Pro bližší informaci nás prosím kontaktujte
Dostupnost je aktualizována 1x za 60min. Pro ověření 100% dostupnosti nás prosím kontaktujte.
Monoklimatická chladnička Gorenje R619EEW5
Vlastnosti
Typ konstrukce: Volně stojící
Třída energetické účinnosti: E
Třída emisí hluku: C
Klimatické třídy: SN-ST
Celkový objem: 398 l
Objem chladicího oddílu: 398 l
Odhadovaná roční spotřeba energie: 122.64 kWh
Úroveň hluku (max.): 38 dB(A)
Typ chladiva: R600A
Elektrické připojení: 220-240 V
Frekvence: 50 Hz
Příkon: 39 W
Elektronické ovládání
Funkce
Automatické odmrazování chladicího prostoru
Funkce SuperCool pro rychlé zchlazení
DynamiCooling systém pro rovnoměrné proudění vzduchu v chladničce
Úsporný režim EcoMode
Konstrukce
Materiál dveří: Lakovaný povrch
Otevírání dveří: Pravé/možnost změny směru otevírání
Počet dveří: 1
Typ základny:2 kolečka/2 nastavitelné nožičky
Počet kompresorů: 1 kompresor
Výbava chladničky
Police na lahve ve dveřích chladničky: 1 police na láhve s pevným držákem zabraňujícím pohybu lahví, 1 police na láhve bez držáku lahví
Police ve dveřích chladničky: 3 police ve dveřích
Vnitřní chladící ventilátor
Vnitřní osvětlení: LED boční
Počet nastavitelných polic v chladničce: 6 ks
Skleněné police v chladničce: 7 ks
Stojan na vejce
Rozměry
Rozměry (VxŠxH) v mm: 1850 x 595 x 663
Hmotnost: 60 kg
Rozměry balení (VxŠxH) v mm: 1910 x 640 x 775
Hmotnost balení: 62 kg
Barva: Bílá
| Základní vlastnosti | |
| Výrobce | Gorenje |
| Energetická třída | E |
| Typ spotřebiče | volně stojící |
| Konstrukce | monoklimatická |
| Provedení | Bílá |
| Hlučnost | 38 dB |
| Klimatická třída | SN-ST |
| Roční spotřeba energie | 122,64 kWh |
| Konstrukce | |
| Osvětlení | LED boční |
| Madlo | externí |
| Objem lednice | 398 litrů |
| Počet dveří | 1 |
| Technologie | |
| Odmrazování lednice | automatické |
| Super chlazení | Ano |
| Změna směru otevírání | Ano |
| Programy a Funkce | |
| Holiday / Dovolená | Ano |
| Crisper | Ne |
| Vybavení a příslušenství | |
| Držák na vajíčka | Ano |
| Držák lahví | Ano |
| Záruka | |
| Záruka | 24 |
| Rozměry a logistika | |
| Hloubka spotřebiče | 66,3 cm |
| Hloubka přepravního obalu | 77,5 cm |
| Hmotnost brutto | 62 kg |
| Hmotnost netto | 60 kg |
| Šířka přepravního obalu | 64 cm |
| Šírka spotřebiče | 59,5 cm |
| Výška přepravního obalu | 191 cm |
| Výška spotřebiče | 185 cm |
| Ostatní | |
| Distribuce | CZ |


Vylepšený ventilační systém funguje podle principů dynamického chlazení, udržuje rovnoměrnou teplotu v celé chladničce. Díky tomuto systému provozu přispívá DynamicCooling k úspoře energie a spadá do kategorie „zelených“ funkcí.

Díky inovativně navržené, hladké vnitřní stěně se kombinované chladničky Gorenje GardenFresh extrémně snadno čistí a zajišťují zdravé a bezpečné místo pro vaše jídlo.

V případě dlouhodobé nepřítomnosti, když jsou dvířka chladničky neustále zavřené, lze chladničku nastavit tak, aby pracovala v úsporném režimu.


Pro bližší informaci nás prosím kontaktujte
Dostupnost je aktualizována 1x za 60min. Pro ověření 100% dostupnosti nás prosím kontaktujte.
Vyřízených objedávek
Odeslaných spotřebičů
Expresní expedice
Více informacíDoprava zdarma u většiny produktů
Akční sety na míru
Více informacíBezpečné platby kartou
Více informacíRyché vrácení peněz
Více informacíKontrola produktů při expedici
Odeslaných spotřebičů