DÁREK: Při zakoupení této myčky Vám k nákupu přibalíme 54 kapslí Jar Platinum Plus na 3 měsíce mytí ZDARMA. Akce platí do vyprodání zásob.
TIP: Koupí tohoto spotřebiče získáváte nárok na bezplatný servis 36 měsíců. Podmínkou pro uplatnění prodloužené záruky je spotřebič zaregistrovat do 14 dnů od data jeho zakoupení na www.philco.cz/registrace
Pro bližší informaci nás prosím kontaktujte
Dostupnost je aktualizována 1x za 60min. Pro ověření 100% dostupnosti nás prosím kontaktujte.
RP - velké spotřebiče1ksv hodnotě 0 KčMyčka nádobí Philco PD 1266 D OX
Vlastnosti
Energetická třída: D
Třída účinnosti čištění: A
Třída účinnosti sušení: A
Kapacita: 12 sad nádobí
Počet teplot: 4
Spotřeba vody / cyklus: 12 l
Spotřeba energie: 82 kWh / 100 cyklů
Hlučnost: 45 dB
LED displej
Programy
6 programů
Předmytí (15 minut)
Rychlý 30 minut (bez sušení)
Eco program
Super 50 minut (včetně sušení)
Intenzivní 65 °C
Hygiena 70 °C
Funkce
iOpen – automatické otevření dveří po domytí
Odložený start
Zbývající čas do konce mytí
Možnost uložení oblíbeného programu
Poloviční náplň
Protection+- ochrana proti přetečení a nedostatku vody
Dětský zámek
Nastavení intenzity bzučáku
Indikátor nedostatku soli
Konstrukce
Košík na příbory ve spodním koši
Rozměry
Rozměry (VxŠxH): 85 x 59,8 x 59,8 cm
Hmotnost: 53 kg
Barva: Nerez
| Základní vlastnosti | |
| Výrobce | Philco |
| Displej | ano |
| Energetická třída | D |
| Typ spotřebiče | volně stojící |
| Šířka myčky | 60 cm |
| Počet sad nádobí | 12 |
| Hlučnost | 45 dB |
| Provedení | Nerez |
| Počet teplot | 4 |
| Programů | 6 |
| Konstrukce | |
| Typ displeje | led |
| Spotřeba a Energie | |
| Spotřeba vody (cyklus) | 12 litrů |
| Spotřeba energie (100 cyklů) | 82 kWh |
| Spotřeba v kWh (cyklus) | 0,824 kWh |
| Programy a Funkce | |
| Odložený start | ano |
| ECO 50 / ECO | Ano |
| Hygienické čištění myčky 70°C | Ano |
| Záruka | |
| Záruka | 24 |
| Rozšířená záruka | Bezplatný servis 36 měsíců (po registraci na www.philco.cz) |
| Rozměry a logistika | |
| Hloubka spotřebiče | 59,8 cm |
| Hloubka balení | 65 cm |
| Hmotnost spotřebiče | 53 kg |
| Hmotnost spotřebiče vč. přepravního obalu. | 60 kg |
| Šířka balení | 64 cm |
| Šířka spotřebiče | 59,8 cm |
| Výška balení | 88,5 cm |
| Výška spotřebiče | 85 cm |
| Technologie | |
| Technologie sušení | iOpen |
| Automatické otevření | Ano |
| Ostatní | |
| Distribuce | CZ |

Po dokončení mycího cyklu se dveře myčky automaticky pootevřou, což umožní přirozené doschnutí nádobí a zabrání usazování zbytkové vlhkosti uvnitř spotřebiče.









Pro bližší informaci nás prosím kontaktujte
Dostupnost je aktualizována 1x za 60min. Pro ověření 100% dostupnosti nás prosím kontaktujte.
Vyřízených objedávek
Odeslaných spotřebičů
Expresní expedice
Více informacíDoprava zdarma u většiny produktů
Akční sety na míru
Více informacíBezpečné platby kartou
Více informacíRyché vrácení peněz
Více informacíKontrola produktů při expedici
Odeslaných spotřebičů