TIP: Koupí tohoto spotřebiče získáváte nárok na bezplatný servis 36 měsíců. Podmínkou pro uplatnění prodloužené záruky je spotřebič zaregistrovat do 14 dnů od data jeho zakoupení na www.philco.cz/registrace
Energetická třída E
Objem chladničky 247 litrů
Objem mrazničky 83 litrů
Total NoFrost – beznámrazová technologie
Super Cool – rychlé zchlazení
Antibakteriální těsnění a madlo
Pro bližší informaci nás prosím kontaktujte
Dostupnost je aktualizována 1x za 60min. Pro ověření 100% dostupnosti nás prosím kontaktujte.

Kombinovaná chladnička s mrazničkou dole a celkovým objemem 330 litrů je perfektní volbou pro rodiny i menší domácnosti. Díky praktickému uspořádání máte vše přehledně po ruce a zároveň šetříte místo v kuchyni.
Zapomeňte na časově náročné odmrazování! Technologie Total NoFrost zajistí, že vnitřní prostor zůstane vždy suchý a bez námrazy. To znamená nejen pohodlné používání, ale i lepší kvalitu a delší trvanlivost vašich potravin – a to bez přimrzání jednotlivých kousků.
Nově vložené potraviny nezůstanou dlouho teplé díky funkci Super Cool, která je rychle ochladí na ideální teplotu. S rozsahem nastavení teploty v chladničce od +2 do +8 °C si snadno přizpůsobíte prostředí pro různé druhy potravin – od čerstvé zeleniny až po mléčné výrobky.
Chladnička nabízí 5 skleněných polic a praktickou zásuvku na zeleninu, kde si uložíte čerstvé plody tak, aby zůstaly dlouho křupavé. V mrazáku dole najdete 3 prostorné přihrádky, které vám pomohou efektivně třídit zmrazené potraviny.
Díky integrovanému madlu a možnosti otočení otevírání dveří si přizpůsobíte chladničku do vaší kuchyně na míru. Navíc funkce nulového náběhu dveří znamená, že i při otevření dveří do úhlu 90° můžete pohodlně vysunout zásuvky – ideální, pokud ji chcete umístit co nejblíže ke stěně.
Chladnička v bílém provedení se stane stylovým doplňkem vaší kuchyně. Vnitřní prostor je osvětlený úsporným LED osvětlením, které zajistí dokonalý přehled i při nočním vyndávání jídla. Pro zachování maximální hygieny je zařízení vybaveno antibakteriálním těsněním a madlem, které brání šíření bakterií uvnitř chladničky.













| Základní vlastnosti | |
| Výrobce | Philco |
| Displej | ano |
| Energetická třída | E |
| Typ spotřebiče | volně stojící |
| Konstrukce | kombinovaná |
| Umístění mrazáku | dole |
| Provedení | Bílá |
| Hlučnost | 41 dB |
| Akumulační doba | 9 hodin |
| Klimatická třída | N-ST |
| Mrazící výkon | 3,9 kg/24hod |
| Roční spotřeba energie | 231 kWh |
| Konstrukce | |
| Osvětlení | LED |
| Madlo | integrované |
| Antibakteriální štít | Ano |
| LED osvětlení | ano |
| Objem lednice | 247 litrů |
| Objem mrazáku | 83 litrů |
| Počet dveří | 2 |
| Technologie | |
| Odmrazování lednice | automatické |
| Odmrazování mrazničky | automatické |
| Technologie chlazení | Total NoFrost |
| Super chlazení | Ano |
| Změna směru otevírání | Ano |
| Záruka | |
| Záruka | 24 |
| Rozšířená záruka | Bezplatný servis + 36 měsíců (po registraci) |
| Rozměry a logistika | |
| Hloubka spotřebiče | 63,5 cm |
| Hmotnost netto | 65 kg |
| Šírka spotřebiče | 59,5 cm |
| Výška spotřebiče | 201 cm |
| Programy a Funkce | |
| Crisper | Ne |
| Ostatní | |
| Distribuce | CZ |

Systém beznámrazového chlazení NoFrost eliminuje potřebu manuálního odmrazování. I při častém otevírání dvířek zůstávají vnitřní stěny chladničky a mrazničky bez ledu a námrazy.

Umožňuje nastavit režim rychlého chlazení nebo chlazení velkého množství potravin.


LED osvětlení zajišťuje rovnoměrné a úsporné osvětlení vnitřního prostoru chladničky. Má dlouhou životnost, neohřívá potraviny a zajistí dokonalý přehled v celém prostoru chlazení.

Možnost otočení dveří umožňuje přizpůsobit směr otevírání chladničky podle uspořádání vaší kuchyně. Dveře lze snadno přemontovat na levou nebo pravou stranu pro maximální pohodlí.

Mrazicí výkon udává, kolik kilogramů potravin dokáže mrazák bezpečně zmrazit za 24 hodin. Vyšší mrazicí výkon znamená rychlejší zachování čerstvosti, chuti a živin u čerstvě uložených potravin.

Chladničku lze plně otevřít a zásuvky pohodlně vysunout i při umístění těsně u zdi nebo vedle nábytku.

Pro bližší informaci nás prosím kontaktujte
Dostupnost je aktualizována 1x za 60min. Pro ověření 100% dostupnosti nás prosím kontaktujte.
Vyřízených objedávek
Odeslaných spotřebičů
Expresní expedice
Více informacíDoprava zdarma u většiny produktů
Akční sety na míru
Více informacíBezpečné platby kartou
Více informacíRyché vrácení peněz
Více informacíKontrola produktů při expedici
Odeslaných spotřebičů