
Expresní expedice
Více informacíDoprava zdarma u většiny produktů
Akční sety na míru
Více informacíBezpečné platby kartou
Více informacíRyché vrácení peněz
Více informacíKontrola produktů při expedici
Odeslaných spotřebičů