TIP: Koupí tohoto spotřebiče získáváte nárok na bezplatné prodloužení záruky až na 5 LET. Podmínkou pro uplatnění prodloužené záruky je spotřebič zaregistrovat do 14 dnů od data jeho zakoupení na www.registrace-zaruka.cz.
Pro bližší informaci nás prosím kontaktujte
Dostupnost je aktualizována 1x za 60min. Pro ověření 100% dostupnosti nás prosím kontaktujte.
Kompaktní trouba Haier H4MWID29G6NQB
Vlastnosti
Kapacita (l): 44
Stupně mikrovlnného výkonu (W): 6levels 150 / 300 / 450/600/750/ 900W
Maximální výkon gril (W): 2500
Maximální výkon horkého vzduchu (W): 1200
Maximální výkon mikrovlnného ohřevu (W): 900
Maximální výkon (W): 2300
Jištění (A): 13
Programy
11 programů
Mikrovlnný ohřev, Statický, Statický+ventilátor, Víceúrovňové pečení, Gril, Gril+ventilátor, Gril+spodní ohřev, Víceúrovňové pečení+mikrovlny, Gril+ventilátor+mikrovlny, Gril+mikrovlny, Rozmrazování dle času/hmotnosti
Speciální programy: AirFry, Sušení, Jogurt, Kynutí, Popcorn (pouze v aplikaci), Everyday cooking: Maso, Ryby, Zelenina, Pečivo
Funkce
Konektivita - Wifi+Bluetooth – doplňkové funkce v aplikaci hOn
Technologie Inverter - rovnoměrné a homogenní výsledky vaření díky nepřetržitému přerušovanému uvolňování vln, které se rovnoměrně šíří po celém vnitřku
Funkce Keep Warm – pouze přes aplikaci hOn
Elektronická minutka se zvukovou signalizací
Digitální hodiny
Odložený start
Rychlý ohřev (+30 s)
Konstrukce
4 úrovně pečení
Nerezové drátěné postranní pojezdy
Dotykové ovládání + LCD displej GRAPHIC UX
Halogenové osvětlení vnitřního prostoru
Otevírání dvířek výklopem, Nerezový interiér
SoftClose - závěsy tlumící pohyb dvířek během zavírání
SoftOpen - pohodlná manipulace při otevírání dvířek
Příslušenství
1x pečicí plech
1x teplotní sonda (kabelová)
Rozměry
Barva: Černé sklo
Rozměry výrobku V × Š × H (mm): 455 × 595 × 555
Čistá váha výrobku (kg): 35,9
Rozměry balení V × Š × H (mm): 530 × 650 × 650
Hmotnost s obalem (kg): 38
| Základní vlastnosti | |
| Výrobce | Haier |
| Displej | ano |
| Typ spotřebiče | vestavná |
| Provedení | černé sklo |
| Max. Příkon | 2,3 kW |
| Objem | 44 l |
| Počet funkcí | 11 |
| Počet programů | 11 |
| Výkon grilu | 2500 W |
| Výkon mikrovln | 900 W |
| Konstrukce | |
| Osvětlení trouby | ano |
| Objem trouby | 44 litrů |
| Typ displeje | LCD |
| Ovládání | dotykové |
| Pomalé dovírání dvířek | Ano |
| Uchycení plechů | kolejnice pro rošt |
| Programy a Funkce | |
| Gril | Ano |
| Horký vzduch | Ano |
| Automatické programy | ano |
| BOOSTER | Ano |
| Kynutí těsta | Ano |
| Rozmrazování | Ano |
| Rychlý ohřev | Ano |
| Sušení | Ano |
| Uchovávání teploty | ano |
| Zvuková signalizace | Ano |
| Programy a funkce | |
| Ventilátor + Gril | Ano |
| Vybavení a Příslušenství | |
| Příslušenství 1 | pečící plech |
| Záruka | |
| Záruka | 24 |
| Rozšířená záruka | 5 let PLNÉ záruky (po registraci) |
| Rozměry a logistika | |
| Hloubka spotřebiče | 55,5 cm |
| Hmotnost spotřebiče | 35,9 kg |
| Hmotnost spotřebiče vč. přepravního obalu. | 38 kg |
| Šířka spotřebiče | 59,5 cm |
| Výška spotřebiče | 45,5 cm |
| Vybavení a příslušenství | |
| Teplotní sonda | Ano |
| Technologie | |
| Chytrá domácnost | ano |
| Ostatní | |
| Distribuce | CZ |

Koupí tohoto spotřebiče získáváte nárok na bezplatné prodloužení záruky až na 5 LET. Podmínkou pro uplatnění prodloužené záruky je spotřebič zaregistrovat do 14 dnů od data jeho zakoupení na Prodloužená záruka Haier

Funkce AirFry je schopna dokonale usmažit vaše jídlo zdravějším a chutným způsobem jen s malým množstvím tuku. Ale to není vše: můžete také zkusit celý svět kulinářských možností - od pečení cukroví až po restování zeleniny.

Chcete zažít budoucnost vaření? S funkcí Combi je to snadné. Pro chvíle, kdy čas není na vaší straně, není třeba dělat kompromisy ve výsledcích. Kombinovaná funkčnost mikrovlnné trouby a trouby znamená, že dosáhnete vynikajících výsledků: snadno připravte gurmánská jídla, prozkoumejte svět chutí a pozvedněte své kulinářské dovednosti.

Kompaktní a přesto prostorné. Všechny kombinované mikrovlnné trouby řady ID jsou navrženy s působivým 44litrovým vnitřním objemem, takže si můžete užívat luxusu velkého prostoru pro všechna vaše jídla.

Díky možnosti konektivity a funkcím v aplikaci hOn můžete svou kombinovanou mikrovlnnou troubu řady ID ovládat na dálku. Ale nejen to: můžete také přijímat oznámení a výstrahy a máte přístup k řadě přednastavených programů a receptů.

Rozmrazování, vaření nebo vaření při vysoké teplotě: bez ohledu na to, co potřebujete, invertorová technologie vám poskytne dokonalý výkon pro každou potřebu. Vaše jídlo tak bude vždy rovnoměrně ohřáté a vaření bude jednoduší.

Perfektní vaření pro všechny vaše pokrmy. S teplotní sondou máte jistotu, že vždy dosáhnete perfektních výsledků vaření. Sonda se postará o to, aby vám poskytla všechny informace, které potřebujete. Rozlučte se s převařenými nebo nedopečenými pokrmy.

Kombinované mikrovlnné trouby řady ID vám umožňují rychle a efektivně rozmrazovat potraviny díky velmi pohodlnému programu rozmrazování, který si můžete vybrat podle hmotnosti nebo času.

Minimalistický styl ID Series 2 se bez problémů hodí do každé kuchyně. Všechny řady ID jsou navrženy tak, aby posílily vaši jedinečnou kulinářskou identitu, jsou skutečným pomocníkem, který odemkne váš potenciál v kuchyni. To je možné díky Bionicook, spojení nejmodernější technologie a hlubokého porozumění lidským vlastnostem. Zažijte Bionic Intelligence s nekonečnými možnostmi, které nabízí aplikace hOn. To vám umožní prozkoumat širokou škálu nových receptů, které lze bez námahy filtrovat a uložit podle vašich osobních chutí

Příprava čerstvého jogurtu tak, jak ho máte rádi a doma, je díky funkci Jogurt super snadná. Používání je jednoduché, extrémně intuitivní a nepotřebujete ani další speciální vybavení.

Existují inovace, které znásobují jejich účinnost a stávají se nepostradatelnými. Speciální smalt, který pokrývá dutinu kombinované mikrovlnné trouby, umožňuje čištění bez námahy, dokonalé rozložení tepla, maximální nepřilnavost a vynikající životnost.

Ovládání je ještě intuitivnější díky novému pokročilému uživatelskému rozhraní: LCD obrazovka je rozdělena do tří částí a je navržena tak, aby řídila funkce, teplotu a dobu vaření tím nejjednodušším způsobem. A pokud chcete zkontrolovat stav svého jídla, díky konektivitě tak můžete učinit přímo ze svého smartphonu nebo tabletu.

Pro bližší informaci nás prosím kontaktujte
Dostupnost je aktualizována 1x za 60min. Pro ověření 100% dostupnosti nás prosím kontaktujte.
Vyřízených objedávek
Odeslaných spotřebičů
Expresní expedice
Více informacíDoprava zdarma u většiny produktů
Akční sety na míru
Více informacíBezpečné platby kartou
Více informacíRyché vrácení peněz
Více informacíKontrola produktů při expedici
Odeslaných spotřebičů