TIP: Koupí tohoto spotřebiče získáváte nárok na bezplatné prodloužení záruky až na 5 LET. Podmínkou pro uplatnění prodloužené záruky je spotřebič zaregistrovat do 14 dnů od data jeho zakoupení na www.registrace-zaruka.cz.
Pro bližší informaci nás prosím kontaktujte
Dostupnost je aktualizována 1x za 60min. Pro ověření 100% dostupnosti nás prosím kontaktujte.
Komínový odsavač par Haier HATS9CBS4BWIFI
Vlastnosti
Roční spotřeba energie (kWh/rok): 34
Energetická třída: A+
Třída účinnosti proudění tekutin: A
Třída účinnosti osvětlení: C
Třída účinnosti tukové filtrace: D
Průtok vzduchu min/max/booster (m3/hod): 320,5/591,3/701,3
Hlučnost min/max/booster (dB(A)): 52/64/72
Funkce
Odtah a recirkulace
Dotykové ovládání + Konektivita – Wifi + BLE. Připojení přes aplikaci hOn
3+2 rychlostních stupňů, Booster – rychlé zvýšení rychlosti na max
Časovač
Vzduchový deflektor a zpětná klapka
Perimetrální (obvodové) sání
PreciSynch – poskytuje absolutní přesnost vaření intuitivním způsobem automatickým přizpůsobením úrovně výkonu odsavače teplu varné desky.
Konstrukce
Motor 1 × 270 W
Osvětlení LED pásek bílý 50cm -6000K:1 X 8W
Sací potrubí Ř 150 mm
Redukce 120 mm
Příslušenství
3 x Tukový hliníkový filtr
Pachový uhlíkový filtr je součástí balení.
Výška komína 500+500 mm
Rozměry
Barva: Černá
Rozměry výrobku V × Š × H (mm): 520-1027 x 900 x 504
Čistá váha výrobku (kg): 15,6
Rozměry balení V × Š × H (mm): 560x945x380
Hmotnost s obalem (kg): 18,5
| Základní vlastnosti | |
| Výrobce | Haier |
| Typ spotřebiče | komínový |
| Šířka | 90 cm |
| Provedení | černá |
| Energetická třída | A+ |
| Max. Výkon | 591,3 m3/hod |
| Hlučnost (intenzivní chod) | 72 dB |
| Max. Hlučnost | 64 dB |
| Min. Hlučnost | 52 dB |
| Min. výkon | 320,5 m3/hod |
| Výkon (intenzivní chod) | 701,3 m3/hod |
| Konstrukce | |
| Osvětlení | led |
| Ovládání | dotykové |
| Možnost recirkulace u odsavačů par. | Ano |
| Max. výška | 102,7 cm |
| Počet motorů | 1 |
| Průměr sacího potrubí | 15 cm |
| Záruka | |
| Záruka | 24 |
| Rozšířená záruka | 5 let PLNÉ záruky (po registraci) |
| Rozměry a logistika | |
| Hloubka spotřebiče | 50,4 cm |
| Hloubka balení | 38 cm |
| Hmotnost spotřebiče | 15,6 kg |
| Hmotnost spotřebiče vč. přepravního obalu. | 18,5 kg |
| Min. Výška | 52 cm |
| Šířka balení | 94,5 cm |
| Šířka spotřebiče | 90 cm |
| Výška balení | 56 cm |
| Výška spotřebiče | 52 cm |
| Programy a Funkce | |
| BOOSTER | Ano |
| Časovač | Ano |
| Technologie | |
| Hob2Hood | Ano |
| Chytrá domácnost | ano |
| Perimetrální sání | Ano |
| Vybavení a příslušenství | |
| Redukce na sací potrubí | 12 |
| Tukový filtr | 3 kusy, hliníkový |
| Ostatní | |
| Distribuce | CZ |

Koupí tohoto spotřebiče získáváte nárok na bezplatné prodloužení záruky až na 5 LET. Podmínkou pro uplatnění prodloužené záruky je spotřebič zaregistrovat do 14 dnů od data jeho zakoupení na Prodloužená záruka Haier





Pro bližší informaci nás prosím kontaktujte
Dostupnost je aktualizována 1x za 60min. Pro ověření 100% dostupnosti nás prosím kontaktujte.
Vyřízených objedávek
Odeslaných spotřebičů
Expresní expedice
Více informacíDoprava zdarma u většiny produktů
Akční sety na míru
Více informacíBezpečné platby kartou
Více informacíRyché vrácení peněz
Více informacíKontrola produktů při expedici
Odeslaných spotřebičů