TIP: Koupí tohoto spotřebiče získáváte nárok na bezplatné prodloužení záruky až na 5 LET. Podmínkou pro uplatnění prodloužené záruky je spotřebič zaregistrovat do 14 dnů od data jeho zakoupení na www.registrace-zaruka.cz.
Pro bližší informaci nás prosím kontaktujte
Dostupnost je aktualizována 1x za 60min. Pro ověření 100% dostupnosti nás prosím kontaktujte.
Kompaktní trouba Haier H38DMWID46NB
Hlavní vlastnosti
Kapacita (l): 34
Stupně mikrovlnného výkonu (W): 5
Maximální výkon gril (W): 1100
Maximální výkon horkého vzduchu (W): 2300
Maximální výkon mikrovlnného ohřevu (W): 900
Maximální příkon (W): 2300
Jištění (A): 16
Průměr otočného skleněného talíře (mm): 345
Programy
6 programů
Rozmrazování dle hmotnosti/času, Mikrovlnný ohřev, Gril, Kombinované vaření, Horký vzduch: Horní + zadní topné těleso + ventilátor s funkcí předehřevu
Horký vzduch: Horní + zadní topné těleso + ventilátor bez funkce předehřevu
10 automatických programů: Brambory, Maso, Ryby, Zelenina, Nápoj, Těstoviny, Popcorn, Pizza, Dort, Pečené kuře
Funkce
Dotykové ovládání + digitální displej
Elektronická minutka, Zvuková signalizace na konci programu, Rychlý ohřev (+30 s)
Dětská pojistka
Konstrukce
Halogenové osvětlení
Otevírání dvířek výklopem
Nerezový interiér
Příslušenství
1x grilovací rošt
1x skleněný talíř
Rozměry
Barva: Černé sklo
Rozměry výrobku V × Š × H (mm): 382 × 595 × 492
Čistá váha výrobku (kg): 24,7
Rozměry balení V × Š × H (mm): 466 × 660 × 582
Hmotnost s obalem (kg): 27,6
| Základní vlastnosti | |
| Výrobce | Haier |
| Displej | ano |
| Typ spotřebiče | vestavná |
| Provedení | černé sklo |
| Max. Příkon | 2,3 kW |
| Objem | 34 l |
| Počet funkcí | 6 |
| Počet programů | 10 |
| Průměr talíře | 34,5 cm |
| Výkon grilu | 1100 W |
| Výkon mikrovln | 900 W |
| Konstrukce | |
| Osvětlení trouby | ano |
| Objem trouby | 34 litrů |
| Typ displeje | Digitální |
| Ovládání | dotykové |
| Programy a Funkce | |
| Gril | Ano |
| Horký vzduch | Ano |
| Automatické programy | ano |
| BOOSTER | Ano |
| Dětská pojistka | Ano |
| Pizza program | Ano |
| Rychlý ohřev | Ano |
| Zvuková signalizace | Ano |
| Vybavení a Příslušenství | |
| Příslušenství 1 | skleněný rošt |
| Příslušenství 2 | rošt |
| Záruka | |
| Záruka | 24 |
| Rozšířená záruka | 5 let PLNÉ záruky (po registraci) |
| Rozměry a logistika | |
| Hloubka spotřebiče | 49,2 cm |
| Hloubka balení | 58,2 cm |
| Hmotnost spotřebiče | 24,7 kg |
| Hmotnost spotřebiče vč. přepravního obalu. | 27,6 kg |
| Šířka balení | 66 cm |
| Šířka spotřebiče | 59,5 cm |
| Výška balení | 46,6 cm |
| Výška spotřebiče | 38,2 cm |
| Ostatní | |
| Distribuce | CZ |


Rychlé, ale dokonale vaření je tajemstvím lahodných pokrmů. Pokročilá funkce horkého vzduchu zaručuje přívod horkého vzduchu do každého rohu uvnitř trouby, aby bylo vaření plné a chutné.

Pro bližší informaci nás prosím kontaktujte
Dostupnost je aktualizována 1x za 60min. Pro ověření 100% dostupnosti nás prosím kontaktujte.
Vyřízených objedávek
Odeslaných spotřebičů
Expresní expedice
Více informacíDoprava zdarma u většiny produktů
Akční sety na míru
Více informacíBezpečné platby kartou
Více informacíRyché vrácení peněz
Více informacíKontrola produktů při expedici
Odeslaných spotřebičů