TIP: Koupí tohoto spotřebiče získáváte nárok na bezplatný servis 36 měsíců. Podmínkou pro uplatnění prodloužené záruky je spotřebič zaregistrovat do 14 dnů od data jeho zakoupení na www.philco.cz/registrace
Pro bližší informaci nás prosím kontaktujte
Dostupnost je aktualizována 1x za 60min. Pro ověření 100% dostupnosti nás prosím kontaktujte.
RP - velké spotřebiče1ksv hodnotě 0 KčMyčka nádobí Philco PD 1046 D TOW
Vlastnosti
Energetická třída: D
Třída účinnosti čištění: A
Třída účinnosti sušení: A
Kapacita: 10 sad nádobí
Počet teplot: 4
Spotřeba vody / cyklus: 9 l
Spotřeba energie: 67 kWh / 100 cyklů
Hlučnost: 45 dB
Displej: LED
Programy
6 programů
Předmytí (15 minut)
Rychlý program 30 minut
Eco program
Super 50 minut (mytí + sušení)
SmartWash – automatický program (50–70 °C)
Hygiena (70 °C)
Funkce
iOpen – automatické otevření dveří po domytí
Turbo sušení
Protection+ – pokročilá ochrana při nedostatku nebo úniku vody
AquaStop – ochrana proti úniku vody
Odložený start až 24 hod.
Dětský zámek
Konstrukce
Příborová zásuvka (3. koš)
Košík na příbory ve spodním koši
Výškově nastavitelný horní koš i při plném zatížení
Rozměry
Rozměry (VxŠxH): 85 × 44,8 × 59,8 cm
Hmotnost: 40 kg
Barva: Bílá
| Základní vlastnosti | |
| Výrobce | Philco |
| Displej | ano |
| Energetická třída | D |
| Typ spotřebiče | volně stojící |
| Šířka myčky | 45 cm |
| Počet sad nádobí | 10 |
| Hlučnost | 45 dB |
| Provedení | Bílá |
| Počet teplot | 4 |
| Programů | 6 |
| Konstrukce | |
| Typ displeje | led |
| Aquastop | Ano |
| Nastavitelný horní koš | Ano |
| Příborová zásuvka | Ano |
| Spotřeba a Energie | |
| Spotřeba vody (cyklus) | 9 litrů |
| Spotřeba energie (100 cyklů) | 67 kWh |
| Spotřeba v kWh (cyklus) | 0,674 kWh |
| Programy a Funkce | |
| Odložený start | ano |
| ECO 50 / ECO | Ano |
| Hygienické čištění myčky 70°C | Ano |
| Záruka | |
| Záruka | 24 |
| Rozšířená záruka | Bezplatný servis 36 měsíců (po registraci na www.philco.cz) |
| Rozměry a logistika | |
| Hloubka spotřebiče | 45 cm |
| Hloubka balení | 66 cm |
| Hmotnost spotřebiče | 40 kg |
| Hmotnost spotřebiče vč. přepravního obalu. | 42 kg |
| Šířka balení | 47,7 cm |
| Šířka spotřebiče | 44,8 cm |
| Výška balení | 87,5 cm |
| Výška spotřebiče | 85 cm |
| Technologie | |
| Technologie sušení | iOpen |
| Automatické otevření | Ano |
| Ostatní | |
| Distribuce | CZ |

Po dokončení mycího cyklu se dveře myčky automaticky pootevřou, což umožní přirozené doschnutí nádobí a zabrání usazování zbytkové vlhkosti uvnitř spotřebiče.

SmartWash automaticky analyzuje stupeň zašpinění nádobí a podle toho nastaví ideální teplotu a délku mytí. Výsledkem je čisté nádobí s úsporou času i energie.

Technologie AquaStop chrání vaši domácnost před vytopením. Speciální systém v přívodní hadici automaticky zastaví přívod vody při poruše nebo poškození, a tím zamezí úniku vody. Spolehlivé a bezpečné řešení pro váš klid.


Maximalizuje sušicí výkon myčky tak, že vlhkost vzduchu uvnitř klesá už v průběhu sušení a výsledkem je čisté a zcela suché nádobí.










Pro bližší informaci nás prosím kontaktujte
Dostupnost je aktualizována 1x za 60min. Pro ověření 100% dostupnosti nás prosím kontaktujte.
Vyřízených objedávek
Odeslaných spotřebičů
Expresní expedice
Více informacíDoprava zdarma u většiny produktů
Akční sety na míru
Více informacíBezpečné platby kartou
Více informacíRyché vrácení peněz
Více informacíKontrola produktů při expedici
Odeslaných spotřebičů