Pro bližší informaci nás prosím kontaktujte
Dostupnost je aktualizována 1x za 60min. Pro ověření 100% dostupnosti nás prosím kontaktujte.
Mikrovlnná trouba Gorenje MO20E1W
Vlastnosti
Druh spotřebiče: Mikrovlnná trouba
Objem trouby: 20 l
Počet stupňů výkonu: 5
Mikrovlnný výkon: 800 W
Průměr otočného talíře: 270 mm
Kombinovaný ohřev: Mikrovlny
Technologie výroby mikrovln: Standardní technologie (HTV)
Úroveň hluku (max.): 60 dB(A)
Spotřeba elektrické energie v pohotovostním režimu: 0.5 W
Elektrické připojení: 220-240 V
Frekvence: 50 Hz
Mechanické ovládání
Funkce
Funkce odmrazování dle času nebo váhy: Rozmrazování podle času
AquaClean funkce
Konstrukce
Materiál vnitřního prostoru: Lakovaný plech
Materiál ovládacího panelu: Plast
Otevírání dveří tlačítkem
Příslušenství
Otočný skleněný talíř
Rozměry
Rozměry (VxŠxH) v mm: 257 x 451 x 343
Rozměry vnitřního prostoru (VxŠxH) v mm: 212 x 300 x 296
Hmotnost: 10.9 kg
Rozměry balení (VxŠxH) v mm: 294 x 482 x 386
Hmotnost balení: 12.6 kg
Barva: Bílá
| Základní vlastnosti | |
| Výrobce | Gorenje |
| Typ spotřebiče | volně stojící |
| Objem | 20 l |
| Průměr talíře | 27 cm |
| Provedení | bílá |
| Čištění | AquaClean |
| Počet výkonových stupňů | 5 |
| Výkon mikrovln | 800 W |
| Vybavení a Příslušenství | |
| Příslušenství 1 | otočný skleněný talíř |
| Záruka | |
| Záruka | 24 |
| Rozměry a logistika | |
| Hloubka spotřebiče | 34,3 cm |
| Hloubka balení | 38,6 cm |
| Hmotnost spotřebiče | 10,9 kg |
| Hmotnost spotřebiče vč. přepravního obalu. | 12,6 kg |
| Šířka balení | 48,2 cm |
| Šířka spotřebiče | 45,1 cm |
| Výška balení | 29,4 cm |
| Výška spotřebiče | 25,7 cm |
| Konstrukce | |
| Ovládání programů | knoflíkové |
| Ovládání času vaření | knoflíkové |
| Ovládání | mechanické |
| Programy a Funkce | |
| Rozmrazování | Ano |
| Dětská pojistka | Ano |
| Spotřeba a Energie | |
| Napájecí napětí | 220 - 240 V |
| Ostatní | |
| Distribuce | CZ |



Mikrovlnná trouba rozmrazuje pomocí výbojů nízkého tepla. Mezi jednotlivými dávkami tepla předávají teplé části potraviny teplo chladnějším částem, což umožňuje rovnoměrnější rozmrazování. Speciální předvolba rychlého rozmrazování rovnoměrně a rychle rozmrazí jakoukoli hluboce zmrazenou položku. Rozmrazené potraviny vždy ihned uvařte.

Nastavením úrovně výkonu na 100 %, 70 %, 50 %, 30 % nebo 10 % můžete vaření přizpůsobit svým specifickým potřebám. Vysoký výkon je skvělý, pokud chcete něco co nejrychleji ohřát, pokud vaříte vodu nebo vaříte nekrémové polévky. Střední nastavení umožňuje vařit v páře nebo smažit jídlo, zatímco nízké nastavení je vhodné pro vaření krémových polévek a může fungovat jako dehydrátor.

Pro bližší informaci nás prosím kontaktujte
Dostupnost je aktualizována 1x za 60min. Pro ověření 100% dostupnosti nás prosím kontaktujte.
Vyřízených objedávek
Odeslaných spotřebičů
Expresní expedice
Více informacíDoprava zdarma u většiny produktů
Akční sety na míru
Více informacíBezpečné platby kartou
Více informacíRyché vrácení peněz
Více informacíKontrola produktů při expedici
Odeslaných spotřebičů