TIP: Koupí tohoto spotřebiče získáváte nárok na bezplatné prodloužení záruky až na 5 LET. Podmínkou pro uplatnění prodloužené záruky je spotřebič zaregistrovat do 14 dnů od data jeho zakoupení na www.registrace-zaruka.cz.
Pro bližší informaci nás prosím kontaktujte
Dostupnost je aktualizována 1x za 60min. Pro ověření 100% dostupnosti nás prosím kontaktujte.
Komínový odsavač par Haier HATS6CBS4BWIFI
Vlastnosti
Roční spotřeba energie (kWh/annum): 30
Celkový výkon(W): 278
Energetická třída: A+
Třída účinnosti proudění tekutin: A
Třída účinnosti osvětlení: C
Třída účinnosti tukové filtrace: D
Průtok vzduchu min/max/ 1.booster/2.booster (m3/hod): 309/569/683/883
Hlučnost min/max/booster (dB(A)): 49/63/73
Funkce
Odtah a recirkulace
Dotykové ovládání, WIFI+BLE - ovládání přes aplikaci hOn
Preci Synch – propojení s chytrou varnou deskou, ovládání pomocí smartphonu a připojení přes Wi-Fi/Bluetooth, kompatibilita s aplikací hOn
5 rychlostních stupňů - 3+2x Booster – zrychlení odsávání, Časovač
Konstrukce
Motor 1 x 270W (DC-1000)
Osvětlení 26 cm bílý LED pásek -6000K:1X8W
Sací potrubí Ř 150 mm, Redukce Ř 120 mm součástí balení
Komín 500 + 500 mm
Perimetrální (obvodové) sání
Vzduchový deflektor, Zpětná klapka
Délka kabelu 1,5 m
Příslušenství
Tukový hliníkový filtr (2×)
Pachový uhlíkový filtr součástí balení (2 ks/balení)
Rozměry
Barva: Černá
Rozměry výrobku V× Š × H (mm): 547-1027 × 600 × 504
Čistá váha výrobku (kg): 14,2
Rozměry balení V × Š × H (mm): 560 × 645 × 380
Hmotnost s obalem (kg): 16,35
| Základní vlastnosti | |
| Výrobce | Haier |
| Typ spotřebiče | komínový |
| Šířka | 60 cm |
| Provedení | černá |
| Energetická třída | A+ |
| Max. Výkon | 569 m3/hod |
| Hlučnost (intenzivní chod) | 73 dB |
| Max. Hlučnost | 63 dB |
| Min. Hlučnost | 49 dB |
| Min. výkon | 309 m3/hod |
| Výkon (intenzivní chod) | 883 m3/hod |
| Konstrukce | |
| Osvětlení | led |
| Ovládání | dotykové |
| Možnost recirkulace u odsavačů par. | Ano |
| Délka kabelu | 1,5 m |
| Max. výška | 102,7 cm |
| Počet motorů | 1 |
| Průměr sacího potrubí | 15 cm |
| Zpětná klapka | Ano |
| Záruka | |
| Záruka | 24 |
| Rozšířená záruka | 5 let PLNÉ záruky (po registraci) |
| Rozměry a logistika | |
| Hloubka spotřebiče | 50,4 cm |
| Hloubka balení | 38 cm |
| Hmotnost spotřebiče | 14,2 kg |
| Hmotnost spotřebiče vč. přepravního obalu. | 16,35 kg |
| Min. Výška | 54,7 cm |
| Šířka balení | 64,5 cm |
| Šířka spotřebiče | 60 cm |
| Výška balení | 56 cm |
| Výška spotřebiče | 54,7 cm |
| Programy a Funkce | |
| BOOSTER | Ano |
| Časovač | Ano |
| Technologie | |
| Hob2Hood | Ano |
| Chytrá domácnost | ano |
| Vybavení a příslušenství | |
| Redukce na sací potrubí | 12 |
| Tukový filtr | 2 kusy, hliníkový |
| Ostatní | |
| Distribuce | CZ |

Koupí tohoto spotřebiče získáváte nárok na bezplatné prodloužení záruky až na 5 LET. Podmínkou pro uplatnění prodloužené záruky je spotřebič zaregistrovat do 14 dnů od data jeho zakoupení na Prodloužená záruka Haier






Pro bližší informaci nás prosím kontaktujte
Dostupnost je aktualizována 1x za 60min. Pro ověření 100% dostupnosti nás prosím kontaktujte.
Vyřízených objedávek
Odeslaných spotřebičů
Expresní expedice
Více informacíDoprava zdarma u většiny produktů
Akční sety na míru
Více informacíBezpečné platby kartou
Více informacíRyché vrácení peněz
Více informacíKontrola produktů při expedici
Odeslaných spotřebičů