Pro bližší informaci nás prosím kontaktujte
Dostupnost je aktualizována 1x za 60min. Pro ověření 100% dostupnosti nás prosím kontaktujte.
Mikrovlnná trouba Candy CMG20TNMB
Hlavní vlastnosti
Kapacita (l): 23
Maximální výkon mikrovlnný ohřev (W): 700
Maximální výkon gril (W): 900
Celkový příkon (W): 1200
Průměr otočného talíře (mm): 245
Programy vaření
Mikrovlnný ohřev samostatný, gril samostatný, mikrovlny + gril
6 úrovní výkonu
Rozmrazování
Funkce
Doplňkový obsah v aplikaci hOn (např. Tipy a Triky, Recepty, Tipy na údržbu, atd., bez možnosti dálkového ovládání). Trouba není připojená k Wifi.
Mechanické ovládání 2 otočnými knoflíky
Mechanický časovač 0 – 30 min
Zvuková signalizace
Příslušenství
1x otočný skleněný talíř
1x grilovací mřížka
Rozměry
Provedení: Černá s nerez proužkem
Rozměry výrobku v x š x h (mm): 262 x 452 x 360
Čistá váha výrobku (kg): 11
Rozměry balení v x š x h (mm): 496 x 362 x 292
Hmotnost s obalem (kg): 12,5
| Základní vlastnosti | |
| Výrobce | Candy |
| Typ spotřebiče | volně stojící |
| Objem | 23 l |
| Průměr talíře | 24,5 cm |
| Provedení | Černá/nerez |
| Max. Příkon | 1,2 kW |
| Počet funkcí | 3 |
| Počet výkonových stupňů | 6 |
| Výkon grilu | 900 W |
| Výkon mikrovln | 700 W |
| Konstrukce | |
| Objem trouby | 23 litrů |
| Ovládání programů | knoflíkové |
| Ovládání času vaření | knoflíkové |
| Ovládání | knoflíkové |
| Programy a Funkce | |
| Gril | Ano |
| Rozmrazování | Ano |
| Zvuková signalizace | Ano |
| Vybavení a příslušenství | |
| Grilovací mřížka | Ano |
| Vybavení a Příslušenství | |
| Příslušenství 1 | otočný skleněný talíř |
| Záruka | |
| Záruka | 24 |
| Rozměry a logistika | |
| Hloubka spotřebiče | 36 cm |
| Hloubka balení | 29,2 cm |
| Hmotnost spotřebiče | 11 kg |
| Hmotnost spotřebiče vč. přepravního obalu. | 12,5 kg |
| Šířka balení | 36,2 cm |
| Šířka spotřebiče | 45,2 cm |
| Výška balení | 49,6 cm |
| Výška spotřebiče | 26,2 cm |
| Technologie | |
| Chytrá domácnost | ano |
| Ostatní | |
| Distribuce | CZ |

Zjednodušte si den s novou kolekcí, která se moderním způsobem hodí ke každému stylu kuchyně a vytváří tak z kuchyně přátelské místo, kde se kreativita, technologie a design spojují a vytvářejí pozitivní emoce. Nová volně stojící kolekce mikrovlnek Moderna je vybavena pohodlným otočným programátorem spolu s digitálním displejem, které ještě více zjednoduší ovládání nebo u mechanických modelů dvěma funkčními otočnými knoflíky pro nastavení času a funkcí.

Díky této funkci snadno připravíte lahodné grilované ryby a maso. Výsledky předčí vaše očekávání. Užijte si to!

Tato mikrovlnná trouba Candy má speciální akustický signál, který vás upozorní na konec procesu vaření.

Vaření nebylo nikdy jednodušší s aplikací hOn. Objevte doplňkový obsah včetně chutných receptů vyvinutých šéfkuchařem a foodblogery, stejně jako tipy a triky pro různá použití mikrovlnné trouby. Kromě toho vám aplikace hOn pomáhá při vaření, takže je zábavné a chytré.

Zapomněli jste nechat jídlo v lednici, aby se rozmrazilo? Nevadí, vaše mikrovlnná trouba jídlo rychle rozmrazí a zachová jeho kvalitu a chuť.

Pro bližší informaci nás prosím kontaktujte
Dostupnost je aktualizována 1x za 60min. Pro ověření 100% dostupnosti nás prosím kontaktujte.
Vyřízených objedávek
Odeslaných spotřebičů
Expresní expedice
Více informacíDoprava zdarma u většiny produktů
Akční sety na míru
Více informacíBezpečné platby kartou
Více informacíRyché vrácení peněz
Více informacíKontrola produktů při expedici
Odeslaných spotřebičů