TIP: Koupí tohoto spotřebiče získáváte nárok na bezplatný servis 36 měsíců. Podmínkou pro uplatnění prodloužené záruky je spotřebič zaregistrovat do 14 dnů od data jeho zakoupení na www.philco.cz/registrace
RP - velké spotřebiče1ksv hodnotě 0 KčMyčka nádobí Philco PD 1468 DOW
Vlastnosti
Energetická třída: D
Třída účinnosti čištění: A
Třída účinnosti sušení: A
Kapacita: 14 sad nádobí
Počet teplot: 5
Spotřeba vody / cyklus: 10 l
Spotřeba energie: 85 kWh / 100 cyklů
Hlučnost: 44 dB
LED displej
Tlačítkové ovládání
Programy
8 programů
Automatický (Smart Wash)
Hygiena 72 °C
Eco program
Mytí skla 50 °C
90 minut (55 °C)
Samočištění
Rychlý 30 minut (55 °C)
Namáčení
Funkce
iOpen – automatické otevření dveří po domytí
Extra Wash – intenzivní mytí velmi znečištěného nádobí
Mytí v zónách – volba horního nebo dolního koše
Mytí skla – šetrný program pro choulostivé nádobí
Smart Wash – automatické přizpůsobení času a spotřeby
Antibakteriální filtr – proti bakteriím a zápachu
AquaStop – ochrana proti úniku vody
Protection+ – zvýšená bezpečnost proti přetečení
Odložený start
Konstrukce
3D příborová zásuvka
Košík na příbory ve spodním koši
Výškově nastavitelný horní koš (i při plném zatížení)
3 úrovně ostřikování
Držáky na sklenice s pogumovaným povrchem (v horním koši)
Rozměry
Rozměry (VxŠxH): 84,5 x 59,8 x 60 cm
Hmotnost: 45 kg
Barva: Bílá
| Základní vlastnosti | |
| Výrobce | Philco |
| Displej | ano |
| Energetická třída | D |
| Typ spotřebiče | volně stojící |
| Šířka myčky | 60 cm |
| Počet sad nádobí | 14 |
| Hlučnost | 44 dB |
| Provedení | Bílá |
| Počet teplot | 5 |
| Programů | 8 |
| Konstrukce | |
| Typ displeje | led |
| Aquastop | Ano |
| Nastavitelný horní koš | Ano |
| Příborová zásuvka | Ano |
| Spotřeba a Energie | |
| Spotřeba vody (cyklus) | 10 litrů |
| Spotřeba energie (100 cyklů) | 85 kWh |
| Spotřeba v kWh (cyklus) | 0,849 kWh |
| Programy a Funkce | |
| Odložený start | ano |
| Auto program | Ano |
| ECO 50 / ECO | Ano |
| Péče o sklo | Ano |
| Záruka | |
| Záruka | 24 |
| Rozšířená záruka | Bezplatný servis 36 měsíců (po registraci na www.philco.cz) |
| Rozměry a logistika | |
| Hloubka spotřebiče | 60 cm |
| Hloubka balení | 64,5 cm |
| Hmotnost spotřebiče | 41,5 kg |
| Hmotnost spotřebiče vč. přepravního obalu. | 45 kg |
| Šířka balení | 64,5 cm |
| Šířka spotřebiče | 59,8 cm |
| Výška balení | 89 cm |
| Výška spotřebiče | 84,5 cm |
| Technologie | |
| Technologie sušení | iOpen |
| Automatické otevření | Ano |
| Ostatní | |
| Distribuce | CZ |

Po dokončení mycího cyklu se dveře myčky automaticky pootevřou, což umožní přirozené doschnutí nádobí a zabrání usazování zbytkové vlhkosti uvnitř spotřebiče.

SmartWash automaticky analyzuje stupeň zašpinění nádobí a podle toho nastaví ideální teplotu a délku mytí. Výsledkem je čisté nádobí s úsporou času i energie.








S technologií AquaStop je vaše domácnost v bezpečí. Přívodní hadice myčky je vybavena speciálním zařízením, které zabrání úniku vody při jejím poškození. V případě poruchy AquaStop automaticky uzavře přívod vody, čímž ochrání vaši kuchyň před vytopením. Spolehlivé řešení pro klid a bezpečí ve vašem domově.






Vyřízených objedávek
Odeslaných spotřebičů
Expresní expedice
Více informacíDoprava zdarma u většiny produktů
Akční sety na míru
Více informacíBezpečné platby kartou
Více informacíRyché vrácení peněz
Více informacíKontrola produktů při expedici
Odeslaných spotřebičů