Pro bližší informaci nás prosím kontaktujte
Dostupnost je aktualizována 1x za 60min. Pro ověření 100% dostupnosti nás prosím kontaktujte.
Komínový odsavač par Gorenje WHI6SYB
Vlastnosti
Produktová linie: norenje Simplicity Collection 2.1
Třída energetické účinnosti: B
Typ instalace: Nástěnný komínový
Druh odsavače: Dekorativní
Způsob odvodu par: Odtah nebo recirkulace
Třída účinnosti filtrace tuku: B
Třída účinnosti osvětlení: A
Třída účinnosti dynamiky tekutin: B
Výkon motoru: 260 W
Počet stupňů výkonu: 3
Osvětlení: 2
Počet motorů: 1
Maximální výkon při odtahu: 650 m³/h
Maximální výkon při recirkulaci: 488 m³/h
Maximální výkon při odtahu/rychlost I: 230 m³/h
Maximální výkon při odtahu/rychlost II: 410 m³/h
Maximální výkon při odtahu/rychlost III: 650 m³/h
Roční spotřeba energie: 66 kWh
Úroveň hluku (max.): 67 dB(A)
Elektrické připojení: 220-240 V
Frekvence: 50 Hz, 60 Hz
Délka připojovacího kabelu: 1500 mm
Příkon: 266 W
Dotykové ovládání
Funkce
TouchFree inox úprava proti otiskům prstů
OptiStart - jediné stisknutí tlačítka on/off pro spuštění digestoře
Perimetrické odsávání
Způsob ovládání osvětlení: AdaptLight
Konstrukce
Materiál skříně: Lakovaná ocel/sklo
Materiál komínu: Lakovaná ocel
LED osvětlení
Omyvatelný hliníkový filtr s polyuretanovou pěnou
Počet filtrů proti mastnotám: 2
Zpětná klapka: 150 mm
Příslušenství
Kód uhlíkového filtru (nutné pro recirkulaci, není součástí odsavače): 688572
Rozměry
Rozměry (VxŠxH) v cm: 45 x 59.5 x 38
Výška komínu min/max: 65/98
Hmotnost: 16 kg
Rozměry balení (VxŠxH) v cm: 51.2 x 70.7 x 56.1
Hmotnost balení: 19.3 kg
Barva: Černá
| Základní vlastnosti | |
| Výrobce | Gorenje |
| Typ spotřebiče | komín "šikmý" |
| Šířka | 60 cm |
| Provedení | černá |
| Energetická třída | B |
| Max. Výkon | 650 m3/hod |
| Max. Hlučnost | 67 dB |
| Min. výkon | 230 m3/hod |
| Počet rychlostí | 3 |
| Konstrukce | |
| Osvětlení | led |
| Ovládání | dotykové |
| Možnost recirkulace u odsavačů par. | Ano |
| Délka kabelu | 1,5 m |
| Počet motorů | 1 |
| Skleněné části | Ano |
| Zpětná klapka | Ano |
| Záruka | |
| Záruka | 24 |
| Rozměry a logistika | |
| Hloubka spotřebiče | 38 cm |
| Hloubka balení | 56,1 cm |
| Hmotnost spotřebiče | 16 kg |
| Hmotnost spotřebiče vč. přepravního obalu. | 19,3 kg |
| Šířka balení | 70,7 cm |
| Šířka spotřebiče | 59,5 cm |
| Výška balení | 51,2 cm |
| Výška spotřebiče | 45 cm |
| Technologie | |
| Perimetrální sání | Ano |
| Vybavení a příslušenství | |
| Tukový filtr | 2 kusy |
| Ostatní | |
| Distribuce | CZ |







Pro bližší informaci nás prosím kontaktujte
Dostupnost je aktualizována 1x za 60min. Pro ověření 100% dostupnosti nás prosím kontaktujte.
Vyřízených objedávek
Odeslaných spotřebičů
Expresní expedice
Více informacíDoprava zdarma u většiny produktů
Akční sety na míru
Více informacíBezpečné platby kartou
Více informacíRyché vrácení peněz
Více informacíKontrola produktů při expedici
Odeslaných spotřebičů